דרוש מידע מעבד מזון נינג'ה או מג'ימיקס

הדר- מקדמיה

משתמש חדש
אשמח מאוד אם מישהו יכול לעזור לי בהתלבטות בין מעבד מזון נינגה Ninja PRO BN653 לבין מגימיקס CS4200RB אדום האם שווה לשלם כמעט פי שלוש

מעבד מזון מקצועי מג'ימיקס דגם CS4200RB אדום magimix - אחריות 30 שנים על המנוע עי היבואן הרשמי
מעבד מזון נינג'ה דגם Ninja PRO BN653 - חמש שנים אחריות יבואן רשמי

ירושלמית גאה

משתמש רשום
מנסיון, יש לנו גם מג'ימיקס וגם נינג'ה.
המג'ימיקס הרבה הרבה יותר טוב ופרקטי. והפלסטיקים שלו יותר טובים...
אמנם הדגם של הנינג'ה שיש לנו הוא אחר אבל כל הרעיון אני חושבת שזה בלי השוואה.

מירי צי

משתמש רשום
טוב....קראתי קצת ולא הצלחתי להחליט אני אנסה לקבל את עזרתכם.
7 שנים היה לי בראון.
מעבד פשוט אבל עושה את העבודה...בוא נאמר כשלא מכירים משהו אחר אז מה יכול כבר להיות, לקצוץ הוא קצץ יפה, גם לטחון ,גם את החומוס עשה חלק, גירוד דקיק או גס , מסחטת הדרים...אבל המנוע בהחלט חלש לקח לו הרבה זמן לקצוץ....והריח השרוף מהר הורגש. היום הוא מת סופית ביקשתי ממנו לטחון תמרים. טו מאצ'.

אז זהו...
אני חייבת מעבד מזון חדש.
וכשגיליתי, שאני יכולה לזרוק את המיקסר שיש לי (בוש ישן-7 שנים גם כן...) ואת הסלייסר שנשבר לךי ממש החודש...וזה סיוט רע בלעדיו...ואת השייקר (ההוא שעושה שייקים)הענקי והקשה לניקוי. ולקנות מעבד מזון שכולל הכלץ. ממש התלהבתי
מה דעתכן על המג'ימיקס 4200/5200 לא הבנתי מה ההבדל
בחוות דעת המון תלונות על שצרילך לשהשתמש תמיד גם בקערה הגדולה וזה יוצר הרבה ליכלוך(4 חלקים לנקות על גזר אחד)
שאא לשלוט במהירות כי הוא אוטומט..ואם רותים להכין עוגה אז מה עושים? הכל עף בטח בשלב שמוסיפים קמח...
האם חותך קוביות באמת קטן ויפה?
האם באמת שווה את המחיר. כשיש לי תקציב לזה?

יראת גאולה

משתמש מקצוען
טוב....קראתי קצת ולא הצלחתי להחליט אני אנסה לקבל את עזרתכם.
7 שנים היה לי בראון.
מעבד פשוט אבל עושה את העבודה...בוא נאמר כשלא מכירים משהו אחר אז מה יכול כבר להיות, לקצוץ הוא קצץ יפה, גם לטחון ,גם את החומוס עשה חלק, גירוד דקיק או גס , מסחטת הדרים...אבל המנוע בהחלט חלש לקח לו הרבה זמן לקצוץ....והריח השרוף מהר הורגש. היום הוא מת סופית ביקשתי ממנו לטחון תמרים. טו מאצ'.

אז זהו...
אני חייבת מעבד מזון חדש.
וכשגיליתי, שאני יכולה לזרוק את המיקסר שיש לי (בוש ישן-7 שנים גם כן...) ואת הסלייסר שנשבר לךי ממש החודש...וזה סיוט רע בלעדיו...ואת השייקר (ההוא שעושה שייקים)הענקי והקשה לניקוי. ולקנות מעבד מזון שכולל הכלץ. ממש התלהבתי
מה דעתכן על המג'ימיקס 4200/5200 לא הבנתי מה ההבדל
בחוות דעת המון תלונות על שצרילך לשהשתמש תמיד גם בקערה הגדולה וזה יוצר הרבה ליכלוך(4 חלקים לנקות על גזר אחד)
שאא לשלוט במהירות כי הוא אוטומט..ואם רותים להכין עוגה אז מה עושים? הכל עף בטח בשלב שמוסיפים קמח...
האם חותך קוביות באמת קטן ויפה?
האם באמת שווה את המחיר. כשיש לי תקציב לזה?

ההבדל בין 4200 ל5200 זה גודל המיכל. 5200 הוא הגדול יותר.

לא מכירה שיש לו חלקים של מיקסר...
גם בתור שייקר אני לא חושבת שהוא עושה את העבודה (אבל אף פעם לא היה לי שייקר).
קוביות - יחסית, כמו סלייסר (כלומר עגבניות כאן או כאן לא יוצאות קוביות יפות). רק שימי לב שאת קונה כולל אביזר לקוביות.
אני באמת לא מוציאה מעבד מזון על גזר אחד... יותר קצר לגרד במגרדת... הוא גם כבד, אז מבחינתי לא אוציא אותו לכמה ירקות בודדים, או שיעמוד תמיד על השיש (תלוי תקופות, לפעמים אני משאירה אותו על השיש).
הניקוי לא מסורבל אם מקפידים מיד לפחות לשטוף במים (והיום אני מכניסה הכל למדיח... אז זה בכלל לא שיקול).

הדר- מקדמיה

משתמש חדש
אחרי שימוש כמעט שנה במכשיר (‎(4200 בסך הכל עושה טוב את העבודה
רק ממש מעצבן להוציא אותו ולהחזיר למקום כל פעם מחדש גם בגלל שהוא כבד וגם בגלל השטיפה
וגם הקופסא של האביזרים תופסת הרבה מקום
מומלץ למשפחות גדולות שמשתמשות בו על תקן יומי
וכשעושים בו בצק ממש מתחיל לקפוץ על השיש ונראה שקצת קשה לו עם זה
אבל אם מחפשים מכשיר איכותי לאורך זמן לכאורה כדאי להשקיע [רק צריך לברר את עניין הסכינים שאחרי כמה שמושים התחיל להופיע קצת חלודה למרות שמנגבים אחר השימוש]
אגב אני קניתי אותו לא מזמן ממחסני חשמל שהיה קופון הנחה 15 אחוז עלה בערך 850 שח לא כולל קוצץ ירקות לסלט לקוביות

יחפ

משתמש חדש
לגבי ה4200 רק אצלי הוא משאיר חתיכות גדולות שנופלות לקערה (לא עובר על סכין הגירוד)??

יראת גאולה

משתמש מקצוען
לגבי ה4200 רק אצלי הוא משאיר חתיכות גדולות שנופלות לקערה (לא עובר על סכין הגירוד)??
בכל הסכינים העגולות של הגירוד והפריסה אמורים לשים את שני המיכלים - הגדול והבינוני, ואז השאריות האלו נופלות למיכל הגדול ולא יחד עם התוצר המגורד שנופל למיכל הבינוני.

יחפ

משתמש חדש
תודה
בכל הסכינים העגולות של הגירוד והפריסה אמורים לשים את שני המיכלים - הגדול והבינוני, ואז השאריות האלו נופלות למיכל הגדול ולא יחד עם התוצר המגורד שנופל למיכל הבינוני.
תודה ,לא ידעתי! זה אכן כך אבל אני מנסה להבין המיכל הגדול משמש לקליטת שאריות ? אם יש לי כמות גדולה של תפו"א נניח לגירוד אין לי אופ' להשתמש בקערה הגדולה?

הדר- מקדמיה

משתמש חדש
תודה

תודה ,לא ידעתי! זה אכן כך אבל אני מנסה להבין המיכל הגדול משמש לקליטת שאריות ? אם יש לי כמות גדולה של תפו"א נניח לגירוד אין לי אופ' להשתמש בקערה הגדולה?
לא, הדיסקיות נועדו רק למיכל הבינוני, והגדול והקטן לטחינה או ריסוק

חיה4

משתמש מקצוען
מעבד של נינג'ה נשבר אצלי חלקית אחרי שימוש בפסח אחד (שבוע אבל אינטנסיבי)
המג'ימיקס מחזיק לכל השנה כבר כמה שנים ב"ה.

שאלה של בורות - יש פה הרבה מומחים של מג'ימיקס :cool: - איך מנקים את הידית של המיכל מבפנים?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  12  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה