מפתחי אנגולר , דרוש פרויקט לדוגמא

הילה המפתחת

משתמש פעיל
שלום,
אני מפתחת באנגולר, די מתחילה יחסית (הנסיון שלי הוא בשפות אחרות)
בעבודה שלי רוצים שאני אקים פרוייקט ממש מאפס- הסבה לפרויקט שכתוב בשפה ישנה.
יש דרישה שאכתוב אותו באנגולר 13 ובעיצוב באנגולר מטריאל
אני מאוד רוצה להתבסס על פרוייקט קיים ולא להתחיל ממש מאפס (בעיקר מבחינת תשתית, חילוק הקומפוננטות בצורה אופטימלית וכד')
אשמח מאוד אם יש לכם פרויקט לדוגמא שמשתמשים בו במטריאל או אפילו הפניה לגיט או משהו כזה של פרויקט שכתוב נכון וטוב.
תודה רבה ממש!

מתוכנתת

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
מקובל לקנות פרויקט בסיס עם תשתיות מובנות ברמה מסוימת
אולי תציעי למעסיק? זה יחסוך להם זמן ועלויות

סיפורים

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
הפקות ואירועים
לא מסובך לפתוח פרויקט חדש באנגולר,
ופרויקט ישן שלא בנוי במבנה זהה לפרויקט שלך רק יכול לגרום לאיבוד שליטה.

יש לNG סט מהמם של פקודות שעושה את רוב העבודה.
אלא אם זה פרויקט במבנה קלאסי שהרבה כבר בנו עליו.

באופן אישי הייתי מעדיפה לבנות לבד בכל מקרה - בשביל להכיר טוב את המודלים, הקומפוננטות וכו'..

הילה המפתחת

משתמש פעיל
לא מסובך לפתוח פרויקט חדש באנגולר,
ופרויקט ישן שלא בנוי במבנה זהה לפרויקט שלך רק יכול לגרום לאיבוד שליטה.

יש לNG סט מהמם של פקודות שעושה את רוב העבודה.
אלא אם זה פרויקט במבנה קלאסי שהרבה כבר בנו עליו.

באופן אישי הייתי מעדיפה לבנות לבד בכל מקרה - בשביל להכיר טוב את המודלים, הקומפוננטות וכו'..
תודה רבה
אשקול את זה
רק בכללי בא לי לראות דוגמא לפרוייקט שבנוי טוב
חפרתי הרבה בגוגל ואני לא יודעת יש כאלה פרוייקטים כאלה מבולגנים ויש יותר ברורים בא לי למצוא אחד באנגולר מטריאל כדי לראות גם דוגמאות בקוד.

סיפורים

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
הפקות ואירועים
תודה רבה
אשקול את זה
רק בכללי בא לי לראות דוגמא לפרוייקט שבנוי טוב
חפרתי הרבה בגוגל ואני לא יודעת יש כאלה פרוייקטים כאלה מבולגנים ויש יותר ברורים בא לי למצוא אחד באנגולר מטריאל כדי לראות גם דוגמאות בקוד.
דוגמאות לקטעי קוד טובים יש לך באתר של מטריאל.
מבנה טוב גם כדאי לראות - אבל לא בשביל לעשות קופי פיס אלא רק בשביל ללמוד ארכיטטורה. עדיף לך באמת למצוא פרויקט כזה, אבל עדיף לא פחות להכנס לאתר של אנגולר ולעבור שם על מבנה וארכיטטורה.
אנגולר מאוד מודולרית ועם מוטיבים מאוד חזרתיים, מספיק ללמוד טוב את המבנה שלה בשביל ליצור פרויקט מעולה!

בהצלחה

נחמד לעזור

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
אשמח מאוד אם יש לכם פרויקט לדוגמא שמשתמשים בו במטריאל או אפילו הפניה לגיט או משהו כזה של פרויקט שכתוב נכון וטוב.
לא מובן מהבקשה שלכם אם אתם צריכים פרוייקט לדוגמא כדי ללמוד איך לעבוד עם מטיריאל או שאתם רוצים לבסס את הפרוייקט שלכם על פרוייקט דומה קיים.

אם אתם רוצים לבסס על פרוייקט קיים פרטו מה האופי של הפרוייקט (ניהול לקוחות, איקומרס, ניהול פניות - וכן הלאה).
הרבה פעמים ניתן להתבסס על פרוייקט קיים, וגם אם הוא לא מעוצב במטריאל ניתן ללמוד ממנו על מבנה הרכיבים ועוד.

הילה המפתחת

משתמש פעיל
לא מובן מהבקשה שלכם אם אתם צריכים פרוייקט לדוגמא כדי ללמוד איך לעבוד עם מטיריאל או שאתם רוצים לבסס את הפרוייקט שלכם על פרוייקט דומה קיים.

אם אתם רוצים לבסס על פרוייקט קיים פרטו מה האופי של הפרוייקט (ניהול לקוחות, איקומרס, ניהול פניות - וכן הלאה).
הרבה פעמים ניתן להתבסס על פרוייקט קיים, וגם אם הוא לא מעוצב במטריאל ניתן ללמוד ממנו על מבנה הרכיבים ועוד.
לא ממש להתבסס על פרוייקט קיים, אני כן רוצה ליצור אותו בעצמי
אבל לראות דוגמא של פרוייקט טוב
מדובר על פרוייקט של ניהול הרבה נתונים- הוספת שדות, מחיקה ניהול הנתונים (יכלול הרבה Forms)

נחמד לעזור

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
בGithub אפשר למצוא אינסוף מאגרים באנגולר המעוצבים עם ספריית אנגולר מטריאל.

יש מאגר אחד ממש מוצלח (למעלה מ2500 כוכבים) הנקרא "Angular Material starter" אשר כשמו כן הוא: להתחיל את הפרוייקט שלכם אנגולר + מטריאל ממשהו קיים, או לספק דוגמא טובה לאפליקציה קיימת.

ציטוט ממסמך הRead me של המאגר:

The main goal of this repository is to provide an up to date example of Angular application following all recent best practices in various areas​

הילה המפתחת

משתמש פעיל
בGithub אפשר למצוא אינסוף מאגרים באנגולר המעוצבים עם ספריית אנגולר מטריאל.

יש מאגר אחד ממש מוצלח (למעלה מ2500 כוכבים) הנקרא "Angular Material starter" אשר כשמו כן הוא: להתחיל את הפרוייקט שלכם אנגולר + מטריאל ממשהו קיים, או לספק דוגמא טובה לאפליקציה קיימת.
תודה רבה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  8  פעמים

לוח מודעות

למעלה