דרוש מידע מצב הדגל בים באשדוד

הדר 310

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
מישהו היה היום ויכול לעדכן איזה דגל יש?

תקוע

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
יש תחזית לימים הבאים ושבוע הבא?
הייתי היום בים היה דגל שחור, נכנסו למים והיה גלים משובחים לגמרי, בין כל צעקות וקשקושי המציל הוא אמר פעם אחת 'כל השבוע הולך להיות סוער', מי שבא בשביל הגלים זה דווקא מוצלח יותר מיום רגיל [אין לי מושג לגבי הצפיפות אחה"צ שמן הסתם הורגשה מאד כי שטח הרחצה היה יותר קטן, הייתי בבוקר היה בסדר גמור]

הדר 310

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
הייתי היום בים היה דגל שחור, נכנסו למים והיה גלים משובחים לגמרי, בין כל צעקות וקשקושי המציל הוא אמר פעם אחת 'כל השבוע הולך להיות סוער', מי שבא בשביל הגלים זה דווקא מוצלח יותר מיום רגיל [אין לי מושג לגבי הצפיפות אחה"צ שמן הסתם הורגשה מאד כי שטח הרחצה היה יותר קטן, הייתי בבוקר היה בסדר גמור]
ויש מקום לרחצה באישור המציל איכשהו?
גם אם הוא נותן להיכנס רק ל-2 מטר מהחוף...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  17  פעמים

לוח מודעות

למעלה