שלמה ברנד

משתמש פעיל
יש לי ברכב פריוס מערת מולטימדיה שנסדק המסך ומאז הטאצ' לא עובד, חבר שלי שהחליף את המערכת שלו הביא לי את הישן שלו במצב מצוין איפה אפשר לחבר את זה בעלות זולה זה כולל מצלמת רוורס וכו?
יש לך כרגע מצלמת רוורס?
והאם זה אותו מערכת בדיוק?
אני מתקין בביתר אם אתה מעוניין

מוטי MOTI

משתמש רשום
אשמח להמלצה למיצובישי לנסר 2006
מצלמת רוורס וקידמית ועדיף שתהיה בה גם מערכת מולטימדיה (לא חייב)

שלמה ברנד

משתמש פעיל
אשמח להמלצה למיצובישי לנסר 2006
מצלמת רוורס וקידמית ועדיף שתהיה בה גם מערכת מולטימדיה (לא חייב)
יש לך פה מסגרת למולטימדיה
ופה מולטימדיה
תגיד מה אתה מצפה מהמוטימדיה ואני יגיד לך איזה לקנות האם רק למוזיקה רדיו
או גם לוייז

מוטי MOTI

משתמש רשום
הכי חשוב
יש לך פה מסגרת למולטימדיה
ופה מולטימדיה
תגיד מה אתה מצפה מהמוטימדיה ואני יגיד לך איזה לקנות האם רק למוזיקה רדיו
או גם לוייז
א' - לא הבנתי מה ההבדל בין מסגרת למולטימדיה לבין המולטימדיה - כמו"כ רק קישור אחד עובד
ב' - מהמוליטמדיה אני מצפה בעיקר דיבורית לטלפון ומצלמה קדמית ואחורית- לוויז יש לי מכשיר של דרך המלך, אם אפשר לחבר ביניהם הכי טוב.
תודה רבה

שלמה ברנד

משתמש פעיל
הכי חשוב

א' - לא הבנתי מה ההבדל בין מסגרת למולטימדיה לבין המולטימדיה - כמו"כ רק קישור אחד עובד
ב' - מהמוליטמדיה אני מצפה בעיקר דיבורית לטלפון ומצלמה קדמית ואחורית- לוויז יש לי מכשיר של דרך המלך, אם אפשר לחבר ביניהם הכי טוב.
תודה רבה
סליחה פה זה המולטימדיה
מסגרת זה כדי שנוכל להכניס את המולטימדיה במקום הטייפ
כדי שיתאים המיקום עכשיו אם תזמין את הדגם הזה T10-A-Camera-9 inch זה כולל מצלמת רוורס וכולל כניסה לסים
וזה יעבוד לך טוב גם לוייז וזה הרבה יותר נוח ממכשיר וייז
אם לא בוער לך וייז במסך אז אתה יכול להזמין את הפשוטים יותר אבל לפחות 2 גיגה ראם כדי שלא יתקע
ותזמין מצלמה מפה

צל אדם

משתמש פעיל
יש אפשרות להרכיב מולטימדיה ביונדאי גטס?
אני צריך בפנים רק מוזיקה ותצוגה למצלמה אחורית.

אויר הרים

משתמש רשום
יש למישהו מושג?
המערכת פתאום לא עובדת לי ובמקביל גם השקע טעינה והמצת לא עובדים,
יש מצב שזה פיוז שצריך להחליף? מה התהליך?
מה עוד יכול להיות?

sשרול

משתמש חדש
יש למישהו מושג?
מה עוד יכול להיות?
על פניו זה פיוז כמו שאמרת תהליך פשוט וקל יש קופסא של פיוזים ברוב הרכבים נמצא מתחת להגה בצד שמאל ויש בד"כ קופסא נוספת שנמצאת במכסה מנוע אתה פשוט צריך למצוא את הפיוז התקול או באמצעות טסטר בודק או בהוצאת אחד אחד ברגע שאתה מוצא אותו פשוט מכניס אחד אחר בעל אותו מספר בדרך כלל ניתן להשיג בכל טמבור עולה שקל שתים
בהצלחה

שלמה ברנד

משתמש פעיל
יש למישהו מושג?
מה עוד יכול להיות?
זה כמעט בטוח פיוז אתה יכול ללכת למוסכניק בדר'כ הם מחליפים את זה בחינם או בכמה גרושים
אם תגיד איזה רכב אולי אני יכול לעזור לך

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  30  פעמים

לוח מודעות

למעלה