מקבל בכתובת מייל אחת, משיב בכתובת השניה

שוקולד לבן

משתמש צעיר
הפקות ואירועים
מזה מספר שבועות שיש לי בעיה מעצבנת במחשב.
לא יודע אם זה קשור לכך ששידרגתי את האופיס שלי מ2003- ל-2007, אבל בערך מאז זה התחיל.
על האואטלוק שלי מורכבות 2 כתובות מייל - אחד של 012, והשניה של גי'מייל. כשאני רוצה לשלוח מייל - ברירת המחדל היא הכתובת של הג'ימייל.
הבעיה: אני מקבל דואר לכתובת הג'ימייל, וכשאני עושה השב - זה אוטומטי משיב מה-012. למה זה צריך להשיב מ-012? קיבלתי בגי'מייל, אני רוצה לשלוח מאותו מקום?

(למה זה מעצבן? כי אנשים מתבלבלים בכתובות שלי, וגם כשאני פותח את הג'ימייל ממחשב אחר - אין לי חלק מהחומר. בקיצור, בלאגן)

יש למישהו מושג מה הסיבה לכך, ואיך אפשר לפתור?

תודות מראש
<!-- / message --><!-- sig -->

חיוכון

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אני לא יודע אם זה קשור, אבל תבדוק במאפייני החשבון (כלים>חשבונות), בלשונית שרתים מה מופיע בדואר יוצא.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה