מקום לימודים | בקשת פרטים

• פותח הנושא imb
  • פורסם בתאריך

imb

משתמש מקצוען
מחפשת מקום לימודים מקצועי ביותר לעריכת וידאו, כולל הכל.
שמעתי על מדיה סקול, מישהו יודע עליו פרטים? מישהו מכיר עוד שמות של מקומות רציניים, (לא אלא שרק מלמדים את התוכנה ותו לא).
אני מתארת לעצמי שינעלו לי את האשכול, אז מי שיש לו משהו שיכול להועיל לי בבקשה שישלח לי באישי.
אשמח לכל תשובה! ותודה לכל הפורום היקר הזה!:)

יעל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
באיזה מיקום במפה?
בירושלים תבררי אצל "תדמית"

Stylee

משתמש רשום
לא מכירה הרבה מקומות אבל נראה שמדיה סקול זו בחירה נכונה.
למדתי אצל המנהל שם והיום הוא כבר מביא עוד הרבה נושאים הקשורים בודיאו- כמו עריכת סאונד, אפטר, פוטושופ לעריכה ועוד.. והכל מפי אנשי מקצוע בעלי שם.
תבררי נראה לי שאפשר להגיע לשם לשיעור ניסיון

ציפיש

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
מדיה סקול זה מקום לימוד מקצועי בעל רמה כל המורים הם אנשים רציניים שעוסקים בתחום שהם מלמדים שנים רבות.

orli_dimri

משתמש פעיל
נכתב ע"י זוית-מירי;278363:
מחפשת מקום לימודים מקצועי ביותר לעריכת וידאו, כולל הכל.
שמעתי על מדיה סקול, מישהו יודע עליו פרטים? מישהו מכיר עוד שמות של מקומות רציניים, (לא אלא שרק מלמדים את התוכנה ותו לא).
אני מתארת לעצמי שינעלו לי את האשכול, אז מי שיש לו משהו שיכול להועיל לי בבקשה שישלח לי באישי.

עוד מעט יפתח בי"ס לכל סוגי הלימודים שיש בפורום הזה ויקראו לו פרוג

נראה לי שזה השלב הבא...:)

imb

משתמש מקצוען
מה בקשר לכך שב"מדיה סקול" המרצים הם גברים? ואיך האווירה במקום? חרדית או פושרת? המיקום במרכז - בני ברק
תודה

naamaid

משתמש צעיר
נכתב ע"י orli_dimri;278431:
עוד מעט יפתח בי"ס לכל סוגי הלימודים שיש בפורום הזה ויקראו לו פרוג

נראה לי שזה השלב הבא...:)

אז זהו, השלב הבא כבר כאן! יש לפרוג קורסים מאד מוצלחים.

ניצן

משתמש פעיל
מדיה סקול זוכה לברכות של רבנים רבים והאוירה שם חרדית
הוא ממוקם ברחוב זבוטינסקי פינת ר' עקיבא בבית יהושוע, שמעתי שממולץ מאד, כל המורים ברמה גבוהה ביותר,

בנים

משתמש צעיר
לי יש בעיה קצת של אתיקה מקצועית... ;)

אך באופן אובייקטיבי אני יכול לומר שאין מקום לימודים בנושאים האלו שמשתווה ברמתו ובדרישותיו לשלמות, כמדיה סקול.

כל המרצים שם בעלי תארים אקדמיים גבוהים בתחומים הרלוונטיים, מה שלא גורע כלל ממידת יראת השמיים שלהם.

מקצועות עתידניים, מרצים מקצועיים, דרישה בלתי מתפשרת לשלמות ויראת שמיים, זה שילוב שאפשר למצוא רק במדיה סקול.

(גילוי נאות: הכותב משמש כמנהל שיווק ופרסום במדיה סקול)

imb

משתמש מקצוען
תודה לכל המגיבים, לפרוג יש קורס לעריכת וידאו לנשים? פיספסתי משהו?

P360

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
נכתב ע"י זוית-מירי;278363:

מעניין מאוד ... לא נעלו לך את האשכול .

שרה טירהויז

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
אני לומדת כרגע במידה סקול
במסלול וידאו - הכולל בתוכו :סרטי תדמית, עריכת חתונת, אפטר אפקט, פוטו שופ , פרימייר ועוד...
אם את מעונינת בפרטים
צרי עימי קשר במייל:
<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה