מעצבי פנים וכל המבינים אשמח לעזרתכם, שדרוג יחידת דיור

• פותח הנושא 2359
  • פורסם בתאריך

2359

משתמש פעיל
עריכה והפקת סרטים
אשמח לרעיונות (ואולי גם תמונות להשראה...), איך להפוך יח"ד סטנדרטית וחמודה ליחידה מפוארת ומגרה לזו"צ
מדובר ביחידה די קטנה (30-40 מ') המיועדת להשכרה

(חשבתי אולי בכיוון של עבודת גבס עם תיאורה נסתרת, אבל אני ממש לא מבינה בעניין)

תודה מראש :)

רותי וינברג

מנהלת פורום אדריכלות ועיצוב פנים
מנהל
מנוי פרימיום
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
היא מרוהטת כבר?
כי ריהוט תואם וייחודי יכול להקפיץ מראה של מקום
וילונות, עיצוב קיר כח / צביע המיוחדת לקירות
גבס ותאורה
פריטים משלימים (מראות, מתלים, תמונה גדולה וכדו')

קיר פלוס

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
אנחנו מעצבים קירות ודקורצי'ה לקירות בהתאמה... זה מקפיץ בצורה יוצאת דופן
סתם לשם הדוג', תמונות של חדרים לפני ואחרי (פה ספציפי מדובר בסגנון נורא מסוים) אבל יש עוד הרבה סגנונות מודרניים יותר ובכל מיני דוג' ומרקמים

קבצים מצורפים

• P1060429.JPG
    P1060429.JPG
    KB 927.5 · צפיות: 136
  • סלון.jpg
    סלון.jpg
    1 MB · צפיות: 136
  • דוגמית.jpg
    דוגמית.jpg
    KB 51.3 · צפיות: 132
  • דוגמית ב.jpg
    דוגמית ב.jpg
    KB 54 · צפיות: 134

2359

משתמש פעיל
עריכה והפקת סרטים
וואו! תודה שהקדשתם לי מזמנכם, ורק אם יהיה לכם סבלנו לענות
היא מרוהטת כבר?
כי ריהוט תואם וייחודי יכול להקפיץ מראה של מקום
וילונות, עיצוב קיר כח / צביע המיוחדת לקירות
גבס ותאורה
פריטים משלימים (מראות, מתלים, תמונה גדולה וכדו')
היא מרוהטת
וכל שאר הדברים שכתבת נשמעים לי ממש מתאימים
חשוב לי להדגיש שהדירה ממש קטנה והתקציב לא גדול, ואני אף פעם לא התעסקתי עם דברים כאלה.
אשמח אם תוכלי לעזור לי - איך אני בעצם מקדמת את הרעיונות האלה?
האם אני צריכה מעצבת או שזה בעל מקצוע שעושה את העבודת גבס וגם מתכנן... כל מידע יעזור לי אני ממש בורה בעניין
אנחנו מעצבים קירות ודקורצי'ה לקירות בהתאמה... זה מקפיץ בצורה יוצאת דופן
סתם לשם הדוג', תמונות של חדרים לפני ואחרי (פה ספציפי מדובר בסגנון נורא מסוים) אבל יש עוד הרבה סגנונות מודרניים יותר ובכל מיני דוג' ומרקמים
נראה מהמם
פחות נראה לי מתאים ליחידה קטנה, אני צריכה דברים שמגדילים את השטח, נראה לי קיר חלק בהיר יותר מגדיל, לא?

קיר פלוס

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
אפשר גם עם דוג' אנכית שיוצרת אשלי'ה לגודל וכמובן שאפשר קיר בהיר אבל אפשר לשדרג אותו לאיזשהו מרקם מעניין יותר (לא כדוג' טפט כמו בדוג') וזה נורא יקפיץ...

styehoshua

משתמש מקצוען
אולי כדאי שתסבירי למה את רוצה לשדרג אותה?
קשה עכשיו להשכיר?
יש הציע גדול באזור שלכם או יש תחליפים יותר יפים/גדולים?
את רוצה להשכיר ביותר כסף?
...?
אני מאמינה (אני לא מהתחום) שלכל אחת מהסיבות יש השפעה על איזה שיפוץ כדאי.
זה נשמע שאת לא עם תקציב גדול ולכן כדאי אולי יותר להתמקד בבעיה ולפתור אותה בצורה המתאימה.

2359

משתמש פעיל
עריכה והפקת סרטים
אפשר גם עם דוג' אנכית שיוצרת אשלי'ה לגודל וכמובן שאפשר קיר בהיר אבל אפשר לשדרג אותו לאיזשהו מרקם מעניין יותר (לא כדוג' טפט כמו בדוג') וזה נורא יקפיץ...
אשמח לפרטים מדויקים יותר בפרטי
רוצה להשכיר ביותר כסף
אכן זאת הסיבה
ואין כאן בעיה, אלא רצון לשדרג את הדירה

קיר פלוס

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
אין לי אפשרות להיכנס לפרטי. אני לא מנויה
אשמח שתתני לי את כתובת המייל שלך בפרטי שלי/ מס' פלא' ונוכל להתקדם
תודה

styehoshua

משתמש מקצוען
אכן זאת הסיבה
ואין כאן בעיה, אלא רצון לשדרג את הדירה
אז זהו שביחידה כזו קטנה השידרוג לדעתי כנראה לא יכסה לך את ההוצאה.
תקני אותי אם אני קובעת עובדות לא נכונות
1. בדירה כזו קטנה השוכרים מתחלפים יחסית מהר וכל החלפת שוכר גוררת להוצאות כך שממילא הרווח הוא בד"כ רק 10 חודשים?!
2. בכמה את יכולה לעלות את השכירות 100-200 ש"ח?
3. תשקעי עכשיו לא פחות מ 3000-5000 ש"ח?
4. ז"א כ +3 שנים לכסות את ההוצאה?
5. ז"א בקושי לדייר אחד?

מה כן כדאי לך להשקיע זה שיותר מקום אכסון שיקל על החיים בדירה כזו קטנה ויגרום לדייר להשאר תקופה יותר ארוכה.
דברים שקשורים לנוחות חיים ולא כ"כ ליופי, אנשים שבאים לדירת 30 מטר עושים את בליית ברירה זו לא בחירה והם לא יתנו עוד 100 או 200 ש"ח לחודש על דבר שלא יקל בחיים הצפופים.
ברור שהדירה צריכה להראות יפה מטבח ואמבטיה נעימים רק מי שמכיר את הדירה יוכל ליעץ לך מה יגרום לו למשוך אנשים לשלם יותר.

גילוי נאות- אני מהדור שלפני היחידות ולא גרתי אף פעם ביחידה או דומה לה.

nc

משתמש סופר מקצוען
נראלי מיותר להשקיע בגבס ובדקורציה ביחידת דיור.
יותר לחשוב על דברים שיעשו אותה נעימה יותר- ריהוט מפנק, אם הדלתות כהות וישנות אז להחליף או לצבוע, אם הריצוף ישן להחליף/להדביק פרקט, אם המטבח כהה לצבוע חזיתות. שהאמבטיה והשירותים יהיו מאד אסתטיים ומזמינים. תאורה טובה (לא צריך נברשות). וילונות לחלונות שיש בהם היזק ראיה.

א.ד.מ.

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אחרי נישואי חיינו ביחידה קטנטנה לא יותר מ 30 מ"ר, שאומנם הייתה חדשה אבל חפה מכל פריט עיצובי עם ריהוט פשוט,
שנה וחצי אחרי שעזבנו חזרתי למקום למשך כשבוע והופתעתי לגלות מקום מדהים עם גופי תאורה, קירות טפט, קיר מראה, ריהוט ואססוריז מעניינים, וכ"ו.
ולהפתעתי הרבה..
המחיר נשאר כשהיה, וכשבעל הדירה נשאל על כך התשובה הייתה שהיום לזוגות הצעירים יש דרישות.
ובפרט ביחידות הקטנות יש גבול לגובה המחיר.
לדעתי ההשקעה הכספית היא רבה, ואם אין בעיות למצוא שוכרים במחיר שוק, לא הייתי משקיע עכשיו אלא מחדש כשהיחידה כבר תחשב לא משופצת ותתקשו למצוא שוכרים ואז ההשקעה תצדיק את עצמה.

2359

משתמש פעיל
עריכה והפקת סרטים
תודה לכולכן על התגובות והאכפתיות :)
מנסיון שלי, אחיות, גיסות וחברות כשכלה באה לראות דירה אחד הדברים הכי משכנעים זה המראה של הדירה.
זה נכון שלפעמים אחרי שנה מעדיפים דירה פרקטית על פני דירה יפה, אבל מכיוון שהדירה מיועדת לזוג (היו שם גם עם ילד ואפילו שתיים אבל מלכתחילה היא מתאימה לזוג) אני רוצה להתאים את הדירה לצרכים של זו"צ.
הדירה די חדשה כך שריצוף, מטבח וכו' אין צורך להחליף ועדיין רציתי לתת לדירה עוד שדרוג

shifrbor

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
אפשר לשדרג בכלום כסף
תחליטי מה התקציב שאת מקציבה לזה ,
יש באלי אקספרס אקססוריז, תמונות , טפטים ודברים מעלפים שישדרגו לך בהרבה את המראה בהצלחה!
וגם צביעה לבד אם יש לך ידיים לזה מוסיפה המוןן ובכלום כסף כמה מאות וזהו.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה