שיתוף - לביקורת מצב אפס

לרקוד על הירח

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
הודעה ראשונה שלי פה. באהההה! :sne:
טוב אז אני די מתרגשת, (נו באמת, על מי את עובדת?!) אני עוקבת סמויה בפורום כבר המוון זמן, ומרגישה שאני מכירה את כולם...;)
וסופסוף, גם לי יש הרשאת כתיבה, וגם אני אוכל לשתף קצת (או הרבה, תלוי עד כמה המצב יהיה גרוע..) מהגיגיי ומשטויותי, ולקבל עליהן ביקורת.
אגב ביקורת, בואו נדבר על זה שניה. זה נורא נחמד לקבל "אוי, זה מהמם!" או "וואו. אהבתי" (ואוי לו למי שלא יפרגן...) אבל לא בשביל זה התכנסנו. בבקשה, תנו ביקורת. הביעו את דעתכם. (בין אם היא חיובית, ובין אם היא שלילית.) חשוב לי לשמוע מה אתם חושבים. בין אם אתם סופרים המסתתרים תחת: קרמל-מלוח-שוקולד-פצפוצים-יאמי! ובין אם אתם סתם אנשים נחמדים, כמוני.
טוב, הקדמה ארוכה מדי.
יאללה בלאגן!

זה בא פתאום.
העניים שלי מוצפות.
גם הלב.
---
מרגישה מצב אפס.
יש כאלה,
שהיו קוראים לזה מכויל.
אני קוראת לזה,
מבולבל.
---
הכל עולה בי.
כל הימים האחרונים,
השנים,
הרגעים,
כל הבחירות.
---
ואין לי כל אליהן.
לאף אחד.
נראה לי,
שהמצפון שלי נכחד.
---
שילכו הבחירות.
ילכו לעזעזל.
אבל שיחזרו,
יום אחד.

רוח פרצים

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
וואו. ברוכה הבאה.
( אני זוכרת את ההודעה הראשונה שלי, גם אני הייתי נורא מרוגשת, אז בבקשה, בואו נקבל אותה יפה, בנות...)
אחלה שיר. אהבתי את הסוף. יש לו טוויסט יפה.
את כשרונית ובהחלט ראויה להיות בקהילה שלנו. מחכה לעוד תכנים ממך!
רצית ביקורת, אז הנה היא- תנסי לכתוב שירים עם אותו מבנה. כי כל הבתים היו מהממים, אבל כל אחד במבנה שונה וזה קצת הפריע למכלול. תנסי לחבר את הבתים אחד לשני על ידי מבנה דומה עם טוויסט דומה.

שיבת ציון

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
כתיבה נוגעת.
האמת שלא כל כך הבנתי את הבתים הראשונים, אבל הסוף נוגע עמוק, בקצת כאב ואולי הרפיה מהמצב, ובאמת כל כך נוגעת שאי אפשר שלא להתחבר אליה.

לרקוד על הירח

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
וואו תודה!
איזה כיף לקבל כזה משוב! ולגבי מה ש @רוח פרצים הזכירה, יש לי חולשה ידועה לזה.. :sne: נורא קשה לי לכתוב שירים עם מבנה מסודר... משתדלת בנתיים..

tmr

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מהמם.
קצת איבדתי ריכוז, אולי בגלל הקוקוים המפרידים בין הבתים, אולי בגלל הפיסוק שאוטומטי גורם לי לקרא עם מעצורים.
עניני הזכר ונקבה גם מדממים קצת

בהצלחה

לרקוד על הירח

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
עניני הזכר ונקבה גם מדממים קצת
וואו, נכון! באמת לא הבנתי מה לא מסתדר לי, והנה... תודה! אני אשתדל לשים לב בפעם הבאה...

אתם רואים?! אני לא נושכת כשאומרים לי ביקורת, אני אומרת תודה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  36  פעמים

לוח מודעות

למעלה