מענק קורונה מארה"ב - טיפול לאלה שלא קיבלו

חיה קפ.

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
התקשרתי אליהם. אמרו שצריך לחכות 9 שבועות בשביל שהם ידעו מה קורה. רק אחרי 9 שבועות ניתן להתקשר ולקבל מידע.
בקיצור נתקענו. צריך לחכות.
אמרת להם שכל ה 4 במאי לא קיבלו?

teacher

משתמש מקצוען
משהו יכול לעזור לי?

הגשתי בקשה לפני כמעט 3 שבועות
אני מנסה לבדוק סטטוס
אותו נוסח כמו בהתחלה- או שאתה לא זכאי או שאין עדין מידע

יכול להיות שהכתובת לא כתובה בדיוק כמו בטופס?- אם כן איך אני יכולה לבדוק מה כתבתי שם?
הם אמורים לשלוח תשובה מעצמם בשלב כלשהו?
כמה זמן זה עדין בסדר כשאין תשובה?

בינה

משתמש מקצוען
קיבלתי אתמול את המכתב בלי צ'ק :(
כתוב שנשלח הצ'ק ב-15/5 אומר שלא אקבל את הצק???

בינה

משתמש מקצוען
כמו רוב עמך בית ישראל. צריך לחכות 9 שבועות ואז להתקשר אליהם ויבדקו לך איפה זה וישלחו חדש

מישהו אחר יכול להשתמש בכסף? פשוט יש לי שכן שמסדר את המכתבים בתיבות...
המעניין שכל המשפחה שהגשתי להם את הבקשה קיבלו חוץ ממני :(

רִפְקִי.

משתמש סופר מקצוען
קיבלתי אתמול את המכתב בלי צ'ק :(
כתוב שנשלח הצ'ק ב-15/5 אומר שלא אקבל את הצק???
רק לתת תקוה:
גם אני קבלתי את המכתב ללא הצ'ק, כשאלו שהגשתי להם, ואלו שהגישו באותו זמן שלי קבלו כבר את הצ'ק,
ואחרי יותר משבוע - קבלתי את הצ'ק עצמו.

חיה קפ.

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
מתארגנת קבוצה להגשת תביעה ייצוגית נגד דואר ישראל, לאלה שהיו אמורים לקבל את מענק הקורונה מארה"ב, ונשלחו ב-4 למאי, ולא קיבלו.
נא לפנות בהקדם האפשרי:
observefunding שטרודל ג'ימייל
דיברתי עם הרב אורי מקלב והוא ממש לקח את הסיפור הזה לתשומת לבו
והוא פנה אל מנכ"ל דואר ישראל והורה על בדיקה ולפי הבדיקה שלהם אין להם חבילה בארץ שלא הגיע ליעדו מה שאומר שהם לא קיבלו וכיון שזה בדואר רגיל ולא רשום שאין על זה מספר מעקב אין אפשרות לבדוק היכן נמצאת החבילה מה שנשאר לעשות הוא רק לעדכן אותם שלא קיבלתם והם יבטלו וישלחו צ'ק חדש..
בהצלחה לכולנו

אביודה

משתמש מקצוען
דיברתי עם הרב אורי מקלב והוא ממש לקח את הסיפור הזה לתשומת לבו
והוא פנה אל מנכ"ל דואר ישראל והורה על בדיקה ולפי הבדיקה שלהם אין להם חבילה בארץ שלא הגיע ליעדו מה שאומר שהם לא קיבלו וכיון שזה בדואר רגיל ולא רשום שאין על זה מספר מעקב אין אפשרות לבדוק היכן נמצאת החבילה מה שנשאר לעשות הוא רק לעדכן אותם שלא קיבלתם והם יבטלו וישלחו צ'ק חדש..
בהצלחה לכולנו
הסיפור כנראה שונה. הם שלחו את זה כנראה עם ups כי הדואר היה סגור. ויכול להיות שזה תקוע אצלם...
ולגבי הלדבר עם irs הם לא מוכנים לשמוע על בעיה עד שיעבורו 9 שבועות. טוענים שרק אז יהיה אפשר "לעקוב" אחרי זה ולדעת מה קרה...

מוישי איש טוב

משתמש רשום
עריכה תורנית
גם לי הייתה בעיה כזאת
התקשרתי לדואר והם אמרו לי שזה תלוי בדוור שלפעמים הולך לפי מיקוד ולפעמים לפי כתובת
ספציפית אני, יש בעיה עם המיקוד של האזור שלי (יש את הבעיות הללון בכל מיני שכונות ותיקות, בעיקר בירושלים) ולכן במצב כזה הולכים לפי הכתובת
למעשה, הציק עדיין לא התקבל כיון שאני מקבוצת ה4 במאי, ולכן א"א לדעת אם המידע שמסרו לי בטלפון נכון או לא

.נחמה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
אם יש טעות בטופס (בגלל תאריך לידה לא נכון) מה צריך לעשות כדי לשלוח שוב?
מתקנים על הטופס שממלאים ושולחים שוב? לא צריך לעשות עוד משהו?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה