דרוש מידע מעונות יום תשפ"ב

דאבל

משתמש מקצוען
אני בעלת עסק
בעלי אברק ופתח עסק פטור ב1/10
איך אני צריכה להגיש את הבקשה?
יעזור לי מאוד!

syl

עיצוב דיגיטל ופרינט
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
הגשתי בקשה ביום שלישי בלילה - קיבלתי מס אישור
אבל עדיין לא קיבלתי אישור למייל ובסטטוס כתוב שאין פרטים על הבקשה שלי...
זה נראה לכם תקין שזה עוד לא נקלט?

rachelgo

משתמש פעיל
הגשתי בקשה ביום שלישי בלילה - קיבלתי מס אישור
אבל עדיין לא קיבלתי אישור למייל ובסטטוס כתוב שאין פרטים על הבקשה שלי...
זה נראה לכם תקין שזה עוד לא נקלט?
כן זה תקין, אני התקשרתי לשאול ואמרו לי שלוקח 72 שעות עד שהבקשה נקלטת ואחרי 3 ימים קבלתי אישור למייל

• תודה
Reactions: syl

קוקו קוקו

משתמש צעיר
שאלה. אני אברך כולל. ובינואר תתבטל הדרגה.
אני יכול להוציא תלושי שכר הכל מינואר. מה הסכום המינימלי שאפשרי כדי לקבל דרגה?

שאלה נוספת. עדיין לא הגשתי את הבקשה לדרגה עד לינואר. איך אני מגיש שתי בקשות נפרדות, אחת עד ינואר ואחרת מינואר קדימה?

פיצקי

משתמש צעיר
אשור לימודים ב"מכון למורים" מוכר ?? עוזר להוסיף שעות על שעות עבודה קיימות???
לכל השנה? לחלקה???

סטודיו בול

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי

סטודיו בול

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  24  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה