מחיר למשתכן מענקים לדירות יד שניה

הקה

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
בעקבות ההגרלה לקבלת מענק לרכישת דירה עד 600 א"ש יד שניה, זהו שרשור לרשימת ערים שבהם ניתן למצוא דירות שעונות על התנאים הבאים:
מחיר ממוצע למטר הוא עד 10 אלף שקל- ככה אפשר למצוא דירה בגודל סביר
יש בו ריכוז יהודי- לא דווקא דתי- גדול- אם אין חרדים- אפשר להגיע במרוכז קהילה כי זה לא בערים מסוימות דווקא

קדימה- ערד, דימונה, ירוחם, התנחלויות מסוימות- לא בטוח שעונות על הקריטריון של בניה רוויה, מה עוד?
שימו לב- זה לא המקום לקינטורים- נא לשמור על שיח עניני בלבד!

Brachad

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
אני חושבת שלגבי באר שבע יש מה לבדוק כי לא כל האזורים ב ד' הם פשע הרבה מהם התחלפו בסטודנטים והעיר עצמה טובה ומפותחת

הקה

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
אכן יש בשתי השכונות הללו הרבה פשע.
ככה זה, אין ארוחות חינם, דירות בחצי מיליון ש"ח יש רק בשכונות כאלו.
בשכונות הטובות של באר שבע וחיפה המחירים הרבה הרבה יותר יקרים...
בחיפה ובאר שבע אולי אבל יש גם קצת בעפולה, בבית שאן וכן בערים שהזכרתי בהודעה הראשונה- דימונה, ירוחם, ערד
אגב בירוחם אפשר למצוא דירות ממש גדולות יחסית למחיר- גם 70 מטר, וזה עיר לכל דבר, עם תשתית של קהילה תורנית קימת שאפשר להרחיב לקהילות נוספות כמו חסידים וליטאים בעוד שהיום יש כמעט רק ספרדים

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
בחיפה ובאר שבע אולי אבל יש גם קצת בעפולה, בבית שאן וכן בערים שהזכרתי בהודעה הראשונה- דימונה, ירוחם, ערד
אגב בירוחם אפשר למצוא דירות ממש גדולות יחסית למחיר- גם 70 מטר, וזה עיר לכל דבר, עם תשתית של קהילה תורנית קימת שאפשר להרחיב לקהילות נוספות כמו חסידים וליטאים בעוד שהיום יש כמעט רק ספרדים
אני אישית הייתי מעדיף דירה בשכונה ד' בבאר שבע מאשר בדימונה/ירוחם/ערד או עפולה/בית שאן, בגלל פוטנציאל ההשבחה. (לגבי חיפה אני מסופק)

הקה

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
אני אישית הייתי מעדיף דירה בשכונה ד' בבאר שבע מאשר בדימונה/ירוחם/ערד או עפולה/בית שאן, בגלל פוטנציאל ההשבחה. (לגבי חיפה אני מסופק)
אין בעיה, רק מומלץ לציין בערים שזה רק בשכונות מסוימות- מה האופי בשכונות האלו. בירוחם ודימונה וערד אפשר למצוא בכל העיר, באר שבע וחיפה רק שכונות פשע, בית שאן- אני לא יודעת

אולי מעניין אותך גם...