דרוש מידע מצלמה

קוקוריקו9

משתמש רשום
כן, ראיתי שכבר דשו בזה רבים. אבל עדיין אני מתלבט. אני לא צלם אלא רוצה בסך הכל מצלמה פשוטה אך עם תמונות איכותיות למשפחה.
מה שיצא לי זה או ה SX 730 שהיא עם זום גדול הרבה יותר, או G9 שהיא רק עם זום *4 אבל יותר איכותית.
אז תכלס מה עדיף? האם האיכות כ"כ משמעותית לצילום ביתי פשוט או שהזום יותר חשוב? כמובן גם המחיר משחק כאן תפקיד.
תודה לכל המסייעים!

חחח

משתמש סופר מקצוען
כן, ראיתי שכבר דשו בזה רבים. אבל עדיין אני מתלבט. אני לא צלם אלא רוצה בסך הכל מצלמה פשוטה אך עם תמונות איכותיות למשפחה.
מה שיצא לי זה או ה SX 730 שהיא עם זום גדול הרבה יותר, או G9 שהיא רק עם זום *4 אבל יותר איכותית.
אז תכלס מה עדיף? האם האיכות כ"כ משמעותית לצילום ביתי פשוט או שהזום יותר חשוב? כמובן גם המחיר משחק כאן תפקיד.
תודה לכל המסייעים!
הsx720 -דגם לפני מה שבדקתם הכי מומלץ לדעתי מבחינת איכות . לגבי הזום-תבררו.

אמא מותק

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
sx710 hu,r nemugh, sx720
והזום מאד חשוב זה מה שעושה את התמונה

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
לא נכון !!
הזום לא הכי חשוב במצלמה אלא גודל חישן, צמצם וכו'
זום גבוה אומר שהחיישן פצפון שזה אומר שבתנאי תאורה חלשים התמונות יצאו לא טובות כלל
ובנוסף בזום גדול אתמונות יצאו מרוחות כיוון שיש רעידות של היד, שאם בלי זום התמונות יצאו ברורות וחדות,
לא ומר שבזום גבוה הן יצאו גם ברורות
אלא אם כן אתם מצלמים ציפורים או כוכבים
ממליץ לכם לעבור על המדריך המוצלח של @עברי אנכי
מדריך לקניית מצלמה בייתית - וגם קצת מעבר..
הנה הבדל בין הG9 לSX

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה