מעוניינת לרכוש אחסון לאתר

אסתי הס

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
אני מעוניינת לרכוש אחסון לאתר
+ התקנת אתר על תבנית פוג'ו
+תמיכה טכנית בשלבים הראשונים של בניית האתר.
אשמח לקבל הצעות.

XmaxMan

משתמש חדש
אשמח לקבל הצעות.
דומיין תקני בנפרד אצל box, לגבי חברה עם שירות מעולה כמו שאת מחפשת הייתי ממליץ לך לבדוק את myhost התמורה הכי טובה שראיתי לכסף

רבקהm

עיצוב ובנית אתרים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
אני מאוד ממליצה על איחסון יופרס- במיוחד שזה האתר הראשון שלך
יש להם מערכת ניהול מאוד ידידותית וקלה לתפעול ותמיכה מעולה!!!
אם תכניסי את הקוד קופון הזה: UP05RER זה יתן לך 5% הנחה (גם אני מקבלת עמלה קטנה)

לגבי התקנת אתר על תבנית פוגו- הם כבר לא מעדכנים את התבניות שלהם, ולא שווה לקנות את זה.
הייתי ממליצה לך לקנות את תוסף "אלמנטור פרו" במקום ולהתקין על תבנית HELLO או Ocean

XmaxMan

משתמש חדש
אני מאוד ממליצה על איחסון יופרס- במיוחד שזה האתר הראשון שלך
יש להם מערכת ניהול מאוד ידידותית וקלה לתפעול ותמיכה מעולה!!!
אם תכניסי את הקוד קופון הזה: UP05RER זה יתן לך 5% הנחה (גם אני מקבלת עמלה קטנה)

לגבי התקנת אתר על תבנית פוגו- הם כבר לא מעדכנים את התבניות שלהם, ולא שווה לקנות את זה.
הייתי ממליצה לך לקנות את תוסף "אלמנטור פרו" במקום ולהתקין על תבנית HELLO או Ocean
יופרס מעולים אבל אישית לא מצדיק את הסכום המוגזם שהם מבקשים כל חודש על דבר בסיסי ביותר

רבקהm

עיצוב ובנית אתרים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
יופרס מעולים אבל אישית לא מצדיק את הסכום המוגזם שהם מבקשים כל חודש על דבר בסיסי ביותר
התנסית איתם?
אני אחרי נסיון של כמה חברות איחסון ומרוצה מאוד שם- מבחינתי שווה כל שקל, חוסכים לי זמן בהמון דברים,
וזמן= כסף..

תמנתי ווב דיזיין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
ממליצה לרכוש דומיין ב LIVEDNS כי מאד נוח וקל לטפל ב DNS של הדומיין יחסית לחברות אחרות. המחירים אמנם טיפה יותר יקרים מבוקס או אחרים אבל לדעתי זה שווה את ההפרש. ללקוחות אני קונה רק שם.

לגבי אכסון, אני מאכסנת אתרים ללקוחות רק ביופרס. המערך שם הרבה יותר נוח וקל ל עבודה, לא צריך לזכור סיסמאות כי מאיזור הפנימי נכנסים ישירות לבקאנד של וורדפרס. וגם האבטחה שלו ברמה גבוהה מאד והוא ישראלי.

תמנתי ווב דיזיין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L

לא מדוייק. המחיר שהם מבקשים אמנם גבוה אבל רמת האבטחה של השטח, זה שהוא ישראלי וזה שהוא מהיר ביותר שווים כל מחיר

XmaxMan

משתמש חדש
לא מדוייק. המחיר שהם מבקשים אמנם גבוה אבל רמת האבטחה של השטח, זה שהוא ישראלי וזה שהוא מהיר ביותר שווים כל מחיר
תתפלא אבל אני בתור אחד שמתחזק אתרים פנו אלי לקוחות שלי ביופרס שהייתי צריך לנקות להם וירוסים מהאתר אז בכללי אף אחד לא 100% מאובטח ולא מוגן מפני פריצות ושום שרת לא יכול להבטיח שתהיה בטוח, בנוסף מהניסיון שלי מלקוחות שפנו אלי לתחזוקת אתר או ניקוי וירוס וזה לא רק יופרס אלא גם המון מחברות אחסון אחרות בארץ ובעולם פשוט זה לא קשור לשרת אלא לוורדפרס עצמו אז יופרס מאובטח כמו כל חברת אחסון, פשוט ממשק שונה ולא כללי

יעל מור

פרסום שמגביה עסקים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
עימוד ספרים
אני עברתי לפני כחודש לmyhost ובנתיים מאד מרוצה מהשרות והתמיכה
וגם הם זולים יחסית לחברות אחרות והם העבירו לי בערך 10 אתרים ללא גבית תשלום נוסף

MyHost

משתמש פעיל
D I G I T A L
אשמח לקבל הצעות.
היי אסתי את מוזמנת לאחסן אצלנו את אתר הוורדפרס שלך אם יש לך שאלות כאלו או אחרות את מוזמנת ליצור איתנו קשר בצ'אט האתר.
בכל אופן התהליך אצלנו או בכל חברה אחרת שתבחרי דורש דומיין, שאת יכולה לרכוש בכל מקום שתרצי כמו גודדי או בוקס, לאחר הקניה של הדומיין לרכוש אחסון אצל ספק אחסון, לאחר רכישה בד"כ החברה שולחת מייל עם פרטי הDNS שיש לעדכן אצל רשם הדומיינים, תהליך שיכול לקחת עד 24 שעות עד שהוא הופך להיות גלובאלי, לא רק אצל הרשם דומיינים צריך שיהיה עדכון העדכון צריך לעבור גם אצל ספקיות האינטרנט השונות, ותוכלי להתקין את אתר הוורדפרס שלך, ולעלות לשם את העיצוב להתחיל לעבוד, POJO הפכו לחינמיים לא מזמן אז סימן מצוין בשבילך
ותודה על כל ההמלצות !

3 פינות

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אשמח לקבל הצעות.
אם את רוצה לא אכפת לי לעזור בחינם לפתוח חשבון בחברות בחו"ל ולהסביר את השלבים הראשונים.
נדרשת אנגלית מאוד בסיסית, ואני יכול לעזור בהתחלה ככה שלא תצטרכו בהתחלה את השירות לקוחות.
החברה בחו"ל שאני הכי ממליץ זה siteground המקצועיות שלהם זה משהו שאין בארץ וכנ"ל לגבי היציבות והתמיכה 24/7.
מי שמעוניין ניתן לפנות אליי בהודעה פרטית או בצור קשר באתר שבחתימה שלי.

בנוגע לDNS אני אחד הדברים שאני לא אוהב ברוב החברות בארץ הוא שהעדכון הוא לא מיידי, בחו"ל זה בדר"כ תופס תוך כמה דקות. (בלי קשר לההגבלה של הTTL [ר"תtime to lease] ).
אני הכי אוהב את הDNS של digitalocean.

MyHost

משתמש פעיל
D I G I T A L
אם את רוצה לא אכפת לי לעזור בחינם לפתוח חשבון בחברות בחו"ל ולהסביר את השלבים הראשונים.
נדרשת אנגלית מאוד בסיסית, ואני יכול לעזור בהתחלה ככה שלא תצטרכו בהתחלה את השירות לקוחות.
החברה בחו"ל שאני הכי ממליץ זה siteground המקצועיות שלהם זה משהו שאין בארץ וכנ"ל לגבי היציבות והתמיכה 24/7.
מי שמעוניין ניתן לפנות אליי בהודעה פרטית או בצור קשר באתר שבחתימה שלי.

בנוגע לDNS אני אחד הדברים שאני לא אוהב ברוב החברות בארץ הוא שהעדכון הוא לא מיידי, בחו"ל זה בדר"כ תופס תוך כמה דקות. (בלי קשר לההגבלה של הTTL [ר"תtime to lease] ).
אני הכי אוהב את הDNS של digitalocean.
רק בשביל לנפץ לך את המיתוס, העדכון DNS לא קשור לאחסון עצמו, אלא לספק האינטרנט שלך ובדומיין ישראלי גם באיגוד האינטרנט הישראלי וספק האינטרנט

3 פינות

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
רק בשביל לנפץ לך את המיתוס, העדכון DNS לא קשור לאחסון עצמו, אלא לספק האינטרנט שלך ובדומיין ישראלי גם באיגוד האינטרנט הישראלי וספק האינטרנט
לא יודע איזה מיתוס, הדבר היחיד שעליו אתה צודק זה ההפניה של הNS שבחו"ל זה לוקח גם כמה דקות עד שזה תופס ובארץ כמה שעות וזה אולי כמו שאתה אומר קשור לכל הצורה שדברים מתנהלים באינטרנט הישראלי.
מה שאני מדבר עליו זה שכשאני מפנה את הרשומות name server לשרת מסוים שעליו יושבות כל הרשומות DNS האחרות, הרשומות A, TXT, MX CNAME וכ"ו.
עכשיו נניח ואני משנה רשומה מסוימת שמופיעה שמה והזמן שהגדרתי לTTL הוא 2 דקות, אין שום סיבה שזה ייקח יותר משעה להתעדכן.
לא יודע איך זה אצליכם אבל אני יודע שיש הרבה חברות שזה לקוח כמה שעות עד שהעדכון מתבצע בפועל.

MyHost

משתמש פעיל
D I G I T A L
לא יודע איזה מיתוס, הדבר היחיד שעליו אתה צודק זה ההפניה של הNS שבחו"ל זה לוקח גם כמה דקות עד שזה תופס ובארץ כמה שעות וזה אולי כמו שאתה אומר קשור לכל הצורה שדברים מתנהלים באינטרנט הישראלי.
מה שאני מדבר עליו זה שכשאני מפנה את הרשומות name server לשרת מסוים שעליו יושבות כל הרשומות DNS האחרות, הרשומות A, TXT, MX CNAME וכ"ו.
עכשיו נניח ואני משנה רשומה מסוימת שמופיעה שמה והזמן שהגדרתי לTTL הוא 2 דקות, אין שום סיבה שזה ייקח יותר משעה להתעדכן.
לא יודע איך זה אצליכם אבל אני יודע שיש הרבה חברות שזה לקוח כמה שעות עד שהעדכון מתבצע בפועל.
כנסטנדרט בד"כ TTL עומד על 12 אלף שניות על מנת למנוע תפיסת DNS כל 2 דקות וכו' מה שפוגע גם בקידום וגם בביצועי האתר, גם אם תשנה TTL של 12 אלף שניות ל600 או 200 הוא קודם חייב לסיים את מחזור החיים שלו ב12 אלף שניות לפני שהוא קולט מחזור TTL חדש

3 פינות

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
כנסטנדרט בד"כ TTL עומד על 12 אלף שניות על מנת למנוע תפיסת DNS כל 2 דקות וכו' מה שפוגע גם בקידום וגם בביצועי האתר, גם אם תשנה TTL של 12 אלף שניות ל600 או 200 הוא קודם חייב לסיים את מחזור החיים שלו ב12 אלף שניות לפני שהוא קולט מחזור TTL חדש
אמת.
פשוט כשאני עובד על משהו שתלוי בהרבה הגדרות לפעמים אני מעדיף לעשות 120 או מקסימום 600 ובסוף לשנות למספר גבוה יותר מאשר שאם אני רואה שהיה לי טעות אז לחכות 12000 שניות. (למרות שיש דרכים למחוק את זה לפני במחשב שלך).

אסתי הס

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
תודה גדולה לכולם.
בסופו של דבר רכשתי אתמול אחסון ב-MyHost
חייבת לומר שהשירות מעולה.
אין לי רקע (לימודי) בבניית אתרים ולכן תמיכה בעברית חשובה לי מאוד.
קיבלתי הדרכה סבלנית של שלושת רבעי שעה בטלפון עד שהאתר שלי הותקן בהצלחה.
עכשיו נותר לי רק לעצב באמצעות אלמנטור.
ממליצה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  3  פעמים

לוח מודעות

למעלה