מודעה מעצבת, מעולם לא היתה מאמנת עסקית שהבינה אותך כל כך! עכשיו גם בקורספר >>>

מצב
הנושא נעול.

קודקוד (לוגיקה)

מנטורית ומאמנת עסקית
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
מעצבת יקרה, שלום לך

גם את מחפשת מאמנת עסקית שמכירה את עולם המעצבות לעומק ויודעת לתת את המענה העסקי הממוקד להן?
רוצה לקבל הדרכה מבעלת נסיון בעיצוב ובפרסום איך תוכלי להעלות מחירים ולקבל שכר הוגן לעבודה שלך?
לעבוד בסוג העיצובים ובשעות שאת אוהבת (ולא כאלה שהוכתבו מתוך כורח המציאות..)?
לנהל שיחות מכירה מצליחות וגם... לגייס לקוחות (משלמים:)) מבלי להשקיע במשאבי זמן וכסף מיותרים?

אני מאמינה שבסייעתא דשמיא אוכל לעזור לך.

מעט עליי ועל הצמיחה העסקית האישית שלי -
שמי זהבי הסגל, לפני כ-12 שנים יצאתי לשוק העבודה כגרפיקאית כלבויניקית. כזו שמקבלת ה-כ-ל, ובשכר מינימום כיאה למתחילה ☹ עבדתי עד השעות הקטנות של הלילה רק בשביל לגמור את החודש, נתקלתי באין ספור בעיות שהקשו עלי לקדם את העסק, שיחות מכירה רבות נפלו לי ועוד ועוד, עם השנים התמקצעתי בעבודה שלי, אך עדיין דשדשתי, הבנתי שיש משהו שאני מפספסת.. פניתי לייעוץ ולראשונה גיליתי שגם לגרפיקאית טובה יש מה ללמוד והרבה, הכרתי גם במהלך שנות עבודתי דילמות רבות שמעצבות גרפיות מתומדדות עמהן, במגוון תחומים, ולמדתי עם הזמן בס"ד גם איך לפתור אותן בקלות וביעילות ובכלל איך לנהל עסק מצליח, כזה שכיף לקום בשבילו בבוקר...

במהלך תהליך הצמיחה המדהים הזה, התמקדתי במיתוג עסקים, והקמתי את משרד המיתוג קודקוד. במסגרת בניית המותג והאסטרטגיה ללקוחות, ליוותי בעלי עסקים בייעוץ, שיווק ומיקוד העסק שהניב להם תוצאות עסקיות מעל ומעבר.

בעקבות כך, נולדה לה לפני כשנתיים תוכנית 'עצמאית בכיף'. תוכנית לליווי ממוקד של עצמאיות בפגישות אישיות ובהנחיית קבוצות. התוכניות העוברו בהצלחה מרובה ועשרות המשתתפות לא גומרות להודות ולספר על השינוי המבורך שחל בעסק מאז.

וכעת לתוכנית:
כמעצבת ומנהלת משרד מיתוג החיה את השטח ומלווה בעלי עסקים רבים בדרך להשגת יעדים, החלטתי לתת מענה ממוקד למעצבות וגרפיקאיות המחפשות את האימון המתאים בתוך עולם הייעוץ העסקי, הייחודי להן.
התוכנית היקפית ויישומית מאד, ממיקוד מוצר דגל, קהל יעד וחזון, תמחור, שיחות מכירה, גיוס לקוחות, שיווק ויצירת שיתופי פעולה, ניהול זמן ותקציב עסקי, ועד למתווה עבודה ברור להגשמת היעדים. מועברת במפגשים טלפוניים אחד על אחד, כולל סיכומי פגישות מפורטים לאחר כל פגישה, ישירות למייל שלך.

ועוד נקודה חשובה שראויה לציון – ערוצי השיווק הנלמדים לא נוגעים כלל בכלים הנוגדים את השקפת התורה. אז, אם גם את זכית להשאר שמורה - מוזמנת לגדול ובכיף:)

צרי איתי קשר, נבנה בס"ד תוכנית אימון מותאמת אישית בשבילך ו... יחד נצא לדרך חדשה!
להשתמע, זהבי 052-762-7850
9762658אין לכתוב כתובת מייל

מודעה למעצבות.png

לנוחיותך, מצורף כאן פרוספקט מידע כללי על התוכנית

קבצים מצורפים

• פרוספקט מידע עצמאית בכיף.pdf
    KB 123 · צפיות: 158

נועה סבאן

סטודיו סבאן
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
D I G I T A L
איזה כיף לראות את התוכנית מתפרסמת כאן!!
סוף סוף, מגיע לעוד מעצבות רבות ומוכשרות להכיר את הדרך העסקית המתאימה להן,
ועוד בדרך ייחודית, היקפית ואישית כל כך!
הגעתי אלייך עם מושגים כל כך קטנים- (אחרי שהייתי אצל לא מעט יועצות עסקיות בעלות שם)
יצאתי מהתוכנית שלך מכירה בערך עצמי, מכירה בתגמול הנכון שמגיע לי לקבל על עבודותיי,
מכירה ויודעת איזה חזון עסקי אני שואפת לעצמי.
בסייעתא דשמיא אני בדרך לשם, ועוד איך!!
אני מודה לך ורוצה להמליץ בחום לכל מעצבת שחשוב לה לקדם את העסק שלה,
אצל מישהי מהתחום שנמצאת בשטח, באותו ראש.

רותיש

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
היי חברות
אני כאן כדי להמליץ
אבל לא סתם להמליץ
אלא פשוט לגרום לכן לקום ולעשות את זה!

גם אני הייתי בשנה האחרונה בתוכנית לווי אצל זהבי
היא פשוט אלופה!
זה לא סתם דיבורים כמו כל היועצות,
תעופי גבוה, תרגישי טוב עם עצמך .. וכל זה...

זהבי ממוקדת, נותנת הכוונה ומסלול מדויק להצלחה, ברובו מתוך הנסיון העשיר שלה- כמעצבת.
אני עצמי עליתי על מסלול גבוהה מאד בזכותה, והיום בסיעתא דשמיא מכפילה הכנסות!

אם את מרגישה תקועה, רוצה לפרוץ קדימה ולהראות לעולם את היכולות שלך-
זה המקום- המדויק!
שווה כל שקל! באמת!

יש לך עוד שאלה?
אשמח לשמחה לענות...

קודקוד (לוגיקה)

מנטורית ומאמנת עסקית
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
נועה ורותי
תודה על ההמלצה החמה :)
כיף לקדם אלופות שכמותכן :giggle:
המשכנה להצליח!

- - -

חברות יקרות
אם יש לכן שאלות על תוכנית האימון, או סתם דילמות שונות של מעצבות שהייתן רוצות לקבל עליהן מענה, תוכלנה לשאול אותן כאן באשכול ואשתדל להתייחס בל"נ.

דינה טוטיאן

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
וואאאהוו
סוף סוף אני מצליחה להיכנס ולראות
זהבי את מדהימה,
תכנית האימון מתאימה לכל אחת , נוגעת ומדברת לכל אחד בכל תחום באשר היא
זכיתי להשתתף בסדנת האימון וכל מילה נוספת מיותרת
ההכוונה , הידע והניסיון, האמון בכל עסק וביכולותיו לגדול
כל הכבוד תודה רבה
שפע ברכה והצלחה

ממליצה מאוד על התכנית של זהבי המקסימה,
זהבי מלווה עם המוןןןןןן סבלנות,
בדרך ייחודית והיקפית,
ב"ה עם הסדנה של זהבי אין השוואה בין איפה שהייתי קודם,
למדתי להתנהל בצורה מקצועית
בזמנים שמתאים לי ולקבל תמורה הולמת לעבודה....

קודקוד (לוגיקה)

מנטורית ומאמנת עסקית
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עידכון:
לכל המתעניינות ולרוצות להתקדם אבל... אין להן זמן לנשום או תקציב להוציא – הנה זה בא!!
תוכנית 'עצמאית בכיף' משיקה מוצר חדש ובעלות מינמלית ממש, קבלו אותו:
קורספר עצמאית בכיף
הקורספר נועד בכדי לתת מענה לכל בעלת עסק באשר היא להתמקד, לשווק נכון ללא עלויות והוצאות אינסופיות, לגייס לקוחות ולהתחיל לעבוד, בכיף
מוזמנת להכיר כאן – מאמינה שלא תפסידי
ואגב, הקורספר נמכר עכשיו בהטבה מיוחדת ומוגבלת ל-100 רכישות ראשונות. אז שלא תגידי למה לא אמרת...

שפע הצלחה וסייעתא דשמיא עצומה
(כי בינינו, אם לא זה – לא תעזור שום השתדלות...)

שלך, זהבי

קודקוד (לוגיקה)

מנטורית ומאמנת עסקית
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
חברה יקרה
מבצע ההשקה של
קוּרְסֵפֶר 'עצמאית בכיף' מסתיים הלילה!
תני לעצמך הזדמנות פז לקידום העסק שלך!

רוצה לדעת עוד?
לחצי כאן

אם שאלת את עצמך האם הקורספר יכול לעזור לך ומה בדיוק הוא כולל -
ניתן להוריד עכשיו מהאתר טעימות מתוכן הקורספר בשביל לתת לך הצצה אל החומר הנלמד בו.

אגב,
שאלו אותי למה אני לוקחת מחיר כ"כ יקר על ספר :(
הרי- זה רק 'ספר'...

אז זהו ש- זה לא רק ספר.
זהו ממש קורס מקיף עם כל תכני הלמידה שמקבלים בכל קורס פרטני/קבוצתי אשר מתומחר במחיר של בערך פי 10 (!) ואף יותר
התוכנית בהיקף נדיר הכולל מה שאת צריכה לדעת כבעלת עסק עצמאית על מנת לקדם את העסק שלך וכל זה מסוכם בצורה בהירה וברורה עם תרגול מעשי תוך כדי למידה.

ועכשיו, לרגל ההשקה את מקבלת את כל הטוב הזה במחיר 250 ₪ בלבד (עם אפשרות פריסה ל-5 תשלומים ללא ריבית) אז לא כדאי לך לפספס כנסי >>>

שלך, זהבי

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  27  פעמים

לוח מודעות

למעלה