דרוש מידע מצלמת קנון SX740

שוקולד תות 143

משתמש פעיל
איך אפשר לשנות את רזולוציית ההסרטה כך שתהיה מקסימלית (במצלמה הנ"ל),
כי המצב כרגע הוא שברגע שאני מעבירה למצב הסרטה הרזולוציה יורדת וזה לא תופס את כל המסך.

אני אשמח לכל עזרה שהיא בנושא, תודה רבה וחודש טוב.

תאורת חרום

משתמש סופר מקצוען
איך אתם מעבירים למצב הסרטה?

בכל מצב תשימו לב על המצב של הגלגל ולכאורה בכל פעם שמסובבים אז זה משנה את ההגדרה.

לי אין 40 אלא משו אחר, אבל תלחצו כשאתם במצב שהמצלמה דלוקה ועוד לא מצלמת, על הכפתור האמצעי, יפתח לכם מצד שמאל, שורה של אפשרויות. אחד מהם זה האיכות של הצילום כתוב HD שם תשנו לפי מה שצריכים וללחוץ על האמצע לאישור.

שוקולד תות 143

משתמש פעיל
איך אתם מעבירים למצב הסרטה?

בכל מצב תשימו לב על המצב של הגלגל ולכאורה בכל פעם שמסובבים אז זה משנה את ההגדרה.

לי אין 40 אלא משו אחר, אבל תלחצו כשאתם במצב שהמצלמה דלוקה ועוד לא מצלמת, על הכפתור האמצעי, יפתח לכם מצד שמאל, שורה של אפשרויות. אחד מהם זה האיכות של הצילום כתוב HD שם תשנו לפי מה שצריכים וללחוץ על האמצע לאישור.
ניסיתי את כל האפשרויות שם ולא שינה כלום

אולי אין אופציה כזאת בכלל ב740??

תאורת חרום

משתמש סופר מקצוען

קבצים מצורפים

• 3.pdf
    KB 178.2 · צפיות: 16
  • 2.pdf
    KB 369.9 · צפיות: 12
  • 1.pdf
    KB 381.8 · צפיות: 18

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  18  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה