מסחר באמזון

פיליפף

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
אין לך פחד שמישהו יבוא ויסגור לך פתאום את החנות תוך כדי פעילות רגילה.
למה שיסגרו לי את החנות אם הכל הולך למישרין?
ואם ישנם בעיות על איזה בעיות הם סוגרים?

להתעמק

משתמש פעיל
עריכה תורנית
ואת יודעת מהם שהם מרוויחים יפה או שמדברים שהם מרוויחים יפה?

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
למה שיסגרו לי את החנות אם הכל הולך למישרין?
ואם ישנם בעיות על איזה בעיות הם סוגרים?
כי למשל מתחרה קנה ממך מוצר והתלונן שהוא מזויף..
לא חסרים סיפורים הזויים.

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
בישראל בירושלים!
מאמינה שיש כמה שמרוויחים
בד"כ אלו שנכנסו לזה לפני הרבה זמן
עדיין, הנתונים שאמרתי נכונים לרוב המוחלט של המוכרים מהארץ

להתעמק

משתמש פעיל
עריכה תורנית
@פיליפף את יודעת אם חייבים וואצפ בשביל זה? כי דיברתי עם אחד הנציגים של אורי ואורי והוא אמר לי שצריך וואצפ. השאלה אם חייבים או שאפשר גם בלי?. תודה

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
@פיליפף את יודעת אם חייבים וואצפ בשביל זה? כי דיברתי עם אחד הנציגים של אורי ואורי והוא אמר לי שצריך וואצפ. השאלה אם חייבים או שאפשר גם בלי?. תודה
תשאל אותם אם חייבים פייסבוק בנוסף.

מוטי mmm

משתמש פעיל
מישהו יודע להמליץ על לימוד דרופשיפינג באמזון\איביי\אליאקספרס?

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L

ציפור 1

משתמש חדש
למי יש רעיון מה אפשר למכור באמזון בריטניה ובאייבי בריטניה
ואיך אפשר לדעת על מוצר מה אחוז המכירות שלו

שמואל גבאי

משתמש פעיל
אשמח לקבל כל מידע אפשר על תחום זה. קורסים וליווי מקצועי, לאחרונה היה מסע פרסום מסיבי של יגאל רז מישהו יודע עליו האם הוא מקצועי או לא? ראיתי באינטרנט פרסומים על שני אנשים אורי פירוז ואורי לוי האם הם מקצועיים או לא? ובאופן כללי האם באופן זה תחום מכניס או לא? (כמובן בהשקעה נכונה)
לכל החושבים להצטרף לקורס של אורי ואורי למסחר באמזון, מניסיון אישי וכואב, - לדעתי, אתם מניחים את כספכם על קרן הצבי...

בקיצור נעצור כאן....

בהצלחה לכולם

ציפורהנפש

משתמש רשום
@Tweenset הסיכום של הבעיות בפרייבט לייבל הוא
1. קשה למצוא מוצר טוב מכיון שכמו שאתה מצאת אותו גם אחרים יכולים למצוא אותו, והאחרים האלו יכולות השיווק שלהם עפ"י רוב גבוהות ממכם.
2. שיווק.
3. השיטה של חלוקת מוצרים תמורת ביקורת לא יעילה לישראלים.
4. קושי בהתמודדות עם הכללים/קפריזות של אמזון.
5. התנהלות נכונה עם הכספים, מה מיועד לרווח, ומה מיועד להשקעה נוספת וכו'. (קושי של הרבה עצמאים).
וואו , ממש תודה על המידע החשוב!

ש_ל

משתמש חדש
לכל החושבים להצטרף לקורס של אורי ואורי למסחר באמזון, מניסיון אישי וכואב, - לדעתי, אתם מניחים את כספכם על קרן הצבי...

בקיצור נעצור כאן....

בהצל
מקפיץ את האשכול שוב.. אתה יכול להסביר יותר כי אני כרגע מתעניין על הקורס שלהם ואשמח ליותר אינפורמציה תודה

ש_ל

משתמש חדש

בקיצור נעצור כאן....

בהצלחה לכולם
מקפיץ את זה שוב אני מתעניין בקורס של אורי ואורי
אשמח אם תוכל להוסיף אינפורמציה מדוע זה כסף על קרן הצבי? האם ברמה האישית היית בקורס?
אשמח לעוד פרטים תודה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה