מעון/משפחתון/מטפלת באזור פרדס כץ/בני ברק להשנה

ילילי

משתמש מקצוען
@ילילי דיברתי עם אחת בזבוטינסקי ליד בילו. יש לה מקום.
אני קצת מפחדת לשלוח למשהי שאני לא מכירה. אני לא יודעת מה אני אעשה.
אם את רוצה את המספר שלה, תכתבי לי איך ליצור איתך קשר בפרטי
גם אני דיברתי עם מישהי בז'בוטינסקי בילו! אולי זו אותה אחת.
ביררתי ושמעתי דברים מצויינים. אם מעניין אותך צרי קשר.

מתא

משתמש פעיל
היי לכולם יש לי מטפלת מדהימה ב זבוטינסקי לא יודעת מספר מדויק אבל קצת אחרי התחנה של סוקולוב מדהימה ומומלצת בחום לא כלכך מתחשק לכתוב פה מס' טלפון מי שמעוניינת בכיף אני יישלח לה באישי
נכון לאתמול עוד יש לה מקום

רמזור ירוק

משתמש רשום
D I G I T A L
היי לכולם יש לי מטפלת מדהימה ב זבוטינסקי לא יודעת מספר מדויק אבל קצת אחרי התחנה של סוקולוב מדהימה ומומלצת בחום לא כלכך מתחשק לכתוב פה מס' טלפון מי שמעוניינת בכיף אני יישלח לה באישי
אין אפשרות לכתוב באישי
תוכלי בבקשה להתקשר אלי
058-6559492
תודה רבה רבה

דובונים

משתמש פעיל
D I G I T A L
לשנה הבאה:
מחפשת מטפלת מומלצת באזור סוקולוב אבן גבירול לגיל 3 חדשים,
וגם משהו כמו פיצי גנון לגיל שנה וחצי.
מי שמכירה אשמח מאד למידע!
0548427729

הפקות כתיבה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
רלוונטי?
מטפלת מהממת ברחוב דנגור יחסית חדשה,
חמה ועדינה ומטפחת
0527136877
ועוד אחת-
0527160425- אותה אני לא מכירה אישית
בהצלחה!

שכירה

משתמש רשום
יש מישהיא שיש אצלה מקום באברבאנל נורוק, לא מכירה, שמעתי אבל כמה המלצות
יש לי עוד כל מיני שמות בעיקר בפרדס כץ
אפשר לפנות למייל mantobe100 בגימייל

שכירה

משתמש רשום
יש מישהיא ששלחה אליה?

הפקות כתיבה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
מצטרפת לשואלים
גנון לגילאי שנה וחצי לשנה"ל בע"ה
יש למישהו? טלפון? מידע על מקום שעדיין מקבל?
(רשמתי אותו למישהי שהשבוע הודיעה שהיא לא פותחת:(

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  18  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה