דרוש מידע מציאת עבודה עבור ילדה מיוחדת:)

רושפי

משתמש חדש
צהריים טובים.
יש לי אחות חמודה עם צרכים מיוחדים, מוגדת כמש"ה (פיגור) קל.
היא בת 21 וסיימה את הלימודים בסמינר.
אנחנו מחפשים לה מסגרת עבודה עם משכורת שתואמת את היכולות שלה (כבר אפרט מה הן)
מקום העבודה צריך להיות באשדוד או קרוב לאשדוד בסביבה חרדית ונשית.
אם מישהי מכירה מישהו שמחפש כזה דבר או מישהי שעוזרת למצוא עבודה לכאלה בנות זה יעזור לנו מאד!!!!!

תכונות ויכולות:
אהבה גדולה לילדים קטנים! מתאימה מאד לעבודה במעון לגיל 2/3
חברותית מאד! חיה מחברה ואנשים! אהובה ומתחברת בקלות.
יכולה לעזור גם בדברים טכניים אבל שלא דורשים מוטוריקה עדינה.
היא ממש מחכה כבר לצאת לעבוד וכבר הרבה זמן בבית כי לא מוצאים לה מסגרת.
היא רוצה "משכורת" אבל לא מבינה בכסף בכלל העיקר שיגיע משהו בסוף חודש.
היא לא מוכנה בשום אופן ללכת למע"ש (מרכז עבודה שיקומי) זה לא לכבודה, וגם לא לעבוד בסביבה עם עוד בנות במצב שלה....
היא רוצה להיות בסביבה רגילה ולהרגיש שווה.

אם יש לכם רעיון או כתובת למי אפשר לפנות זה יעזור לנו מאד!!
תודה רבה!

ניחוחות

משתמש מקצוען
במעון של הבן שלי עובדת בחורה עם נתונים דומים,
פחות עם כילדים, יותר עזרה בכביסות,
מביאה את האוכל לכיתות מארגנת מזרונים וכו,
אם אני לא טועה זה דרך אוהל שרה, ויש לה מורה מלווה שמגיעה מידי פעם להדריך אותה.

Lady D

משתמש פעיל
תפנו לעו''ס שלה ותבקשו שתפנה אתכם ל''תעסוקה נתמכת'' בעיר שלכם.
לא מכירה ספציפית באשדוד אבל בימינו ב''ה יש עמותות שמלוות אנשים עם מש''ה העבודה בשוק החופשי- תוך התאמת המסגרת ליכולות והרצונות של המועמד.

רושפי

משתמש חדש
תפנו לעו''ס שלה ותבקשו שתפנה אתכם ל''תעסוקה נתמכת'' בעיר שלכם.
לא מכירה ספציפית באשדוד אבל בימינו ב''ה יש עמותות שמלוות אנשים עם מש''ה העבודה בשוק החופשי- תוך התאמת המסגרת ליכולות והרצונות של המועמד.
פנינו כבר לרווחה ולעוד גורמים, לצערי בדורנו דווקא אין מסגרות ואין עמותות שעוזרות בנידון.
חוקית כל עסק מעל מספר עובדים צריך להכניס אנשים עם מוגבלות, אבל לא באמת ניתן לאכוף את זה ולהכריח להכניס.
במקרה של אחותי זה יותר מורכב, כי מצד אחד היא ברמה קוגניטיבית מאד נמוכה (לא יודעת קרא וכתוב, לא יודעת שעון ולא חשבון בסיסי ל 1+1) אבל יש לה פער עצום של איך שהיא מתנהגת ואיך שהיא מתאימה את עצמה לחברה.
היא מבינה קודים חברתיים וממש משתלבת יפה, מה שגורם לכך שהיא ממש לא מוכנה ללכת לכל מקום שלא מכבד אותה...
העבודה שהכי מתאימה לה זה לעבוד עם ילדים קטנים במעון, ואין באמת מנהלת שמוכנה להכניס עובדת כזאת וגם לשלם לה משהו... הכסף כאן זה לא העיקר כי אפשר שאמא שלי יכולה להעביר למנהלת תשלום והיא תעביר לאחותי "כאילו" משכורת.
אבל מה שקורה זה שחוקית זה אסור, והפיקוח והרווחה לא מוכנים שמנהלת תעסיק בלי לשלם משהו, ובכסף אף מנהלת לא מוכנה.....

Lady D

משתמש פעיל
אני באה מתחום השיקומי
אומרת לך מידיעה שיש בדורנו עמותות וארגונים שעוסקים בכך כדוגמת אוהל שרה, עלי שיח, אולי גם שיח סוד ועוד.

ארמון חול

משתמש פעיל
פנינו כבר לרווחה ולעוד גורמים, לצערי בדורנו דווקא אין מסגרות ואין עמותות שעוזרות בנידון.
חוקית כל עסק מעל מספר עובדים צריך להכניס אנשים עם מוגבלות, אבל לא באמת ניתן לאכוף את זה ולהכריח להכניס.
במקרה של אחותי זה יותר מורכב, כי מצד אחד היא ברמה קוגניטיבית מאד נמוכה (לא יודעת קרא וכתוב, לא יודעת שעון ולא חשבון בסיסי ל 1+1) אבל יש לה פער עצום של איך שהיא מתנהגת ואיך שהיא מתאימה את עצמה לחברה.
היא מבינה קודים חברתיים וממש משתלבת יפה, מה שגורם לכך שהיא ממש לא מוכנה ללכת לכל מקום שלא מכבד אותה...
העבודה שהכי מתאימה לה זה לעבוד עם ילדים קטנים במעון, ואין באמת מנהלת שמוכנה להכניס עובדת כזאת וגם לשלם לה משהו... הכסף כאן זה לא העיקר כי אפשר שאמא שלי יכולה להעביר למנהלת תשלום והיא תעביר לאחותי "כאילו" משכורת.
אבל מה שקורה זה שחוקית זה אסור, והפיקוח והרווחה לא מוכנים שמנהלת תעסיק בלי לשלם משהו, ובכסף אף מנהלת לא מוכנה.....
גן פרטי, ( שהוא בבית) לא בא בחשבון??
יכול גם יותר להתאים לה, כי זה קטן וחמים (ולא המוני כמו מעון...)
אתם לא מכירים גננת נחמדה וחמה שמכירה את אחותך? כי נשמע שהיא כן יכולה להביא תועלת ולא "עוד " ילדה לטפל בה
כי אפשר שאמא שלי יכולה להעביר למנהלת תשלום והיא תעביר לאחותי "כאילו" משכורת.

רושפי

משתמש חדש
ראשית תודה לכל העוזרות. ננסה לפנות לכל השמות שרשמתם כאן.
גן פרטי יוכל להיות רעיון, בטח זמני, כי בסוף היא כן צריכה ומגיע לה לקבל משהו סימלי בסוף חודש ולא רק מאמא שלי.
לפעמים יש גננת נחמדה והורים שפחות מעוניינים... בקיצור זה מורכב...
אם יש עוד רעיונות אשמח לשמוע.

Lady D

משתמש פעיל
אני חושבת שחבל לשבור את הראש לבד
כשיש אנשי מקצוע שמומחים לתחום, רואים את התמונה הרחבה, מכירים מקומות מתאימים לתעסוקה (למצוא מעסיקים זאת עבודה לכל דבר) וגם עובדים איתה על המיומנויות שצריכה לשפר במידת הצורך.
רוצים שיהיה לה הכי טוב שאפשר והיא תגשים את עצמה בעבודה ובחיים בכלל...

אמא לשלוש

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
יש מרכזי תעסוקה מותאמים לבנות
להעסיק ילדה מיוחדת זה קושי עצום למעסיק ולכן הרבה לא רוצים... במקרים רבים זה הופך ממש למטרד ולכן חייב ליווי מקצועי מטעם מרכז תעסוקה.

**Moko**

משתמש פעיל
מסכימה שכדאי לכם לפנות לארגון שמכניס אותם למקומות עבודה לפי היצע וביקוש
אבל אל תשכחו שכל עסק מחוייב להעסיק אחוז מסויים של בעלי מוגבלויות כך ש:
א' אם כבר יש שם כנראה שלה לא יהיה משרה פנויה נוספת
ב' אם עוד אין שם אז יש סיכוי ששם היא תעבוד :)
(עיין ערך: יש חסד, מעונות וגני שפה שצריכים הרבה עזרה טכנית, אפילו אני מכירה אחת שאורזת את המתנה הורודה של מעייני הישועה :))
בהצלחה!

שומרת החומות

משתמש מקצוען
מעון יום ישמח לכח כמוה
מכירה אחת כזו עובדת דאך אוהל שרה
מקבלת 10 שח לשעה
הבנות במעון מפרגנות לה על כל בגד חדש או החלקה בשיער...
תנסו לפנות למעונות בסביבה שלכם

פשוש

משתמש מקצוען
לבת שלי הייתה סייעת כזו בגן פרטי (בבית) של גילאי שנה וחצי - שנתיים.
היא עזרה לגננת בטיפול בכ-12 ילדים
והבת שלי מאד אהבה אותה

מחזיק מפתחות

משתמש מקצוען
אני מחנכת של תלמידות מש"ה בגיל 21
והשנה הייתי צריכה להוציא אותן את מרכזי יום/ תעסוקה נתמכת כל אחת כפי יכולתה
וזה מאד לא פשוט!!!
יש אומנם את עמותת "אלווין" ויש גם את "כיוון" - שיש להם מדור לתלמידים מיוחדים
אבל הפער שציינת הוא פער משמעותי
אני מכירה תלמידות כאלו והצלחתי להכניס כמה למקומות עבודה
אבל יותר מעמותות עזר לפנות לבעלי עסקים בעצמם כאלו שיש להם לב ונשמה
ולספר להם על אחותך, מהן החוזקות שלה ולבקש מהם תקופת ניסיון (כמובן שצריך להגיד לאחותך שהם צריכים עובדת רק לשבוע ואחר כל אם זה יתנהל טוב להגיד לה שהם צריכים אותה לותר זמן)
כמו מנהלות מעון, אפילו גנים פרטיים
אני יכולה להגיד לך שיש לי תלמידה משנים עברו שסידרנו לה עבודה במעון וההורים שלה שילמו את המשכורת 5 ש"ח לשעה ומנהלת המעון התקשה אליהם אחרי חודש הם לא צריכים לשלם כי היא באמת עוזרת להם והם שילמו לה 18 שח לשעה
בקיצור העמותות הם טובות אבל הם לא באמת יכולות לסדר עבודות מותאמות בדיוק עדיף שהמשפחה תנסה במקביל.
הרבה הצלחה!

אפיפית

משתמש פעיל
במעייני הישועה מכירה מישהי כזו ככח עזר
אולי באסותא אשדוד - השאלה מה מצב הדת שם (במעייני יש המון חרדיות )

זיסהלה

משתמש מקצוען
שלום וברכה אני גננת בגן פרטי בבני ברק - גן לא בבית אלא בדירה שכורה כ30 ילדים
ההורים תמיד פרגנו לה ונתנו לה מתנות . נכון זה קשה אבל אבל יש את העזרה שבכל זאת זה משהו .
במשך 14 שנה היתה אצלי אישה שעונה לתאורים שלך עכשיו היא עזבה כי כבר לא התאים לה מבחינה בריאותית ....
אני אוהבת להעסיק כאלו אני חושבת שכולם יציר כפיו של הקב"ה . אני מרגישה כי החסד הזה עומד לנו בהצלחה של כל יום ויום .
אני מחפשת בנרות משהי אבל אני מבינה שבני ברק לא מתאים לה?
אשמח לשמוע על עוד אפשריות . אני כל הזמן שואלת איפה אני מחפשת כאלו ואני לא מוצאת

113570

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מכירים מישהי שמעסיקה אצלה במשרד בחורות חינוך מיוחד לגריסת נייר אולי כיוון כזה יכול לעזור

5959

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
ההורים תמיד פרגנו לה ונתנו לה מתנות . נכון זה קשה אבל אבל יש את העזרה שבכל זאת זה משהו .
במשך 14 שנה היתה אצלי אישה שעונה לתאורים שלך עכשיו היא עזבה כי כבר לא התאים לה מבחינה בריאותית ....
אני אוהבת להעסיק כאלו אני חושבת שכולם יציר כפיו של הקב"ה . אני מרגישה כי החסד הזה עומד לנו בהצלחה של כל יום ויום .
איך אפשר ליצור איתך קשר? יכול להיות שיש לי בחורה שתתאים

אני אוהב השם

משתמש חדש
שלום
יש לי אחות מיוחדת בערך באותה רמה
המודעה עדיין רלוונטית?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכט

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרַי יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרָי גַּם לֹא יָכְלוּ לִי:ג עַל גַּבִּי חָרְשׁוּ חֹרְשִׁים הֶאֱרִיכוּ (למענותם) לְמַעֲנִיתָם:ד יְהוָה צַדִּיק קִצֵּץ עֲבוֹת רְשָׁעִים:ה יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן:ו יִהְיוּ כַּחֲצִיר גַּגּוֹת שֶׁקַּדְמַת שָׁלַף יָבֵשׁ:ז שֶׁלֹּא מִלֵּא כַפּוֹ קוֹצֵר וְחִצְנוֹ מְעַמֵּר:ח וְלֹא אָמְרוּ הָעֹבְרִים בִּרְכַּת יְהוָה אֲלֵיכֶם בֵּרַכְנוּ אֶתְכֶם בְּשֵׁם יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה