מידע שימושי מסריט לחתונה

מריםש

משתמש רשום
מישהו יודע על מסריט לחתונה משהו זול?
לא עם מסרטה גדולה - שלא יבלוט יותר מידי

איטא

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
תשאלי אותו כמה הוא לוקח על צילום ב
DSLR
0506562828

שירו

משתמש סופר מקצוען
עריכה והפקת סרטים
מה זה "זול"? - תגבילי במחיר!
יש מסריטים שעושים רק עריכה בסיסית, זה בהחלט מוזיל.
צילום ב-DSLR - המצלמה קטנה, יחסית, ולא נראה כהסרטה (בד"כ בחסידויות מבקשים דווקא מצלמה קטנה, בעיקר בחופה),
אבל זה לא לא מוזיל את הצילום.

לאה ורחל

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
שים לב שיסריטו רק בגברים
כשמסריטים בנשים זה מאוד מאוד בעיתי
בסוף רואים את זה גברים
וזו בעיה של צניעות

שירו

משתמש סופר מקצוען
עריכה והפקת סרטים
אני מכירה ועובדת עם מסריטים, אבל לא מכירה משהוא בפחות מ - 2200, תנסי לחפש מתלמד (אולי בפרוג?) שיסכים לצלם לך במחיר רצפה.

שירו

משתמש סופר מקצוען
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י לאה ורחל;n4885747:
שים לב שיסריטו רק בגברים
כשמסריטים בנשים זה מאוד מאוד בעיתי
בסוף רואים את זה גברים
וזו בעיה של צניעות

נכון. בעיה חמורה. מקפידים בחתונה עצמה על הפרדה מלאה עם מחיצה כמו שצריך, אבל בעריכת הוידאו - קליפ הריקודים הסטנדרטי- מעורב!!
אצלנו בסמינר הדריכו את הבנות לא לרקוד כשיש מסריט בעזרת נשים. (...הם לא יודעים שלפעמים המסריט עומד על סולם בעזרת גברים ומצלם משם את ריקודי הנשים..)

.S.K

משתמש מקצוען
אני מכירה ועובדת עם מסריטים, אבל לא מכירה משהוא בפחות מ - 2200, תנסי לחפש מתלמד (אולי בפרוג?) שיסכים לצלם לך במחיר רצפה.
אשמח לשמוע פרטים על צלמים טובים, ומה טווח המחירים?

.S.K

משתמש מקצוען
מישהו שמע על מסריט בשם עמיחי שעובד עם "פייגי הפקות" ויכול לתת לי אינפורמציה עליו.
תודה רבה מראש.

ליבי:)

משתמש רשום
גם אני אשמח לאינפורמציה על עמיחי של פייגי הפקות.
תודה רבה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה