מסעדה מסעדת אסאדו דרים בטיילת בטבריה בכשרות הרב לנדא

שלמה וייס

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
בבשרי לא.
בחלבי, אשמח לשמוע.
אגב, לפי דעות שונות של מומחי כשרות, דווקא שחיטת העופות של בית יוסף נמצאת כמה רמות מעל שאר ההשגחה שלהם.

יועצת נישואין

משתמש מקצוען
@anonymous 308
הנה לגונה בעבר היתה בכשרות נוה ציון כיום בכשרות קהילות

אך תבדקו טוב את המסביב... לעקוב אחר הבעלים והמשגיח שם
לא הבנתי
יש כשרות טובה
ואי אפשר לסמוך עליה ??
וצריך לבדוק אחרי המשגיח ? איך בדיוק בודקים ? איך אפשר לדעת האם הוא בכלל מבין, והאם הוא משתמש בהבנה שלו ?
ככה זה גם בשאר המסעדות אפילו של כשרויות טובות ?

מקצה הארץ-:)

משתמש מקצוען
לא הבנתי
יש כשרות טובה
ואי אפשר לסמוך עליה ??
וצריך לבדוק אחרי המשגיח ? איך בדיוק בודקים ? איך אפשר לדעת האם הוא בכלל מבין, והאם הוא משתמש בהבנה שלו ?
ככה זה גם בשאר המסעדות אפילו של כשרויות טובות ?
לא זזוכר אם כתבתי לעיל (ואין לי כח לדפדף לשם) אבל נפלתי איתם שגוי הניח את הכבד לבד, ואף הדליק את האש.. והיתה כשרות טובה, כן. וגם עכשיו שיש כשרות טובה וכן בכל מקום אחר מה זה אומר?? צריך לפקוח אלף עיניים ולחקור טוב טוב, הנה יש אצלנו מלון בכשרות מהדרין וגם בד"ץ (הרבה מכם באים לנפוש שם) והמשגיח של הרבנות שם מציל אותם חדשים לבקרים מבעיות של בשר טרף (סוכן בעייתי) ודברי מאפה ומזון עם הכשר מזויף (כנ"ל) המשגיח של הרבנות בן תורה אמיתי אברך כולל שבאמת אכפת לו וב 5 בבוקר הוזעק לשם כדי לזרוק הכל לפח (מהשבועיים האחרונים). כשהמשגיח של הבד"ץ כנראה מסתובב לצד השני בתקווה שיקום למנין האחרון בשטיבל המקומי......
ופעמים להיפך שיש השגחה רק של הרבנות ואתה מכיר את בעל העסק שהוא ירא"ש וגם את המשגיח ככזה, אפשר לסמוך בעיניים עצומות.
כשרות בד"ץ אינה ערובה לכלום!!!!!!!!!
מי שקצת מבין בזה יודע ומבין מה אני כותב, ומתכווין לומר..

משתמש מקצוען
אגב, לפי דעות שונות של מומחי כשרות, דווקא שחיטת העופות של בית יוסף נמצאת כמה רמות מעל שאר ההשגחה שלהם.
צודק לגמרי. כמה רבנים ומשגיחים של העיידה ביקרו במשחטת בית יוסף (ואף רב עיר מפורסם שהיה אוכל רק משחיטת חבורה שפיקח עליה) ולא האמינו למה שרואים על רמת ההידור הזהירות והכשרות שם.
הכל הוצאת לעז ועורבא פרח.. כי כעת הרב עובדיה כבר לא עומד אחרי זה..
וכתבו פה באשכול אחר שבשר של ספרדים אסור לאשכנזים, וההיפך הוא הנכון בשר של אשכנזים (בגלל שסומכים ע"ד הרמ"א המתיר משמוש בסירכות קרי, ברירים הנמצאים בריאה, מה שמרן השו"ע אוסר) אסור לספרדים אך בשר של ספרדים מותר לכווולם כי הוא הכי מהודר. (ברמת העיקרון - כמובן שזה תלוי בשחיטה ובבדיקות בשטח תכל'ס).

משתמש מקצוען
בבשרי לא.
בחלבי, אשמח לשמוע.
פיצה רצה / פיקורינו שיכון ד' מול בית המדרש של חסידות קרלין החדש המתנוסס לתפארה.. בכשרות מחפוד (אם כי לאחרונה - נודע על בעיות נקודתיות ספציפיות.. ואיני חלילה מטיל דופי).
יש עוד, כשאתאפס בל"נ אכתוב.

משתמש מקצוען
בבשרי לא.
בחלבי, אשמח לשמוע.
אם מתאים לכם יש קפה קפה (בד"ץ ב"י-מכיר את המשגיח שם אם תרצו) בקניון ביג בעיר.
פיצה פריז רח' אלחדיף בגבול קרית שמואל חלבי ודגים (כנ"ל, ואוכל למסור לכם מידע על כל בית אוכל/עסק בעיר)
יש בעיר עוד גם בכשרויות נוספות, רק שאיני מכיר כ"כ את מסעדות החלביות

משתמש מקצוען
איפה זה?

@מקצה הארץ-:) יש בטבריה עסק חרדי כשר לגמרי שאפשר לסמוך עליו ???? [בשרי, לא חלבי]
כשרות ספרדית בא בחשבון?
אם כן -
אז יש את מסעדת קוזינה בכניסה לטיילת (מחפוד) [לא מומלץ למבינים בטעם ומעוניינים בשפע לה"ר לתועלת]
מסעדת השווארמה ברח' שמעון דהאן {ויצו] איזור המשטרה. (בד"ץ בית יוסף) מומלץ ביותר מכל המובנים.
ואם לא -
מסעדת לגונה בתחילת הטיילת (כמדומני כשרות קהילות) מסעדת אסאדו דרים (לנדא) לא הייתי שם שמעתי דברים טובים.
זאפטיג (עדה"ח)בשיכון ד' בסוף רח' ז'בוטינסקי (חד סטרי) לאשכנזים כנראה זה טוב.. אין לי שום בעיה איתו.. הבעה''ב שם חבר שלי, רק מטעמי כשרות לנו הספרדים איני אוכל את הבשרי שם. הטשולנט הפרווה שלו אותו כן טעמתי, מעולה

חוץ מזה לא עולה לי משהו רציני..

טבריה ממש לא משופעת בענין המסעדות בכשרויות בד"ץ ועד כמה שידוע לי אפשר לסמוך עליהם.

טל' לבירורים - הרב רפאל כהן 0548445585 יוכל לתת לכם מידע על המשגיח באותו מקום ואף את מס' הפלא' שלו
בתאבון.. ולא לשכוח לעדכן מה התוצאות.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  17  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה