דרוש מידע מסעדה מהדרין בקרית אתא

חנצי

משתמש פעיל
הרב דיסקין (חסיד חב"ד) הוא הרב של קרית אתא, ההכשר של הרב דיסקין זו רבנות.
אלו (החרדים, כמובן) שאוכלים בגרג או שאר המקומות תחת הגשחת המהדרין של רבנות קרית אתא (מנסים למתג את זה כהכשר של הרב דיסקין ולא כרבנות), סומכים על המשגיח במקום. וכך ניתן לראות בכל הפרסומות של המסעדות האלו את שם המשגיח ומספר הטלפון שלו.
אם רבנות קרית אתא מהדרין זה הכשר טוב או לא, אינני יודע. ומכל מקום לסמוך על זה רק בגלל שזה מה שכולם (לא נכון!) עושים, זו פשיעה הגובלת בטפשות. מי שצריך לשאול זה מומחים בכשרות, בטח שלא את הציבור הרחב שאין לו ידיעה של ממש בתחום בכלל, ובנעשה בכשרות זו או אחרת בפרט.

בחיפה יש מסעדות בהגשחת רבני הקהילה החרדית (ויש מאפיה כמדומני בהשגחת הרב לנדא), ברכסים יש בהשגחת הרב זוננפלד, בקרית אתא יש בהשגחת הרב דיסקין, הרב מחפוד וכמובן בית יוסף. אין שום דבר בהשגחת גופי הכשרות הגדולים והמקובלים בקרב ציבור בני התורה.
זה שונה.
בגרג יש לרב דיסקין כשרות שונה ומוקפדת הרבה יותר מהכשרות שהוא נותן במקומות אחרים.
אני כותבת את זה מתוך היכרות וידיעה ברורה.
זו ממש לא כשרות של רבנות קרית אתא. זה שונה לחלוטין, ונעשה מתוך מטרה ברורה שיהיה לאנ"ש מקום מהודר שיוכלו לאכול בו.

לצורך הענין, אנחנו ועוד רבים כמונו לא נאכל במקום שיש רבנות קרית אתא, אך בגרג נאכל בהחלט.
ושוב, אני כותבת מתוך ידיעה ברורה והיכרות אישית.

איטא

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
הרב דיסקין (חסיד חב"ד) הוא הרב של קרית אתא, ההכשר של הרב דיסקין זו רבנות.
אלו (החרדים, כמובן) שאוכלים בגרג או שאר המקומות תחת הגשחת המהדרין של רבנות קרית אתא (מנסים למתג את זה כהכשר של הרב דיסקין ולא כרבנות), סומכים על המשגיח במקום. וכך ניתן לראות בכל הפרסומות של המסעדות האלו את שם המשגיח ומספר הטלפון שלו.
אם רבנות קרית אתא מהדרין זה הכשר טוב או לא, אינני יודע. ומכל מקום לסמוך על זה רק בגלל שזה מה שכולם (לא נכון!) עושים, זו פשיעה הגובלת בטפשות. מי שצריך לשאול זה מומחים בכשרות, בטח שלא את הציבור הרחב שאין לו ידיעה של ממש בתחום בכלל, ובנעשה בכשרות זו או אחרת בפרט.

בחיפה יש מסעדות בהגשחת רבני הקהילה החרדית (ויש מאפיה כמדומני בהשגחת הרב לנדא), ברכסים יש בהשגחת הרב זוננפלד, בקרית אתא יש בהשגחת הרב דיסקין, הרב מחפוד וכמובן בית יוסף. אין שום דבר בהשגחת גופי הכשרות הגדולים והמקובלים בקרב ציבור בני התורה.

רוצה שם של מסעדה אחת ולא מטעמים או תבשילי פרידמן בחיפה שיש לה הכשר מהודר???????
?????????

moishy

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום

moishy

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
רוצה שם של מסעדה אחת ולא מטעמים או תבשילי פרידמן בחיפה שיש לה הכשר מהודר???????
?????????
לא טענתי שאין שם הכשר מהודר, הכשר מקומי בהחלט יכול להיות הכשר מהודר.
כן טענתי שאין כשרות של גופי הכשרות הגדולים והמקובלים אצל ציבור בני התורה.
אם אני טועה, אשמח לדעת ולהודות בכך.

איטא

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
לא הבנתם
אתם רשמתם שיש בחיפה מסעדות עם הכשר טוב
אני חיפאית ולא מכירה אשמח לדעת שם של מסעדה אחת נורמלית שיש לה הכשר טוב

moishy

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום

עולם קטן

משתמש פעיל
אני הייתי בפיצה בית יוסף שנתנה הכשר על היתר מכירה זה היה בשמיטה הקודמת אז יכול להיות שהשתנו הנהלים
אמרתי משהו מתוך מה שבררתי לגבי השמיטה הנוכחית.
לא יודעת מה היה בשמיטה הקודמת. אבל זה הרעיון של בד"צ. שהוא הולך לפי מה שכל הרבנים מסכימים ( לא כל משפחת הרב עובדיה מסכימה שאפשר לאכול היתר מכירה ללא בעיה. בוודאות. ובטח עוד הרבה רבנים ספרדים אחרים)

עד מתי

משתמש מקצוען
רוב מי שאני מכירה מהאזור ( רכסים וקרית אתא) סומך יותר על מהדרין הרב דיסקין ( כמובן לאחר ברור מול המשגיח על רמת ההשגחה במקום הספציפי) מאשר על חתם סופר לדוגמא....
מה שכן מאד מאד חשוב לוודא תעודת כשרות בתוקף ובדיקה מול המשגיח במיוחד בשנה זו.
אני לדוגמא נכנסתי למסעדה בקרית אתא שיש שם שלט גדול למעלה "מהדרין " וכשבדקתי את התעודה ראיתי תעודת כשרות רגילה ( היתר מכירה) , התקשרתי מיד למשגיח שרשום במודעה והוא היה מופתע שלא הורידו את שלט המהדרין למרות שהתחייבו להוריד,
בקיצור ערנות ושוב ערנות, לא לסמוך על זה שבדקנו לפני שנה...

שאפומדיה

משתמש מקצוען
רוב מי שאני מכירה מהאזור ( רכסים וקרית אתא) סומך יותר על מהדרין הרב דיסקין ( כמובן לאחר ברור מול המשגיח על רמת ההשגחה במקום הספציפי) מאשר על חתם סופר לדוגמא....
מה שכן מאד מאד חשוב לוודא תעודת כשרות בתוקף ובדיקה מול המשגיח במיוחד בשנה זו.
אני לדוגמא נכנסתי למסעדה בקרית אתא שיש שם שלט גדול למעלה "מהדרין " וכשבדקתי את התעודה ראיתי תעודת כשרות רגילה ( היתר מכירה) , התקשרתי מיד למשגיח שרשום במודעה והוא היה מופתע שלא הורידו את שלט המהדרין למרות שהתחייבו להוריד,
בקיצור ערנות ושוב ערנות, לא לסמוך על זה שבדקנו לפני שנה...
אשמח לדעת איזה מסעדה

שאפומדיה

משתמש מקצוען
לא זכור לי.
אא"כ אתם מחשיבים את כשרות הרבנים המקומיים לכשרות טובה.
אני לא יודעת אם אתה גר באזורים המדוברים
אבל פה ברכסים חיפה וקרית אתא יש רבנים מקומיים שיש להם כשרות שרוב הציבור גם היראים מאוד אוכלים .
ואין עינין לצעוק ולהכליל ולחשוב וכו'
בא תבדוק. לך לכל הכשרויות הללו ותבדוק על איזה הכשרים הם נותנים את ההכשר שלהם

ואציין על איזה הכשרים אני מדברת: הרב זונננפלד -ברכסים .
בחיפה: הרב במברגר , איגוד הרבנים
ובקרית אתא הרב דיסקין

לא תימצא כמעט בערים הללו מתנוסס על החניות לא בד"ץ העדה החרדית , לא לנדא רובין שארית וכו'

עד מתי

משתמש מקצוען
מהדרין מה? הרב דיסקין?
כן זה מה שהיה רשום למעלה על השלט של המסעדה
בפועל בתעודה היה רשום שזה כשרות רגילה -היתר מכירה
וכמו שכבר רשמתי כשפניתי למשגיח שהיה רשום בתעודה הוא לקח בחומרה את העניין והבטיח שהעניין יטופל ( אמר שהתחייבו להוריד את השלט מהדרין , מה שלא קרה)

moishy

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
אני לא יודעת אם אתה גר באזורים המדוברים
אני גר ברכסים.

אבל פה ברכסים חיפה וקרית אתא יש רבנים מקומיים שיש להם כשרות שרוב הציבור גם היראים מאוד אוכלים .
מסכים. עם הסתייגות לענין קרית אתא, שלזה התייחסתי בדברי.
ומעניין לציין שכל אלו שטענו מידיעה, מהכרות ומשאר ירקות שרבנות קרית אתא מהדרין (או בגירסא המכובסת "הרב דיסקין מהדרין, המשגיח הרב..."), לא השיבו כשנשאלו על מה מתבססת הידיעה, ההכרות, או מי הם הרבנים המוכרים הממליצים.

לא תימצא כמעט בערים הללו מתנוסס על החניות לא בד"ץ העדה החרדית , לא לנדא רובין שארית וכו'
אכן. וזה בדיוק מה שכתבתי:

איטא

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
אני גר ברכסים.

.

אכן. וזה בדיוק מה שכתבתי:

איזה מסעדה יש בחיפה?

8821

משתמש פעיל

כשר למהדרין
הכשרות במסעדה היא כשרות מהדרין, שאותה אנו מקבלים מהמועצה הדתית קרית אתא. במסעדה אנחנו עובדים אך ורק עם חומרי הגלם של שלושת הבד"צים הגבוהים ביותר: רובין, לנדא והעדה החרדית בלבד.
כל מוצרי החסלט הם בהשגחה של הרב אפרתי.
במקום יש השגחה קבועה של שני נאמני כשרות, שבראשם עומד כבוד הרב חיים שלמה דיסקין שליט"א, אין במקום בישול גוי, כל הירקות נשטפים ע"י המשגיח עם מים וחומר אנטי-בקטריאלי, קמח ואורז מנופים גם כן ע"י המשגיח, וכמובן יש הפרדה ברורה בין בישול גבינות ודגים
בכל שאלה מוזמנים ליצור קשר עם נאמן הכשרות של הסניף:

נאמן כשרות: הושעאל סייג: 0527626243
להורדת תעודת כשרות בקובץ PDF

המשגיח נאמן בהחלט
חרדי ירא שמיים אפשר להרים טלפון ולזכות את כולם במה שהוא אמר

רבנים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עימוד ספרים

רבנים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עימוד ספרים
ישנה בקרית אתא מסעדה בשרית טובה בשם "ג'וזף" בהכשר הרב מחפוד, ממליץ.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  27  פעמים

לוח מודעות

למעלה