התייעצות מענק לזוגות ללא ילדים....

מצב
הנושא נעול.

שריתאליז

משתמש מקצוען
בלי לזלזל בזוגות צעירים (ואלו של ימינו באמת עובדים בפרך, בלי השוואה לדור הקודם) -
ילדים גדולים עולים הון תועפות.
ביגוד מתחלף למתבגרים/ות, נעליים, משקפיים, שיניים, אוכל, לימודים, נסיעות.
הם כבר לא תינוקות שאת מזמינה להם חולצה מנקסט וקונה טייץ בבזאר.
ברוך ה.
ועוד פעם ברוך ה
ועוד פעם ברוך ה
שיש למי לקנות ולמי לתת ..

כשלווים כסף ועושים טיפול והוא לא מצליח ושוב לווים ושוב משלמים ושוב מטפלים ושוב נכשל...
בסוף בעה יצליח.

אבל ההרגשה היא של תסכול אינסופי
חוץ מהענין של האכזבה יש את הענין של כאילו לווית לחינם

ארבע

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
החזרתם אותי אחור לשנים הקשות מנשוא.
הלוואי שזוגות יקבלו מענק. גם אם הקופה מתקצבת אותם מרישא עד גמירא.
הטיפולים מוצצים כמעט כל לחלוחית חיים, וכך עוד סבב ועוד סבב ועוד סבב. השעבוד לתקווה בלתי מובטחת שאין לה תאריך פרעון.
ה' עמכם וגם אנחנו, זוגות גבורי חיל.

sari11

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
מוזיקה ונגינה
בלי לזלזל בזוגות צעירים (ואלו של ימינו באמת עובדים בפרך, בלי השוואה לדור הקודם) -
ילדים גדולים עולים הון תועפות.
ביגוד מתחלף למתבגרים/ות, נעליים, משקפיים, שיניים, אוכל, לימודים, נסיעות.
הם כבר לא תינוקות שאת מזמינה להם חולצה מנקסט וקונה טייץ בבזאר.
אני דווקא חושבת שזוגות צעירים- גם צעירים מאוד, נמצאים לפעמים במצוקה יותר ממשפחה גדולה
משום שההוצאות שלהם ברובן קשיחות, כמו שכירות וחשמל

ואם נלקחה מהם המשכורת הקטנה, אין להם אפשרות לתמרן עם רוב ההוצאות שלהם.

משפחה גדולה עוד יכולה לתמרן בתוך הסעיפים הגדולים של ביגוד ואוכל

ומה יעשו הזוגות הצעירים? יעזבו את הדירה?

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
אני לא הבנתי למה מקבלי קצבאות צריכים תוספת הרי לכאורה הם לא נפגעו בהכנסות לא שאני חושב שהם לא נזקקים אבל מה קשור הקורונה?
למה נראה לך שמקבלי קצבאות לא נפגעו ולא צריכים תוספת?

אני יכולה לדבר על קצבאות נכות ועל זה אדבר.

יש המון אנשים שמקבלים קצבת נכות ועכשיו לא יכולים לצאת לעבוד.
הקצבה מכסה עלויות הוצאות רפואיות וטיפולים למיניהם וממש לא מהווה הכנסה שקונים איתה אוכל.
כך שאם לא יוצאים לעבוד כי הנכה בסיכון [ויש הרבה מאוד כאלו] אז אין כסף לאוכל.
סתם דוגמא- נכה בסיכון שצריך להגיע לטיפולים בבית חולים כמה פעמים בשבוע ואינו יכול כרגע ליסוע בתחבורה צבורית בגלל הסיכון ונזקק בשל כך למוניות, ונניח הוא מעיר אחרת מבית החולים שבו הוא מטופל אז כל נסיעה כזו במונית יכולה להגיע ל 400 ש"ואף יותר. תכפילי בחודשי הקורונה שבהם יצאו למעקב/טיפולים זה לאלפים שאין מאיפה לכסות כי חלק מכוסה בקצבת הנכות [אחרי כל ההוצאות האחרות] אבל חלק גדול לא והמשכורת מכסה בד"כ ועכשיו שאין משכורת.

כך גם למקבלי קצבה לילד נכה שעכשיו לא יכול ללכת ללימודים כי הוא בסיכון, או ילד חולה, או מתאושש מסרטן והוא נשאר בבית. הוא גם זקוק לטיפולים וההוצאות גדולות והאמא לא יכולה לעבוד כי היא צריכה להיות עם הילד כי הוא בבית...וכו'

ומי שחושב שקצבת נכות היא הכנסה שניתן לחשב בחשבון ההכנסות אינו אלא טועה. ובגדול.

זו רק דוגמא.
אני מציעה לא להגיב אם לא מכירים את הדברים מקרוב.

יעל.

משתמש צעיר
:eek:מה רע ב 3000? אם זה היה לפי ילדים....תחשבו כמה הערבים עם החמש נשים ומאה ילדים שלהם היו מקבלים.....

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

שרה ל 123

משתמש פעיל
המסקנה היא שכולם צריכים כסף וכמה שיותר.
בואו רק נזכור שכל מענק וכד' זה כסף שנקבע בראש השנה אם נקבל או לא ולא חסר לקב"ה דרכים איך להעביר....

whitestar

משתמש מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
למה נראה לך שמקבלי קצבאות לא נפגעו ולא צריכים תוספת?

אני יכולה לדבר על קצבאות נכות ועל זה אדבר.

יש המון אנשים שמקבלים קצבת נכות ועכשיו לא יכולים לצאת לעבוד.
הקצבה מכסה עלויות הוצאות רפואיות וטיפולים למיניהם וממש לא מהווה הכנסה שקונים איתה אוכל.
כך שאם לא יוצאים לעבוד כי הנכה בסיכון [ויש הרבה מאוד כאלו] אז אין כסף לאוכל.
סתם דוגמא- נכה בסיכון שצריך להגיע לטיפולים בבית חולים כמה פעמים בשבוע ואינו יכול כרגע ליסוע בתחבורה צבורית בגלל הסיכון ונזקק בשל כך למוניות, ונניח הוא מעיר אחרת מבית החולים שבו הוא מטופל אז כל נסיעה כזו במונית יכולה להגיע ל 400 ש"ואף יותר. תכפילי בחודשי הקורונה שבהם יצאו למעקב/טיפולים זה לאלפים שאין מאיפה לכסות כי חלק מכוסה בקצבת הנכות [אחרי כל ההוצאות האחרות] אבל חלק גדול לא והמשכורת מכסה בד"כ ועכשיו שאין משכורת.

כך גם למקבלי קצבה לילד נכה שעכשיו לא יכול ללכת ללימודים כי הוא בסיכון, או ילד חולה, או מתאושש מסרטן והוא נשאר בבית. הוא גם זקוק לטיפולים וההוצאות גדולות והאמא לא יכולה לעבוד כי היא צריכה להיות עם הילד כי הוא בבית...וכו'

ומי שחושב שקצבת נכות היא הכנסה שניתן לחשב בחשבון ההכנסות אינו אלא טועה. ובגדול.

זו רק דוגמא.
אני מציעה לא להגיב אם לא מכירים את הדברים מקרוב.
וכל מה שנרשם כאן זה בלי להיכנס אם בכלל קצבת הנכות שניתנת בבסיס מספיקה לאיזה משהו מן המשהו של ההוצאות המינימליות לאדם שמוגדר כנכה

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
וכל מה שנרשם כאן זה בלי להיכנס אם בכלל קצבת הנכות שניתנת בבסיס מספיקה לאיזה משהו מן המשהו של ההוצאות המינימליות לאדם שמוגדר כנכה
ברור.

אני לא מצליחה להבין את אלו שחושבים שקצבת נכות היא "הכנסה" שמרוויחים ממנה ומתעשרים ממנה.
היא מכסה הוצאות שקשורות לנכות, לפעמים בקושי גם אם זה.

whitestar

משתמש מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
ברור.

אני לא מצליחה להבין את אלו שחושבים שקצבת נכות היא "הכנסה" שמרוויחים ממנה ומתעשרים ממנה.
היא מכסה הוצאות שקשורות לנכות, לפעמים בקושי גם אם זה.
למה לפעמים?
יאלה נתמקד בנושא...

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  0  פעמים

לוח מודעות

למעלה