מידע שימושי מענק לעצמאים ב'חרבות ברזל' - עדכונים! למי שיש...

פרקל משכנתאות

משתמש צעיר
שאלה למומחים:
ברצוני להגיש בקשה למענק עבור חברה בע”מ במסלול הוצאות מזכות, הזנתי את המחזורים והתשומות אבל מה בעניין הוצאות שכר? לא היה אופציה להזין אותם? האם פספסתי משהו או האם המערכת “שואבת” אותם לבד מהביטוח לאומי? בנוסף, לאחר הזנת המחזורים והתשומות היה רשום סכום המענק והיה צריך להזין את הסכום המבוקש, האם נכון להזין את הסכום המחושב למרות שזה לא כלל את הוצאות השכר?

פרקל משכנתאות

משתמש צעיר
הגשתי,
ולא קיבלתי שום אסמכתא למייל-
זה בסדר?

תוך כמה זמן הכסף אמור להיכנס לחשבון?
האם הקיבלתם מספר בקשה בסיום התהליך? תשמרו אותו וניתן לעקוב באמצעות המספר, להבנתי הכסף אמור לעבור בתוך 7 ימים אלא אם כן הם מעקבים את זה לבדיקה.

מדיה הפקות

משתמש רשום
איך ניתן לדווח על ירידה של העסק בחודש 11.23,
החודש עדיין לא הסתיים
ורשום שהמערכת תסגר ב.30.11.23?
1700550554383.png

זוהר ומחכים

משתמש רשום
מנוי פרימיום
אני הצלחתי
לשאלתכם עסק מלפני 2022
בחרתי מסלול הוצאות מזכות
עם החשבון בנק הוספתי 105 לפני החשבון זה בפאגי

א שיינפלד

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
אני הצלחתי
לשאלתכם עסק מלפני 2022
בחרתי מסלול הוצאות מזכות
עם החשבון בנק הוספתי 105 לפני החשבון זה בפאגי
מישהו יודע אם ואיזה קידומת צריך להוסיף לפני חשבון בפועלים?
אולי זו הבעיה אצלי...

משלוש

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
2 שאלות על הפיצויים במסלול מחזורים:
1. יש לי עוסק פטור. הירידה במחזורים לחודש אוקטובר נמוכה מסכום הפיצויים בהתאם לגובה המחזור השנתי. כמה פיצויים עליי לרשום בתביעה, את מלוא הסכום או את שיעור הירידה בלבד?
2. האם יש לקחת בחשבון גם את ההוצאות או את המחזור בלבד? אציין שבעסק שלי הרווחים נטו הם כ-20-30% בלבד מהמחזור.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה