מקלידים? איפה אתם שמים את הדפים?

• פותח הנושא רי
  • פורסם בתאריך

רי

משתמש סופר מקצוען
עימוד ספרים
פעם הדבקתי מן וו על המסגרת של המסך ושם תליתי את הדפים עם קליפס,
אבל עכשיו יש לי מסך דק בלי מסגרת אז אין לי איפה להדביק את הוו,
מה אתם עושים?
אשמח לרעיונות נוחים (אני רוצה שזה יהי מולי ולא בצד)
תודה

תא חזי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
א. חפשו במרשתת, או אפילו רק באמזון "paper holder for typing", ותראו נפלאות.
ב. בתור מי שעובד בעיקר עם כתבי יד עתיקים, כך שאין לי את המקור, אני מעדיף לעבוד עם מסך גדול/ענק, המקור בצד אחד והחלון של וורד בצד שני. הפלוס בזה - שאני יכול להגדיל ולהקטין לפי הצורך, לחדד יותר את הנראות וכו', מה שכמובן אי אפשר לעשות בנייר..... אם יש לכם סורק עם מזין, ומסך מספיק גדול, אפשר וכדאי לעשות את זה בקלות בעצם עם כל חומר ששולחים לכם להקלדה.

ישעי' ב"ר משה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
D I G I T A L
עימוד ספרים
א. חפשו במרשתת, או אפילו רק באמזון "paper holder for typing", ותראו נפלאות.
תודה רבה על הרעיון שנתת לי...

נראה שזה מתאים בעיקר למה שמגיע בעמודים נפרדים. הבעיה היא שפעמים רבות מגיעות אלי חוברות עם כריכה וכדו'. האם יש משהו גם לזה?

תא חזי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
תודה רבה על הרעיון שנתת לי...

נראה שזה מתאים בעיקר למה שמגיע בעמודים נפרדים. הבעיה היא שפעמים רבות מגיעות אלי חוברות עם כריכה וכדו'. האם יש משהו גם לזה?
מוכרים עכשיו במשכן התכלת וכאלה - סטנדרים עם 3 קומות, שיכולים להיפתח על השולחן לגובה גבוה, או כאלה שמתקפלים כמו ספר, ולא תופסים מקום. תנסה את אלו.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  3  פעמים

לוח מודעות

למעלה