עזרה מצליחים להכנס לחשבון בבנק הפועלים?

חזק וברוך!

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
ככה אני רואה
פועלים.jpg

שירה:)

משתמש מקצוען
זה קשור לחלונות קופצים לא מאושרים.
מצורף צילום איפה יש ללחוץ על מנת לסדר את זה.
אם לא מופיעה השורה הכחולה, צריך ללחוץ על נהל ולהגדיר שתופיע בקשת אישור לFlash.
עריכה: לא יודעת למה לא מצליחה לצרף תמונה, בכל מקרה בשורה של כתובת האתר בצד שמאל יש סימן כמו פאזל ועליו צריך ללחוץ.

שירה:)

משתמש מקצוען
טוב, לשם גם אני נכנס.
הבעיה בכניסה לחשבון.
הבעיה היא בפלאש, תנסה להכנס להגדרות של הדפדפן בשביל לסדר את זה.
בכל המחשבים של המשרד היתה את הבעיה הזאת וכאשר אישרנו קפיצה של פלאש זה הסתדר.
הגדרות>פרטיות ואבטחה>פלאש>להעביר את הסמן למצב כחול.

תק

משתמש צעיר
בערך באותה שעה הייתי בתוך החשבון ובאמצע קפץ לי ל'כניסה לחשבון' והייתי צריכה להקיש שוב סיסמה נכנסתי שוב ועבד חלק.
כנראה באג זמני.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  29  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה