מרחב הכלה

ציפי-ה

נשארתי סקרנית בהחלט...
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צודקת מאד, גם לדעתי חבל על ציוד יקר שנקנה ואינו שימושי מסיבות שונות ומסתובבות בבית הספר ממחסן אחת לפינה האחרת.
דרך אגב עיצוב הספריה נראה משובב עין והצבעים נעימים ממש. מרגיש מגרה לשהות במרחב הזה..

דולה ומשקה

משתמש פעיל
M21 קיים גם השנה ולהבנתי אינו מרחב הכלה המדובר יש קול קורא נפרד לM21 אם אני לא טועה

ציפי-ה

נשארתי סקרנית בהחלט...
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
לדעתי זה לא שטויות אבל דברים שפחות משרתים אותנו. וזה למשל כל מיני לוחות משחק מגרים מאד ומפתחים מאד שתולים על הקיר אלא שבמרחב הזה הם פחות רלוונטיים, פופים מענינים שיש עליהם מלחמת עולם עד שאין ברירה אלא להחרים לגמרי, ציוד יקר שדורש מיומנויות ספציפיות, או השגחה היסטרית של מבוגר, דברים שמזמינים ליכלוך/בלגן נוראי ולצוות קשה לתחזק עד שנמנעים מלאפשר...
מקווה שהועלתי, למרות שאני בטוחה שגם את כמעצבת לוקחת הכל בחשבון, והספריה נראית מהמם... מעבר לכך לעיתים רבות מעצבת קצת תלויה ברצון הלקוחה וצריכה לזררום עם השגיונות שלהם כך שזה פחות רלוונטי, ולפי התמונות זה נראה שאת אלופה בלשרת ולתת את ההכי טוב ששייך...
תמשיכי להצליח ולעזור לאנשים להנות במקום שהם נמצאים, אשרייך!

רונצ

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים
תודה
לא יודעת.. הכנתי בעצמי רשימה ללקוחות שלי, של רעיונות שאני חושבת שכדאי לשים שם (מתוך נסיון לחשוב בראש של ילדת בית ספר, מה הייתי חולמת בתור ילדה יצירתית שיהיה במקום כזה...) והם ממש אהבו את הכל... לא הסכימו לוותר על כלום... לכן שאלתי. כי הם ממש זרמו איתי ולא היה משהו שהיה נראה בעיניהם שטויות או מיותר. כן היו דברים שהם חושבים שראוי לתת למורה מסויימת ללמוד את התחום המסויים לעומק כדי לתת מענה, כמו למשל פינת גינון. אבל עדין - הם רצו..

ציפי-ה

נשארתי סקרנית בהחלט...
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כנראה, שאת מוכשרת מאד ויצירתית בסדר גודל שהצלחת להציע רעיונות יפים.

טוביT

משתמש פעיל
הייתי מציעה לשחק עם תאורה בקטע של לייזרים צבעוניים על התקרה וכאלה זה משהו אופציונלי שלא תופס מרחב וכן יוצר אווירה ואפשרות התנתקות כמו צפיה במסך

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה