מערכת לניהול גבייה ותזכורות ללקוחות

פרוגמטי

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
D I G I T A L
יש לי עסק של מכירת עופות והמכירה בדרך כלל פעם בשבוע בצורה של הזמנות מראש ואספקה מרוכזת ישירות לבית הלקוח.
העניין הוא שאני לא יכו לדעת את סכום הכולל של הקנייה, עד שאני מחלק, כי זה לפי משקל.
לכן מה שקורה, זה שאני מחלק לפי לקוחות ומזין את הנתונים לטבלת אקסל בשביל שאח''כ אני אתקשר לאנשים ואגבה מהם כסף באשראי טלפוני.
נוצרים לי מזה כמה בעיות:
1. אני ''מתכנן'' לגבות ודוחה ודוחה ושבוע רודף שבוע וכו' ובנתיים נמחקים לי האקסלים איכשהו או שאני מאבד את הראש.
2. יש לקוחות שמעוניינים לשלם בהעברה או במזומן ולך תרדוף אחריהם.
למעשה בסוף יוצא שאני עובד על מנת להפסיד... כי כל הרווחים שאמורים להיות לי (ואפילו הפסדים של אלפי שקלים)מתקזזים לי עם האבידות/שכחות/דחיות של הגבייה.
השאלה האם יש תוכנה/אתר/שירות לא מידי יקר שיכול ל'נהל' במקומי את כל זה, לדגמא לשלו תזכורות לאנשים לעשות העבר לבנק ולהסתנכרן אכשהו עם הבנק וסליקה אוטומטית עם תזכורות, כאשר מה שנשאר לי זה להזין נתונים של לקוח + התשלום שלו.
תודה וסליחה על האורך.

אינגליש מייל

אנגלית במייל שלך
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
עיצוב ואדריכלות פנים
נראה לי מערכת CRM תוכל לייעל לך את העסק,
יש כמה וכמה חברות כאלו ויש גם בעברית וגם עם התממשקות
למערכת סליקה

אינגליש מייל

אנגלית במייל שלך
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
עיצוב ואדריכלות פנים
אשמח להרחבה.
מערכת ניהול קשרי לקוחות
דוגמה
אם הלוקחות שלך מקבלים מיילים אתה יכול לשלוח מיילים אטומטים לתזכורת וסליקה
וגם אם לא אתה מזין את הסטטוס של כל לוקח עם פילוחים שאתה בוחר ותזכורות
קישור להסבר למשל

יש הרבה מידע ברשת

נערך לאחרונה ב:

ייעוץ עיסקי ופיננסי

וניהול כספים לעסקים חברות ארגונים ופרטיים
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
יש לי עסק של מכירת עופות והמכירה בדרך כלל פעם בשבוע בצורה של הזמנות מראש ואספקה מרוכזת ישירות לבית הלקוח.
העניין הוא שאני לא יכו לדעת את סכום הכולל של הקנייה, עד שאני מחלק, כי זה לפי משקל.
לכן מה שקורה, זה שאני מחלק לפי לקוחות ומזין את הנתונים לטבלת אקסל בשביל שאח''כ אני אתקשר לאנשים ואגבה מהם כסף באשראי טלפוני.
נוצרים לי מזה כמה בעיות:
1. אני ''מתכנן'' לגבות ודוחה ודוחה ושבוע רודף שבוע וכו' ובנתיים נמחקים לי האקסלים איכשהו או שאני מאבד את הראש.
למעשה בסוף יוצא שאני עובד על מנת להפסיד... כי כל הרווחים שאמורים להיות לי (ואפילו הפסדים של אלפי שקלים)מתקזזים לי עם האבידות/שכחות/דחיות של הגבייה.
השאלה האם יש תוכנה/אתר/שירות לא מידי יקר שיכול ל'נהל' במקומי את כל זה, לדגמא לשלו תזכורות לאנשים לעשות העבר לבנק ולהסתנכרן אכשהו עם הבנק וסליקה אוטומטית עם תזכורות, כאשר מה שנשאר לי זה להזין נתונים של לקוח + התשלום שלו.
תודה וסליחה על האורך.

1. אולי דרך תוכנת החשבוניות הזאת שהיא נותנת גם תזכורת בהגדרה מראש https://www.icount.co.il/
2. ויכול להיות שלהוציא את הגבייה למיקור חוץ או להביא מישהו בשביל זה, זה יואיל לך מאוד

בסוף זמן שווה כסף וימי אשראי עוד יותר שווים כסף

בהצלחה

בייביגרו

משתמש פעיל
עריכה תורנית
אני חושב שאני יכול לעזור לך (כמובן שזה העסק שלי, כך שזה יהיה כרוך בתשלום כמו כל תוכנה אחרת).
hasdeyachimאין לכתוב כתובת מייל

נוצרים לי מזה כמה בעיות:
תודה וסליחה על האורך.
מה עשית בסוף , אני גם חייב עזרה בעניין הזה
b0527128259

מולטי תקשורת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
היום אפשרי לבנות את כל הדברים האלו באוטומציות ללא התערבות יד אנוש כמעט רק להזנת הנתונים המינימאלים כגון סכום תשלום סופי של כל לקוח וכל היתר מתבצע באופן אוטומטי כולל גביה וכו .

קשקושי אורייתא

משתמש פעיל
נוצרים לי מזה כמה בעיות:
תודה וסליחה על האורך.
כמי שגם מתעסק עם מכירת עופות בצורה הזאת רציתי לשאול אותך כמה שאלות אשמח אם תוכל ליצור איתי קשר
מייל 0559549321of גימייל

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  4  פעמים

לוח מודעות

למעלה