שלמה ברנד

משתמש פעיל
ניסיתי את המולטימדיה הזאת עם כאבלים אחרים על רכב אחר וכן להחליף פיוז. ואין שום תגובה
פה יש לך מולטימדיה אוניברסלית מאוד טובה

שלום לכולם.
רציתי לשאול מה העלות של התקנת מצלמת רוורס במיצובישי אטראז 2014 שיש שם כבר מערכת מולטמדיה שהתקנתי,
והאם יש אופצייה לקחת מצלמה מאטראז 2015 שהושבת טוטאלוס ולהתקין ב- 2014? (אך המערכת מולטמדיה שונה מהרכב השני) ואם כן מה המחיר לזה בערך ע"י מתקין?
אשמח לתשובות, תודה רבה ורק בשורות טובות!

שלמה ברנד

משתמש פעיל
שלום לכולם.
רציתי לשאול מה העלות של התקנת מצלמת רוורס במיצובישי אטראז 2014 שיש שם כבר מערכת מולטמדיה שהתקנתי,
והאם יש אופצייה לקחת מצלמה מאטראז 2015 שהושבת טוטאלוס ולהתקין ב- 2014? (אך המערכת מולטמדיה שונה מהרכב השני) ואם כן מה המחיר לזה בערך ע"י מתקין?
אשמח לתשובות, תודה רבה ורק בשורות טובות!
יכול להיות שאפשר להעביר את זה
פירקת את זה כבר?

אלי נוט

משתמש חדש
מבחינת האיכות יש הבדל או רק המפרט? (לי פחות אכפת מפרט , רק תחליף למערכת מקולקלת ולמצלמת רוורס)

את המצלמה
בעיקרון זה אמור להתאים
ניסתי לראות איך אפשר לפרק, וזה מערכת שלמה עם כבל פנימי מהפגז' עד המערכת מולטמדיה שבתוך הרכב. זה לא נראה שאפשר לפרק את זה בשלמות, אלא אם כן אני מפרק רק את המצלמה עצמה ותולש אותה מהכבל

שלמה ברנד

משתמש פעיל
ניסתי לראות איך אפשר לפרק, וזה מערכת שלמה עם כבל פנימי מהפגז' עד המערכת מולטמדיה שבתוך הרכב. זה לא נראה שאפשר לפרק את זה בשלמות, אלא אם כן אני מפרק רק את המצלמה עצמה ותולש אותה מהכבל
תפרק רק את המצלמה ותנתק אותו מהחיבורים לא לתלוש רק להפריד את הבננה הצהובה ואת החוט האדום שחור

שלמה ברנד

משתמש פעיל
מבחינת האיכות יש הבדל או רק המפרט? (לי פחות אכפת מפרט , רק תחליף למערכת מקולקלת ולמצלמת רוורס)
זה יותר מהיר ולא נתקע ובמערכת שהמלצתי זה כולל כניסה לסים בשביל וייז
אם אתה לא צריך כלום מהמערכת ואתה מחפש הכי פשוט אז יש יותר זולים כמו זה https://s.click.aliexpress.com/e/_DliuJhB
או זה https://s.click.aliexpress.com/e/_DnnK84t

אא-אסתר

משתמש פעיל
כתיבה ספרותית
D I G I T A L
@שלמה ברנד
אם יש לי ברכב מערכת אנדרואיד [די ישנה] אבל בלי מצלמה ואני רוצה לחבר לה מצלמת רוורס
צריך לקנות מערכת חדשה ?

שלמה ברנד

משתמש פעיל
@שלמה ברנד
אם יש לי ברכב מערכת אנדרואיד [די ישנה] אבל בלי מצלמה ואני רוצה לחבר לה מצלמת רוורס
צריך לקנות מערכת חדשה ?
בעיקרון אפשר לחבר לזה מצלמה רק צריך לראות אם יש לו את החיבורים של המצלמה
אבל בדר'כ יש את החיבורים

רציתי לשאול לגבי התקנת מערכת מובילאיי בירושלים? מכירים מישהו שמתקין? ממליצים עליו? מה העלות בערך?
אני מחפש מתקין מורשה ע"מ לקבל ע"כ את ההנחה באגרת טסט

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה