אטרקציה מרכז מבקרים במבה אוסם החדש!

aktiv

משתמש פעיל
דרך האתר, בדקתי כל יום, לפעמים אפילו כמה פעמים והיו המון ביטולים
נכון ליום שני לצורך הענין היו המון ביטולים על שבוע הבא,
אבל זה נתפס ברגע..

ירושלמי במבטא

משתמש פעיל
אנחנו היינו שם אתמול, עם ילדים בגילאי 5-13 היה מושלם,
הילדים נהנו מאד, ( הייתי אומרת יותר תואם עד גיל 10-11 ) מעניין ומושקע, בסוף מקבלים גם חבילת במבה קטנה
הדרכה מקסימה ומותאמת לרמה של הילדים, אוטובוס ורוד שאוסף ומחזיר מתחנת האיסוף
איך האוירה שם?
הרבה חילוניים וכו' ? סרטים?
אשמח לשמוע

aktiv

משתמש פעיל
איך האוירה שם?
הרבה חילוניים וכו' ? סרטים?
אשמח לשמוע
אנחנו היינו 10, ה-10 הנוספים היו חילוניים, אבל ממש בסדר, ילדים קטנים עם האימהות שלהם
הכל מבוסס על סרטונים עם הדמות של במבה, כמה מתחמים בכל מתחם סירטון אחר על הכנת הבמבה וכו'

aktiv

משתמש פעיל
לפני כשעה וחצי היה ניתן בתאריך אחד 4 כרטיסים, עוד אחד 3, ועוד אחד שראיתי 2 כרטיסים
זה משתנה כל הזמן כי יש עדיין ביטולים,
עד 72 שעות לפני זה ביטולים ללא עלות, לכן מה נקבע לתחילת השבוע הבא- אין סיכוי שיבוטל, אולי לסופ"ש או לשבוע שלאחר מכן יהיו ביטולים, וגם זה לא בטוח

אחת111

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
ילד כמה חודשים פחות מ4 יכניסו? הם בודקים בת"ז?

aktiv

משתמש פעיל
לנו לא בדקו , לדעתי כי התחלנו באיחור כי החצי השני של הקבוצה התעכב וחיכו להם, אבל התקשרו 3 פעמים בשבוע שלפני ההגעה וכן ביום ההגעה לוודא שאין לנו ילד מתחת גיל 4 כי לא יאפשרו כניסה,
לדעתי ילד קטן יותר גם לא יהנה, לא יבין את ההוראות ולא יוכל לשתף פעולה,
הייתי ע ילדה בת 5+ וגם הייתי צריכה להסביר לה שוב את ההוראות, חלקם הבינה יותר וחלקם פחות,

yudb

משתמש סופר מקצוען
לנו לא בדקו , לדעתי כי התחלנו באיחור כי החצי השני של הקבוצה התעכב וחיכו להם, אבל התקשרו 3 פעמים בשבוע שלפני ההגעה וכן ביום ההגעה לוודא שאין לנו ילד מתחת גיל 4 כי לא יאפשרו כניסה,
לדעתי ילד קטן יותר גם לא יהנה, לא יבין את ההוראות ולא יוכל לשתף פעולה,
הייתי ע ילדה בת 5+ וגם הייתי צריכה להסביר לה שוב את ההוראות, חלקם הבינה יותר וחלקם פחות,
יתנו להיכנס עם תינוק בן שנה בעגלה?

אחת111

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
מה הסיבה בעצם שלא מכניסים תינוקות לשם?

מתוכנתת

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
תודה רבה לכל מי שהגיב פה
בזכותכם היינו שם אתמול, נהננו מאד מאד! מומלץ

היועץ=

משתמש פעיל
1687528739610.png

מעוצב

משתמש פעיל
גם אני בשאלה
איך אפשר להזמין כרטיסים?
תמיד יש רק מקום אחד?????????????????

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה