מידע שימושי מענק העבודה לשנת 2019 ישולם בפעימה אחת ב 1 ליולי

האסטרטגית

משתמש פעיל
אולי זה יעזור נתנו מענק מופחת משנה שעברה וגם הורידו את ה 30% תוספת לשני בני הזוג שעובדים

קבצים מצורפים

• מס.png
    מס.png
    KB 36.7 · צפיות: 33

MAGNET

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
יש פה מישהי עם עוסק פטור שאישרו לה מענק?

MAGNET

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
לי אישרו. זה תלוי בהכנסות.
כן אני יודעת, כל שנה מאשרים לי
רק שכתוב שלא הוגש דוח בתיק עצמאי וכן הגשתי
רציתי לדעת מתי זה אמור להתעדכן

פרידא

משתמש מקצוען
סליחה, זה לא קשור(אני פשוט פתחתי את העסק ב-2019 וקבלת מענק קורונה היתה חייבת בקבלת הדוח).
אבל תנסי לנדנד איפה שציינתי לך (https://www.gov.il/apps/taxes/taxes/#/shelot-vetshuvot/he?pniyaPopUp=true&pniya=true)
הם עונים באותו יום או למחרת ובד"כ מסדרים את זה מיד. (חזרו אלי תמיד עם תשובה ואפילו התקשרו אלי לוודא שהכל בסדר)

הולי הובי

משתמש פעיל
אולי מישהו כאן יוכל להושיע אותי?
את המייל הזה שלחתי היום למוקד שירות של מס הכנסה וקבלתי מענה אוטומטי עם הסברים לגבי תקופת הקורונה...

מזה זמן רב אני מנסה להגיש תביעה למענק עבודה
אך בכל פעם נתקלת באותה בעיה-
האתר אינו מאפשר לי, כי מספר הטלפון שלי אינו מעודכן במערכת.
כשאני נכנסת לאזור האישי על מנת לעדכן את המספר, מתקבלת הודעה שנשלח אלי קוד אימות במסרון, אך אין לי אפשרות לקבל מסרונים.
יש לציין שבכניסה לאזור האישי נשלח אלי בכל פעם קוד אימות במייל ולא בSMS, אך כאן משום מה הדבר אינו מתאפשר.

כבר ניסיתי מספר פעמים בחודשים האחרונים להתקשר למוקד רשות המיסים, אך אין מענה
היום ניסיתי פעמיים להתקשר, בכל אחת מהן חיכיתי כחצי שעה ואף יותר , ללא מענה!!!

אתמול מישהו כתב כאן הוא מחכה 42 דקות על הקו,
אז החלטתי היום להתאזר בסבלנות- חיכיתי 56 דקות על הקו, ואז...התייאשתי

למי פונים??

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  8  פעמים

לוח מודעות

למעלה