מפות והדמיות מרמת בית שמש ד

כתום צהוב לבן

משתמש מקצוען
האם ד 6 יצא לשיווק?

תכנון השכונה בוטלה, עקב טענת הירוקים...
ונא להגיד להם תודה, שמשכו את עתירתם משאר השכונות ברמה ד' רבתי..
1679413157084.png

1679413195714.png

1679413240964.png

OD ACHAT

משתמש פעיל
המפה הזו של שטחי הציבור מעודכנת? איפה שרשום בתי כנסיות (ליד רייסדור) זה אכן הולך להיות בתיכ"נ?
1688890943385.png

אני1000

משתמש מקצוען
איך אפשר למצוא מפות עם שטחי הקצאה מדויקים למוסדות ציבוריים ובתי כנסת. של רמה ד-2

דב פליי

משתמש פעיל
@די אשמח אם תוכל להביא לי קישור לתוכניות של הפארק ברמה ד מאיפה הכניסות אליו ומה מתוכנן בפיתוח שלו

תודה

די

משתמש סופר מקצוען
@די אשמח אם תוכל להביא לי קישור לתוכניות של הפארק ברמה ד מאיפה הכניסות אליו ומה מתוכנן בפיתוח שלו

תודה
הקובץ כבד מדי להעלאה
תכנס בקישור הנ"ל
תלחץ על מסמכים נוספים | נספחים | קבצי עזר | דיווחים
תלחץ על נספחים
תלחץ על נספח/הוראות בינוי 1 מתוך 3

יש שם שרטוט יפה מאוד

אפשר ללכת לפארק ולראות בעיניים...

די

משתמש סופר מקצוען
חשבתי שהוא עדיין בבנייה
הוא כבר גמור חוץ מצמחייה ומתקנים?
הוא לא גמור, אבל יש כבר מתקנים, ושתילים קטנים של צמחיה. דשא אין עדיין, אבל ה"נחל" בנוי וגם הגשרים, והשבילים לאורך כל הפארק.

אני1000

משתמש מקצוען
הקובץ כבד מדי להעלאה
תכנס בקישור הנ"ל
תלחץ על מסמכים נוספים | נספחים | קבצי עזר | דיווחים
תלחץ על נספחים
תלחץ על נספח/הוראות בינוי 1 מתוך 3

יש שם שרטוט יפה מאוד

אפשר ללכת לפארק ולראות בעיניים...
איך אפשר למצוא מפות עם שטחי הקצאה מדויקים למוסדות ציבוריים ובתי כנסת. של רמה ד-2

די

משתמש סופר מקצוען
אתם רוצים לדעת באופן כללי איפה יהיו בתי כנסת ומוסדות ציבור, או לדעת איזה בית כנסת או בית ספר יהיה בכל מגרש?

מירער

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
המפה הזו של שטחי הציבור מעודכנת? איפה שרשום בתי כנסיות (ליד רייסדור) זה אכן הולך להיות בתיכ"נ?
צפה בקובץ המצורף 1417408
1689234875714.png

זה מה שיש ליד רייסדור ד'3 הקצאות זמניות מאושר לסיום פרסום קצר ואישור לפרסום שני. (אם הבנתי נכון) (המספרים 130, 240 ו360 זה מ"ר)

די

משתמש סופר מקצוען
אשמח לגם וגם מה שיש.
תודה
מפה איפה יש מוסדות ציבור וכו' תוכלו לראות באתר של מנהל התכנון שהובא לעיל, לכתוב מספר תכנית 102-0066951 (זו התכנית של ד'2).
בתשריט יש שטחים חומים=מוסדות ציבור. לפי מספרי מגרשים תסתכלו באתר של וועדת הקצאות עיריית בית שמש מי קיבל כל מגרש.
אין לי מפה מסודרת עם רישום על המגרשים למי הם הוקצו.

מירער

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי

קבצים מצורפים

• תמונה שנסרקה.pdf
    KB 500.6 · צפיות: 48

חכם עתיק יומין

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
תכנון השכונה בוטלה, עקב טענת הירוקים...
ונא להגיד להם תודה, שמשכו את עתירתם משאר השכונות ברמה ד' רבתי..
צפה בקובץ המצורף 1343346
צפה בקובץ המצורף 1343347
צפה בקובץ המצורף 1343348
ע"פ כתבה זו נשמע שזה לא גמור באופן חוקי שלא יוכלו לבנות שם מישהו יודע להסביר ע"ז?

די

משתמש סופר מקצוען
ע"פ כתבה זו נשמע שזה לא גמור באופן חוקי שלא יוכלו לבנות שם מישהו יודע להסביר ע"ז?
מתוך המכלול: "במאי 2014 הופקדה התוכנית המכריזה על האתר ועל עמק האלה כעל גן לאומי, ובראשית 2016 היא אושרה. בכך הובטחו קיומו ופיתוחו של האתר"
(אחרי שנכתבה הכתבה הנ"ל)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלא

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד יְהוָה לֹא גָבַהּ לִבִּי וְלֹא רָמוּ עֵינַי וְלֹא הִלַּכְתִּי בִּגְדֹלוֹת וּבְנִפְלָאוֹת מִמֶּנִּי:ב אִם לֹא שִׁוִּיתִי וְדוֹמַמְתִּי נַפְשִׁי כְּגָמֻל עֲלֵי אִמּוֹ כַּגָּמֻל עָלַי נַפְשִׁי:ג יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  25  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה