שאלות למתחילים מצלמה טובה....

עיצובF

משתמש צעיר
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
לי יש 80 canon:ואני מאד מאד מרוצה:: יוצא לי תמונות מושלמות..בהתחלה היה לי רק את העדשה 18 135 :וזה היה מתסכל מאד אבל אחכ קניתי את ה50 והתחלתי להנות:כי היא עושה טשטוש כשרוצים להתמקד לדוגמא בזר פרחים ושהרקע יהיה מטושטש:אבל חייבים את 2 העדשות:אחת נותנת מרחב ולפעמים צריך והשניה טשוש יפה לרקע וחדות למוצר:
שווה לקנות את המצלמה הזאת:
1. שווה לקנות מראש את העדשה 18-135 ועוד 50 או משהו אחר?
2. מרוצה כמה זמן?
3. כדאי לקנות, ממליצה? או כמו הצלמים הגדולים שכאן שממליצים על ה-6D?

הנושא הזה חפר לי בשכל ומאמינה שגם לכם- אבל אני אחרי סוכות צריכה להגיע עם מצלמה ויהי מה!
אז מתנצלת!

Miriam schwartz

יוצרת באהבה חווית תמונה
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
1. שווה לקנות מראש את העדשה 18-135 ועוד 50 או משהו אחר?
2. מרוצה כמה זמן?
3. כדאי לקנות, ממליצה? או כמו הצלמים הגדולים שכאן שממליצים על ה-6D?

הנושא הזה חפר לי בשכל ומאמינה שגם לכם- אבל אני אחרי סוכות צריכה להגיע עם מצלמה ויהי מה!
אז מתנצלת!
אני ממליצה לך לשבת עם עצמך ולבדוק בדיוק מה את רוצה ולבוא ולהגיד לנו כי נראה שאת עדיין מתלבטת
מצד אחת נשמע שאת רק רוצה לצלם את המוצרים שלך כי לא בטוחה שתאהבי צילום
מצד שני את רוצה מצלמה טובה כי אולי כן תאהבי צילום
מצד שלישי...

לגבי מה שרייזי כתבה נשמע שהיא כתבה את זה מהיכרות עם המצלמה הזאת בלבד
אז תכתבי לנו מה את רוצה, מה את מצפה מהמצלמה, מה התקציב שלך ונוכל לעזור לך:)

רייזי053

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
אגב למה לך לקנות מצלמה מקצועית אולי עדיף מצלמה חצי מקצועית של קנון מהדגמים היקרים יותר תקבלי תוצאות מהממות בלי להשתגע עם עדשות וכו' הרעיון של מצלמה מקצועית זה למי שבאמת מתעסק בתחום של צילום(שצריך ממש להתמקד בזה בשביל להגיע לרמה וזה לא על רגל אחת ) :את בטוחה ששוה לך מצלמה מקצועית?חצי מקצועית יכול לספק לך תמונות ברמה מבלי שתשברי את הראש איך להפעיל וגם היא יותר קלילה לסחוב ממקום למקום:כדאי לך לחשוב אפ את האמת תשקיעי בתחום

נערך לאחרונה ב:

רחלי בלושטיין

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
האמת
שלפעמים נותנים יותר מקום לציוד של הצלם/ צלמת מאשר למקצועיות שלו, לפי דעתי האישית ובלי להוריד מערכו ומחשיבותו של הציוד, המקצועיות חשובה הרבה הרבה יותר
וגם אם תקני מצלמה 6D לא בטוח שתצליחי להוציא ממנה תמונות וואו...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  29  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה