דרוש מידע מקפיא באושר עד

תקשורת כשרה

משתמש פעיל
מישהו נמצא שם או הולך להיות שם ויכול לעדכן מה מחיר מקפיא 6-7-8 מגירות ואם יש צבע כסוף
עדיף מידע על סינפים בירושלים אבל לאו דווקא
והאם יש משלוח או שבאים לוקחים
נשמח למידע ישר כח

מאיר מן

משתמש חדש
עריכה תורנית
מקפיץ
האם מישהו יודע אם יש מקפיאים באושר עד כרגע?

member

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
בפעם האחרונה שהיינו באושר עד (גבעת שאול), לא ראינו מקפיאים.
אנחנו קנינו שם מקפיא לפני כמה חודשים, ומעוניינים למכור אותו (פרטים דרך הג'ימייל boolkor )

נחמה פנינה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
קופצת על האשכול
מישהו יודע אם יש באושר עד עכשיו תנורי בילדאין ?
ואם כן מה המחיר?

f0527134596

משתמש צעיר
היה לי בדיוק כזה עם שם אחר... החזיק עד שהעלה חלודה וגימגם בערך 5 שנים היום הכל חד פעמי חבל לחפש מותג כי כל המותגים הם חד פעמיים... כך המליץ לי טכנאי מנוסה

נבחר

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
היה לי בדיוק כזה עם שם אחר... החזיק עד שהעלה חלודה וגימגם בערך 5 שנים היום הכל חד פעמי חבל לחפש מותג כי כל המותגים הם חד פעמיים... כך המליץ לי טכנאי מנוסה
בנוגע למקפיא איני יודע, אבל בנוגע לשאר מכשירי חשמל - חד וחלק זה לא נכון, מניסיון, וההבדל בין מותג טוב לסתם חברה זה שמים וארץ הן באיכות המוצר והן בזמן שהוא מחזיק

f0527134596

משתמש צעיר
תתעדכן... זה כבר לא זה... זה היה פעם היום סוני מייצרת בסין ובוש בפולין והאיכות בהתאם לחד פעמי כולל מותג מדבר מנסיון על סוני בוש ועוד הרבה...

נבחר

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
תתעדכן... זה כבר לא זה... זה היה פעם היום סוני מייצרת בסין ובוש בפולין והאיכות בהתאם לחד פעמי כולל מותג מדבר מנסיון על סוני בוש ועוד הרבה...
אני מדבר מניסיון של עצמי, בכל מכשיר אפשרי כמעט - ממכונת כביסה ומקרר ועד מעבד מזון ובלנדר.
אין לי מה להתעדכן כי העידכון קורה בימים אלו, וכמו שכתבתי.

נבחר

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
סתם כך, צריך להבין שהטענה 'היום הכל מיוצר בסין בכל מקרה' זה פשוט שטות:
השאלה מה מייצרים. המפעל בסין מייצר בהתאם לדרישות החברה. ואותו מפעל יכול ליצר את אותו המוצר, אחד באיכות נמוכה ואחד באיכות מעולה.
בנוסף, יש את 'המוח' של המוצר - התוכנה של המכשיר ופטנטים שונים שמיחדים את המוצר לטובה משאר המתחרים, וזה העיקר, ולא כל כך משנה היכן מיוצר.

שימיגם

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
בנוסף, יש את 'המוח' של המוצר - התוכנה של המכשיר ופטנטים שונים שמיחדים את המוצר לטובה משאר המתחרים, וזה העיקר, ולא כל כך משנה היכן מיוצר.
ממש לא נכון
המוח של מכשירים חשמליים הם תוכנות פשוטות מאד מאד מאד. מאד. (חוץ מטסלה שהוא מצליח ע"י קוד לצמצם את צריכת החשמל, ה' יודע איך)
העיקר זה החומר ואיכות הייצור

f0527134596

משתמש צעיר
דוגמא פשוטה להבנה יותר קלה של הנאמר:
פעם (30 שנה בדיוק) קניתי מייבש כביסה החזיק ללא כל טכנאי 30 שנה (במילים שלושים שנה- כן זו לא טעות!!!) היום אני מקווה ומתפלל שמקרר LG שקניתי בדיוק לפני 7 שנים יגמור את שנה זו... מקווה שהתוכנה שנעשתה בסין לפי בקשת LG והפלסטיקים והמדפים של המגירות שכבר מרוסקים לגמרי ושנעשו על פי חברת LG ורק על פי דרישת החברה שיהיה כמה שיותר חד פעמי,,, יחזיק שנה זו... כל כך פשוט להבין שאין מה להמשיך ולטחון ...

f0527134596

משתמש צעיר
אכן המנוע שנעשתה בסין של בוש החזיק 30 שנה אך גם כל המכלול והתוכנה כנראה החזיקה על פי הוראות חברת בוש, 30 שנה!!! היום חברת בוש מעדיפה לתת הוראות ייצור מיוחדות בכדי לעשות מלכתחילה את התוכנה ואולי את המנוע מצויין עם אחריות עשר שנים!!! אך את המכלול של המקרר ו\או המייבש כביסה שיהיה חד פעמי!!! כדי שיהיה להם יותר פרנסה מצוייה ולא יצטרכו לחכות 30 שנה שמישהוא יחליט לקנות חדש!!! מאמין שהמנוע יחזיק יותר מעשר שנים אבל היכן תשים את הגבינות על מדפים מקרטונים חד פעמיים... כי לרכוש מגירה פלסטיק שנשברה עולה כ400 ש"ח ואז חשבון פשוט לקנות כבר מקרר חדש!!! פשוט ביותר@@@

אולי מעניין אותך גם...