מעוניינת לפתוח עוסק פטור, האם יש עניין ללכת דווקא לרו"ח או שמספיק יועץ מס?

לאה ולדמן

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
תודה על ההמלצות!
אבל בקשתי לדעת טווח מחירים, ולא המלצות
מישהו יודע לענות לי?

צופנוי

משתמש מקצוען
אצלנו לוקחים 500 ש"ח + מע"מ על פתיחת תיק.
עלות חודשית לעוסק מורשה 300-400 ש"ח + מע"מ (אא"כ מדובר על עסק גדול כמו חנות + משכורות), ובנוסף דו"ח שנתי 1,750 ש"ח + מע"מ.
עלות שנתית לעוסק פטור (אין עלות חודשית) 2,250 ש"ח + מע"מ. אם מדובר בעוסק פטור עם פעילות קטנה ממש, העלות לעיתים נמוכה יותר (1,000-2,000 ש"ח + מע"מ, בהתאם להיקף הפעילות).
הצהרת הון ראשונה 1,000 ש"ח + מע"מ, הצהרת הון שניה והלאה 2,000 ש"ח + מע"מ (לא משנה אם עוסק פטור או מורשה).
מדובר במשרד באזור לא חרדי, והלקוחות דתיים/חילוניים. אני חושבת שבאזורים חרדיים המחירים זולים יותר.

מלילה

משתמש חדש
אני פתחתי עוסק מורשה בלי רו"ח וכ"ד פשוט הלכתי למשרדי מע"מ לאחמ"כ למס הכנסה פתחתי תיק. ופעם בחודשיים מדווחים בצורה מכוונת באתר פשוט מאד מאד. רק בסוף שנה בדוח שנתי או הצהרת הון נעזרים ברואה חשבון . ובפרט לעוסק פטור שיותר קל שזה ללא דיווחי מע"מ וכ"ד

כמו הרוח

משתמש מקצוען
תפני ל
hila.misim gmail.com
052-76614512
מחירים מצויינים עם שירות מקצועיות ויחס יוצא מן הכלל מנסיון
ממליצה בחום על הילה
חוץ מהמחירים הטובים.
שירות מקצועיות ואדיבות יוצא מן הכלל.
נראה לי שיש טעות במספר-
אצלי רשום- 0527614512
בהצלחה

חחח

משתמש סופר מקצוען
אני פתחתי עוסק מורשה בלי רו"ח וכ"ד פשוט הלכתי למשרדי מע"מ לאחמ"כ למס הכנסה פתחתי תיק. ופעם בחודשיים מדווחים בצורה מכוונת באתר פשוט מאד מאד. רק בסוף שנה בדוח שנתי או הצהרת הון נעזרים ברואה חשבון . ובפרט לעוסק פטור שיותר קל שזה ללא דיווחי מע"מ וכ"ד
זה בדיוק מה שרציתי לכתוב.
מנסיוני כיועצת מס (לא עצמאית) עדיף לשלב. מצד אחד להגיש דוחות תקופתיים לבד ומהצד השני דוח שנתי, הצהרת הון וכו' וכדו' להגיש דרך מייצג.
כך גם חוסכים אבל כן יש איזשהו ליווי וייעוץ מקצועי בעת הצורך.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה