מציאת עבודות טובות בתחום

למאי נפקא מינה

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
קודם כל תודה
טוב שכתבת, כי אני עוד הבנתי שאתה פרסמת מודעה:)
כדאי לך לקרוא מש"כ בעניי כאן לגבי ההתחלה במכון.
ראיתי. אבל ב"ה נראה לי שאני אחרי השלב של הלימודים הללו.
זאת ועוד - המכונים זהו סוג עבודה של עריכת ספר קיים, נכון שלפעמים יש עריכת ביאור מחדש וכדו', אבל בד''כ לא למתחילים. ואילו אני נהנה מעריכה ממש, מרישא ועד סיפא.
בינתיים אני כותב בשני עיתונים לסירוגין, אבל אני מחפש משהו די קבוע ורציני.

תא חזי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
לא היו אנשים שהפסידו זמן יקר וכספים שהשקיעו ביצירת קשרים שהתגלו כפקעות צמר משומשות?
תשמע, אני לא מכיר את כל האנשים בעולם. אני כתבתי את מה שעזר לי (כי מה לעשות, כשרוני ככל שתהיה, השוק הזה קטן יחסית, וקשרים מועילים בראש ובראשונה כדי שבכלל ישמעו עליך...), אני לא מכוון להלוך נגד רוחו של כל אחד. אתה רוצה, קח את העצה, לא רוצה, תתקדם הלאה ידידי. השאלה החוזרת בעניין הזה מיותרת.

למאי נפקא מינה

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
תשמע, אני לא מכיר את כל האנשים בעולם. אני כתבתי את מה שעזר לי (כי מה לעשות, כשרוני ככל שתהיה, השוק הזה קטן יחסית, וקשרים מועילים בראש ובראשונה כדי שבכלל ישמעו עליך...), אני לא מכוון להלוך נגד רוחו של כל אחד. אתה רוצה, קח את העצה, לא רוצה, תתקדם הלאה ידידי. השאלה החוזרת בעניין הזה מיותרת.
לא זלזלתי חלילה בכבוד מעלת תורתו הרמה, רק שביארתי את דעת הרה"ג ר' @טראכטער שליט"א בלבד.
הכוונה היתה, שיהא מובן יותר היכן משקיעים בקשרים

מ. בלוי

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
איני יודע אם אני הצעיר ראוי לדחוף את אמירותיו הנלוזות בין הני חכימי דהכא מתדייני.
מ"מ מניסיון - קצת סבלנות - הרבה יותר תפילות. ושערי שמים שגבולם לא נודע עד ימינו אנו יפתחו לפניך.
ואני מצטרף לקודמי (ולא שהבנתי שווה את הדף שהיא משורבטת עליו) פה לאוזן - שיטה שהוכיחה את עצמה.
בהצלחה

תפוצת ספרים

משתמש פעיל
עריכה תורנית
אז איך יודעים מי הפה והאוזן הנכונים?
בטוח שיש לקהל הקודש דכאן הרבה מה לחדש
ברגע שאתה נותן תוצאות טובות למי שאתה עובד אתו כרגע ומתנהל אתו בצורה ששהוא מרוצה מזה אז כשמישהו ישאל אותו אם הוא מכיר עורך טוב הוא יפנה אותו אליך. מנסיון!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה