מסך עם רמקולים מובנים שלא עובדים

כפפה

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
שלום
קניתי מסך מחשב של חברת נאדיה אשר מגיע עם רמקולים מובנים.
הרמקולים עבדו עד שחיברתי את הכרטיס מסך. ניסיתי לסדר זאת בהגדרות ואני לא מצליחה, אם יש מישהו שיכול לעזור אני אשמח מאוד.

תודה רבה

אין דופי

משתמש סופר מקצוען
שלום
קניתי מסך מחשב של חברת נאדיה אשר מגיע עם רמקולים מובנים.
הרמקולים עבדו עד שחיברתי את הכרטיס מסך. ניסיתי לסדר זאת בהגדרות ואני לא מצליחה, אם יש מישהו שיכול לעזור אני אשמח מאוד.

תודה רבה
קליק ימני על סמל 'התחל' > מנהל התקנים > להרחיב כל מה שקשור לשמע, לצלם מסך לפה.

כפפה

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
תודה רבה!!
מצורף צילום מסך:
1687440492290.png

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמא

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה קְרָאתִיךָ חוּשָׁה לִּי הַאֲזִינָה קוֹלִי בְּקָרְאִי לָךְ:ב תִּכּוֹן תְּפִלָּתִי קְטֹרֶת לְפָנֶיךָ מַשְׂאַת כַּפַּי מִנְחַת עָרֶב:ג שִׁיתָה יְהוָה שָׁמְרָה לְפִי נִצְּרָה עַל דַּל שְׂפָתָי:ד אַל תַּט לִבִּי לְדָבָר רָע לְהִתְעוֹלֵל עֲלִלוֹת בְּרֶשַׁע אֶת אִישִׁים פֹּעֲלֵי אָוֶן וּבַל אֶלְחַם בְּמַנְעַמֵּיהֶם:ה יֶהֶלְמֵנִי צַדִּיק חֶסֶד וְיוֹכִיחֵנִי שֶׁמֶן רֹאשׁ אַל יָנִי רֹאשִׁי כִּי עוֹד וּתְפִלָּתִי בְּרָעוֹתֵיהֶם:ו נִשְׁמְטוּ בִידֵי סֶלַע שֹׁפְטֵיהֶם וְשָׁמְעוּ אֲמָרַי כִּי נָעֵמוּ:ז כְּמוֹ פֹלֵחַ וּבֹקֵעַ בָּאָרֶץ נִפְזְרוּ עֲצָמֵינוּ לְפִי שְׁאוֹל:ח כִּי אֵלֶיךָ יְהוִה אֲדֹנָי עֵינָי בְּכָה חָסִיתִי אַל תְּעַר נַפְשִׁי:ט שָׁמְרֵנִי מִידֵי פַח יָקְשׁוּ לִי וּמֹקְשׁוֹת פֹּעֲלֵי אָוֶן:י יִפְּלוּ בְמַכְמֹרָיו רְשָׁעִים יַחַד אָנֹכִי עַד אֶעֱבוֹר:
נקרא  5  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה