שיתוף בתהליך מפרויקט גמר למוצר מוגמר בשעטו"מ

חיה מושקא ציק

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
בס"ד

הי לכולם, אז גם לי זו הפעם הראשונה לשתף כאן...
מתרגשת מאד כי מה שאני משתפת כאן בעצם סוגר מעגל אחד ופותח בעז"ה מעגל רחב יותר להתחיל להתמקצע יותר ולהשתדרג ולראות פירות לעמל שהושקע..:)
לפני יותר משנה סיימנו את קורס איור דיגיטלי כשאת פרויקט הגמר הנחה המורה שולם פייגין.
כמה משפטים חשובים שהוא ציין שנחרטו אצלי חזק, פחות או יותר בזו הלשון:
אני רוצה שתעבדו קשה על הפרויקט הזה כאילו אתם הולכים עכשיו למכור אותו הלאה, תחשבו על מוצר מיוחד, משהו שעדיין לא קיים בשוק, משהו שיש לו ביקוש, משהו שמביא איתו את הייחודיות שלכם.
אז הנה לפניכם- משחק הלבשה מגנטי אמיתי, צנוע ואיכותי. תמיד היה לי חלום ליצור אחד כזה... כשהייתי ילדה היה לי משהו דומה אבל פריטי הלבוש לא היו הכי צנועים לפי גדרי ההלכה, וגם אותו היינו צריכים לצבוע ולניילן והוא הודבק בחתיכות סקוץ'. אז אמרתי לעצמי- תכל'ס היה כיף לשחק במשחק הזה, זה משהו שילדות אוהבות לעשות- להלביש את הבובה...אז החלטתי ליצור בעצמי אחד. אמנם ראיתי שקיימים עוד כמה מוצרים דומים בשוק, אבל הבובות מאד פשוטות ופריטי הלבוש בעלי אותו קו מתאר זהה...אין משהו יותר מדי מיוחד ושונה בהם, אז במשחק הזה זה קיים, כל פריט, כל שמלה מספר סיפור אחר, נותן מראה ייחודי ומיוחד והכי חשוב לפי גדרי ההלכה, משחק שאתן לבת שלי לשחק בו בראש שקט...
הרבה דברים השתנו לאורך התהליך...אבל הוא התחיל ממש כמו אחת ממשימות הש.ב. של המורה @אבימי בשיעורי אילוסטרייטור;)
סקיצה ביד, סקיצה במחשב, בחירת צבעים וצביעה, הרבה שע' אל תוך הלילה מול המחשב ובסופו של דבר יש פרויקט גמר.
תודה גדולה אני חייבת למכללת פרוג שזימנה לי את האפשרות להוציא את הכישרון מהכח אל הפועל.
תודה נוספת למורים המוכשרים @אבימי שלימד את תוכנת אילוסטרייטור בצורה מושלמת! ו- @שולם פייגין שלימד, הנחה את פרויקט הגמר וליווה אותי לאורך התהליך וגם אחרי, חלק גדול מהתוצאה הסופית זה בזכותכם!!!
ו-התודה להקב"ה שזיכני להגיע עד הלום יה"ר שנזכה לראות פירות טובים לעמלנו בכל התחומים!

(נ.ב. מי שרוצה לרכוש את המוצר ניתן לפנות אליי בפרטי 050-3738877, השורה הזאת נכתבת באישור @חיים דיקמן למען הסדר הטוב...;))

כך זה התחיל וכך זה נגמר (ומתחיל...בעז"ה)
פרוייקט גמר_3.jpg
WhatsApp Image 2022-01-04 at 21.27.11.jpeg
WhatsApp Image 2022-01-04 at 21.25.09.jpeg
WhatsApp Image 2022-01-04 at 21.24.54.jpeg

נערך לאחרונה ב:

רבקה כ.

משתמש פעיל
איזה רעיון נפלא ומקורי
אהבתי ששילבת "שמלה פורחת" חלום של כל ילדה....
המשחק נראה טוב, וממש מושך!

הרבה הצלחה
מחכה לעוד שיתופים....

ב. רוזנפלד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
ממש מושקע יפה ממש ניכרת ההשקעה המרובה
באמת חלום של כל ילדה שיהיה לה משחק כזה
תצליחי בהמשך דרכך

אלישבע גוהר

מאיירת דיגיטלית (לשעבר 'אילוסטרייטורית אחת')
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
מושקע ברמות, אך אנא פרסי את התמונות על כל הרוחב, מגיע להן להיות מוצגות בגאון.

פילפילון

אתרוגיסטית חדשה
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
וואו
מושלםםםםםםםםםםם

אלישבע פלדמן

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
וואווו
מעריכה ביותר
גם אני הייתי עסוקה במשחק במשחקים דומים לזה....
ראה הזוי
שאפו ענק וגדול!!!

מלכי וולף

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
תוצאה מיוחדת!!
תראי לנו גם את החלקים שבפנים? איך בדיוק זה מיושם, איך נדבק, איך חתוך...

פרומי ק.

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
מוזיקה ונגינה
רואים את ההשקעה!
כל הכבוד!!!
הרבה הצלחה בהמשך הדרך

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה