מניפת ראל

• פותח הנושא אך
  • פורסם בתאריך

אך

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
היתה לי מניפת ראל ממתכת אולם היא נעלמה לי. יש לי רק את המניפה מהנייר וזה ממש לא ממחיש את הגוון הנכון של המתכת. אני צריכה דחוף את המניפה מהמתכת כי אני משתמשת בה המון כשאני רוצה גוון לא סטנדרטי של אלומיניום, עכשיו אני באמצע פרויקט שאני צריכה לתת לאיש אלומניום את הגוון הרצוי לי ואני לא מוצאת את המניפה. יש אפשרות להשיג אותה? היכן?
תודה.

שירה ב

משתמש פעיל
עיצוב ואדריכלות פנים
תבקשי מהאיש אלומניום שיביא לך מניפה . בטוח יש לו.

אך

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
תודה. ביקשתי אבל הוא טוען שאין לו :(
יש דרך חברות מסוימות?

אך

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
נייר יש לי. אוף. איש האלומניום שלח אותי לראשון או לנתניה כדי לבחור גוון. זה מה זה לא מתאים לי בעומס שיש לי עכשיו בעבודה ומצד שני אני חייבת לסיים עם הגוון. אני מפחדת להסתמך על המניפה מהנייר ובפרט שגם הוא אמר לי שזה ממש לא נותן גוון נכון. יש אולי מישהי בב"ב שיש לה להראות לי לשניה את המניפה ממתכת?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  27  פעמים

לוח מודעות

למעלה