מערכת לניהול תוכן חדשה.

ycprog

משתמש צעיר
בס"ד

אני עובד כמה חודשים טובים על מערכת ניהול תוכן חדשה.

אני מחפש חברה שרוצים להצטרף ולקדם את המערכת.
ידע נדרש אחד או יותר, html5 ,css3 ,js,jquery ,php ,מעצבי אתרים,כותבי תוכן.

המערכת מקנה למשתמש

ניהול דפי האתר, ובניית הדפים בצורה קלה בעזרת בילדר מיוחד.
ניהול תמונות שמעלים לאתר
ניהול תגובות בדפי האתר
ניהול תפריטים של האתר
ניהול חברי האתר, ומתן הרשאות ניהול שונות אם צריך.
בחירת תבנית איך יראה האתר., אפשר לבנות כל תבנית למערכת
ניהול תוספים למערכת, תוספים מקנים את היכולת להוסיף למערכת פונקציות שלא קיימות בברירת מחדל של המערכת. למשל חנות, פורום, סטטיסטיקה..
ועוד.. הרבה.

אלא הם חלק מיכולות המערכת.

אפשר לראות את אתר הבית של המערכת http://rtlx.co.il

האתר בנוי על המערכת בעצמה.

האפשרות לפתח את המערכת הם אין סופיות, אפשר לבנות עם המערכת הזאת כל דבר, כל סוג של אתר. וכל סוג של תוסף.

דוגמה ליצירת דפים במערכת

<iframe width="560" height="315" src="//www.youtube.com/embed/SFVd7xx0_Xc?rel=0" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

יצירת קשר
<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>.

אריאל וו

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
ומה ההבדל/יתרונות בין זה ל-Wordpress?

ycprog

משתמש צעיר
בס"ד

קודם כל עברית, הכל יהיה בעברית
תבניות
תוספים
מילון על הפונקציות/מחלקות של המערכת
סרטונים
מדריכים לבניית תוספים
מדריכים לבניית תבניות.

מתכנתים לא יצטרכו לרטל תוספים ותבניות.

ועוד דבר ששמתי דגש עליו זה מהירות טעינת דפי המערכת. שיהיה מהר מאוד.

kinging

משתמש רשום
D I G I T A L
נראה מגניב, כל הכבוד

אני חושב אבל שמפתחים נוהגים לזלזל בחשיבות של עיצוב הממשק - אל תשכח שמערכת ניהול תוכן, ממשק המנהל שלה יהיה בעיקר לאנשים שהם לא מפתחים או אנשי מחשבים. הייתי מציע לך לשפר את העיצוב הכללי, זה משנה לגמרי את כל הגישה (קח לדוגמה את הממשק של PageKit - נקי, יפהפה, מינימליסטי..).

בהצלחה!!

ycprog

משתמש צעיר
נכתב ע"י kinging;1452145:
נראה מגניב, כל הכבוד

אני חושב אבל שמפתחים נוהגים לזלזל בחשיבות של עיצוב הממשק - אל תשכח שמערכת ניהול תוכן, ממשק המנהל שלה יהיה בעיקר לאנשים שהם לא מפתחים או אנשי מחשבים. הייתי מציע לך לשפר את העיצוב הכללי, זה משנה לגמרי את כל הגישה (קח לדוגמה את הממשק של PageKit - נקי, יפהפה, מינימליסטי..).

בהצלחה!!

תודה על הדברים, ולכן הפנייה שלי לציבור להשתתף בפיתוח המערכת היא בדיוק בגלל הסיבות שהבאת, אני לא חושב שיש מישהו שיכול להיות הכל, גם מתכנת php,javascript,html,css,mysql
ובנוסף גרפיקאי,איש ה ux-ui, כותב התוכן, ומשווק.
כל אחד וההתמחות שלו.

ולא מתוך זלזול.

אשמח לחברה שיעזרו בפיתוח בתמורה לשותפות.

Shia

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
קודם כל שאפו. פיתוח מערכת ניהול תוכן זה פרויקט מאתגר, ונראה שעשית עבודה יסודית.
נראה לי שעוד ארוכה הדרך להתחיל בכלל להיחשב כאלטרנטיבה אמיתית למערכות הפופולריות, אבל איך אומרים, תחלום גדול, תגיע רחוק.

ycprog

משתמש צעיר
נכתב ע"י Shia;1452866:
קודם כל שאפו. פיתוח מערכת ניהול תוכן זה פרויקט מאתגר, ונראה שעשית עבודה יסודית.
נראה לי שעוד ארוכה הדרך להתחיל בכלל להיחשב כאלטרנטיבה אמיתית למערכות הפופולריות, אבל איך אומרים, תחלום גדול, תגיע רחוק.

תודה על השאפו.

לא הבנתי איך הגעת למסקנה שעוד רחוקה הדרך למערכת להיות אלטרנטיבה אמיתית למערכות פופלריות אחרות?

חקרת את המערכת?
התקנת אותה?
התקנת תוספים של המערכת?
תכנתת איזה תוסף, או תבנית?

כדי שתוכל לתת כזאת חוות דעת?

אבל איך אומרים, תחלום גדול, תגיע רחוק
נכון תמיד אני חולם בגדול, ואני מחפש את האנשים שרוצים לבדוק את היכולות של המערכת, ולחלום בגדול ובעזרת השם גם להצליח.

dem

משתמש מקצוען
D I G I T A L
נכתב ע"י ycprog;1452941:
תודה על השאפו.

לא הבנתי איך הגעת למסקנה שעוד רחוקה הדרך למערכת להיות אלטרנטיבה אמיתית למערכות פופלריות אחרות?

חקרת את המערכת?
התקנת אותה?
התקנת תוספים של המערכת?
תכנתת איזה תוסף, או תבנית?

כדי שתוכל לתת כזאת חוות דעת?

אבל איך אומרים, תחלום גדול, תגיע רחוק
נכון תמיד אני חולם בגדול, ואני מחפש את האנשים שרוצים לבדוק את היכולות של המערכת, ולחלום בגדול ובעזרת השם גם להצליח.

לא כ״כ פשוט שאדם בודד שבונה מערכת - וישקיע כמה שישקיע - יחשוב שהוא מסוגל לעקוף רמה של מערכת ותיקה וחזקה שתוכנתה ומתוחזקת ע״י המוני מפתחים מוכשרים מכל העולם.
אבל איך אומרים... ;)
בהצלחה

Shia

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
אני חושב שהדבר העיקרי שחסר למערכת שלך זה משתמשים -הרבה משתמשים. המון משתמשים.
מערכת בלי משתמשים, אינה יכולה להיחשב אלטרנטיבה לוורדפרס או לג'ומלה שעשרות מליוני אתרים מבוססים עליהן ויש להן עשרות אלפי תוספים וערכות עיצוב.

מאוד אשמח לראות את המערכת שלך מצליחה למשוך את תשומת ליבם ואהבתם של משתמשים חדשים שיצרו קהילה סביבה ויתחילו לתרום לפיתוח המערכת ולמערכת האקולוגית שסביב המערכת שהיא חשובה לא פחות מהמערכת עצמה.

ycprog

משתמש צעיר
נכתב ע"י dem;1453083:
לא כ״כ פשוט שאדם בודד שבונה מערכת - וישקיע כמה שישקיע - יחשוב שהוא מסוגל לעקוף רמה של מערכת ותיקה וחזקה שתוכנתה ומתוחזקת ע״י המוני מפתחים מוכשרים מכל העולם.
אבל איך אומרים... ;)
בהצלחה

בשום מקום לא טענתי, או חשבתי שהצלחתי לעקוף רמה של מערכת ותיקה וחזקה שמתוכנתת ומתוחזקת ע"י המוני מפתחים מוכשרים בכל העולם.

הפוך תסתכל כמה תגובות מעליך ותראה שאני כן מחפש שותפים לקדם את המערכת, ובתגובה הזאת לבד אפשר להבין שאני מבין שאני לא יכול לעשות הכל לבד ואני חייב אנשים מוכשרים שיכנסו איתי לפרוייקט וכו.

אני כן מאמין שאפשר להצליח לגרום למערכת להיות שימושית על ידי המונים, אולי לא המתכנתים הוותיקים שרגילים לוורדפרס וגו'מלה ועוד, אלא על ידי תכנתים חדשים שישמחו לקבל מוצר שכולו מושתת על עברית, ועובד מהר מאוד לעומת מערכות אחרות שעובדות לאט מאוד שנבנו על ידי תכנתים גאונים וחכמים מכל העולם .

ואם יהיו שותפים מוכשרים, אז כן אפשר להביא את המערכת בגרסה ראשונה שלה להתחלה טובה מאוד..

כבר היום המערכת עובדת לפי שיטות של המערכות החזקות שנבנו על ידי מתכנתים גאונים וחכמים מכל העולם.

כדוגמה

אקשנים
פילטרים
שורטקודים
קלאסים

ועוד............... ;)

Shia

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
אגב, אולי אני מפספס משהו, אבל הרי גם וורדפרס באה בגירסה עברית מלאה...

mat

------- Magicode -------
איפה ה git של המערכת.

ואגב רשיון MIT לא מצריך להכניס את תוכן הרשיון בחלק המשמעותי באתר.
רשיון MIT רק מסיר אחריות.
מי שמצריך להכניס את הרשיון בכל עותק זה רשיון BSD.

ycprog

משתמש צעיר
נכתב ע"י Shia;1453150:
אגב, אולי אני מפספס משהו, אבל הרי גם וורדפרס באה בגירסה עברית מלאה...

כן אתה מפספס
תרכוש תוספים של וורדפרס או אפילו החינמיים
רובם ככולם באנגלית,וגם אם יש תרגום אם לא תגייר את התוסף הכל הפוך, ולא תמיד נוח לנהל ככה את התוסף.

רוב התבניות של וורדפס במוצעות למכירה הם אנגלית. וצריכים לעבור גיור.

כל הקודקס של וורדפס אנגלית.

אחת המטרות שיהיה באתר של המערכת קודקס שלם בעברית
התוספים בעברית
והתבניות בעברית

ככה שאתה בתור מתכנת מתחיל את העבודה שלך ישר בלי הצורך בגיור של כלום.
וגם ההסברים קודקס על המערכת יהיו בעברית בשפת האם שלך.

ycprog

משתמש צעיר
נכתב ע"י mat;1453165:
איפה ה git של המערכת.

ואגב רשיון MIT לא מצריך להכניס את תוכן הרשיון בחלק המשמעותי באתר.
רשיון MIT רק מסיר אחריות.
מי שמצריך להכניס את הרשיון בכל עותק זה רשיון BSD.

אשמח לעזרה לכתוב את הרשיון של המערכת.

KingYes

משתמש צעיר
שמע, הרעיון מבורך, וזה נראה שעשית עבודה נהדרת.

כמה דברים שממש הפריעו לי:
- למה כתבת את הערות בעברית? אתה ממש דואג שאף אחד מהעולם לא יעזור לך בפרוייקט הזה בעתיד?
- אם כבר חשבת על כתיבה של CMS מהתחלה, אז למה לא התבססת על איזה פריימוורק או משהו שיוכל לתת קווים מנחים לכתיבה נכונה של המערכת? וגם, למה המערכת לא כתובה ב-OOP?

שיהיה המון בהצלחה :)

ycprog

משתמש צעיר
נכתב ע"י KingYes;1453204:
שמע, הרעיון מבורך, וזה נראה שעשית עבודה נהדרת.

כמה דברים שממש הפריעו לי:
- למה כתבת את הערות בעברית? אתה ממש דואג שאף אחד מהעולם לא יעזור לך בפרוייקט הזה בעתיד?
- אם כבר חשבת על כתיבה של CMS מהתחלה, אז למה לא התבססת על איזה פריימוורק או משהו שיוכל לתת קווים מנחים לכתיבה נכונה של המערכת? וגם, למה המערכת לא כתובה ב-OOP?

שיהיה המון בהצלחה :)

תודה רבה.

הערות בעברית, כי הדגש הוא על התכנתים שמדברים עברית.
פריימוורק על זה נחשוב, בגרסה הסופית של המערכת.
oop איפה שצריך השתמשתי לדוגמה ליצור post type חדש אתה יורש מחלקה של type וכו..

Shia

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
נכתב ע"י ycprog;1453170:
כן אתה מפספס
תרכוש תוספים של וורדפרס או אפילו החינמיים
רובם ככולם באנגלית,וגם אם יש תרגום אם לא תגייר את התוסף הכל הפוך, ולא תמיד נוח לנהל ככה את התוסף.

רוב התבניות של וורדפס במוצעות למכירה הם אנגלית. וצריכים לעבור גיור.

כל הקודקס של וורדפס אנגלית.

אחת המטרות שיהיה באתר של המערכת קודקס שלם בעברית
התוספים בעברית
והתבניות בעברית

ככה שאתה בתור מתכנת מתחיל את העבודה שלך ישר בלי הצורך בגיור של כלום.
וגם ההסברים קודקס על המערכת יהיו בעברית בשפת האם שלך.

אז אני לא מפספס כלום.

קודם כל, וורדפרס מגיעה בעברית מלאה, כמות נחמדה של תוספים חשובים גם כן מגיעים מתורגמים ומרוטלים, תבניות תומכות rtl יש לא מעט ואפילו תבניות בעברית מלאה.
אבל זו לא הפואנטה. הפואנטה היא שבדרך הטבע, כשיש צורך - יבוא מישהו וייתן מענה לצורך. ואכן קהילת וורדפרס העברית מצמיחה את הפתרונות הנדרשים.
כמובן שכל התוספים והתבניות קיימים גם באנגלית, שהרי קהילת משתמשי המערכת והתוספים היא כלל עולמית - שזה יתרון גדול ולא חיסרון כמובן.

השאלה הנשאלת היא:
א. מי ייצור את כל התוספים והתבניות עבור המערכת שלך?
ב. האם המערכת היא בעברית בלבד?
ג. האם דרישות הבסיס מכל תוסף או תבנית הן שזה חייב להיות בעברית?
ד. אם התשובה לב. וג. חיובית, האם אינך חונק במו ידיך את פוטנציאל הצמיחה של קהילת המשתמשים במערכת? האם זו מערכת שמיועדת רק לשוק הישראלי?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  30  פעמים

לוח מודעות

למעלה