עזרה מנהטן

צילי

משתמש צעיר
עריכה והפקת סרטים
נוסעים אי"ה לארה"ב לבורו פארק
רוצים להקדיש יומיים (או יותר) למנהטן ,
אשמח לשמוע מבעלי נסיון על מה לא כדאי לוותר שם: חנויות יפות, חנויות זולות, אטרקיות, מוזיאונים וכו' ?
וכן כמה ימים כדאי לתכנן לשם ואיך כדאי לתכנן את הימים לפי האזורים השונים?
אשמח לכל מידע
תודה רבה מראש למקדישים מזמנם לענות.

זה אני :)

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
בעיקרון קניות לא מידי כדאי לך לעשות שם המחירים יותר יקרים בגלל המיקום...
אבל מזכרות למי שבארץ תוכלי למצוא שם בשפע.
אני הייתי שם לפני חודשיים במוזיאון ממש מוצלח !!!!
סוג של מיני ישראל - אבל על כל העולם - בהרבה יותר מוצלח !!!
הינו שם 4 שעות ונהננו מכל דקה
ממליצה בחום :)
אם את רוצה פרטים מדויקים - תכתבי לי באישי...
אני גם יכולה לתת לך פרטים על מסעדה עם הכשר מהודר

מוטיאל

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
מנהטן זה עולם ומלואו ואפשר לתכנן גם שבועיים של טיולים.
חובה לבקר ב:
*סנטרל פארק במרכז מנהטן. * מגדל אמפייר סטייט והתצפית בקומה ה86. *פסל החירות, מגיעים אליו בשייט שיוצא מ-castle clinton עם תחנת עצירה באליס איילנד, יש זמנים שאפשר לעלות לראש הפסל, מומלץ לרכוש כרטיסים מראש באינטרנט. * שייט לסטטן איילנד, יוצא מ-staten island ferry בדרום מנהטן. * טיילת battery park על גדות ההדסון. * אזור מרכז הסחר העולמי והמרכז הפיננסי העולמי עם המגדלים הגבוהים. * מרכז הסחר העולמי החדש והמוזיאון של מגדלי התאומים. * חנות האלקטרוניקה והצילום החרדית B&H. * השדרה ה-5. * צ'יינה טאון. * תחנת הרכבת גרנד סנטרל.
אפשר להאריך עוד ועוד.... אשמח לפרט או להאריך במידת הצורך.
בהצלחה רבה!

קס33

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
קודם כל תהנו,
אם באים עם הרכבת יורדים בתחנה 34 st, יוצאים מהתחנה יש שם מלא חנויות: מייסיס, h&m, גאפ, זארה,jcפני לכולם יש דברים יותר זולים מהחנויות שלהם בארץ, או דברים שאין להם בכלל בארץ.
ליד זה יש בנין אמפייר סטייט, המגדל כמעט הכי גבוה במנהטן שיש עליו תצפית בקומה ה80

יש חנות ענקית "אמריקן גריל" חנות 3 מפלסים רק של הבובה אמריקאית, אסור לפספס!
כתובת: בין שדרות 5-6 רחוב 51
ממש ליד זה ברחוב 56 יש מגדל טרמפ מגדל יפה
בהצלחה

היינו שבוע (של שבע ברכות) בניו יורק וטיילנו יום יום במנהטן עם הילדים,מבחינתי אפילו לא ראיתי הכל..סנטרל פארק לבד צריך יותר מיום אחד.. היינו בטויס אר אס הגדול (הבנתי שנסגר) ובאמריקן גירל בטיימס סקוור (גם ביום וגם בלילה,עולם אחר) עשינו שייט חינמי שרואים את פסל החירות ועוד הרבה... אם יש לך פייסבוק את יכולה לראות באלבומים של את כל התמונות שליד כל מונה מפורט בדיוק איפה היינו ומה עשינו, ואם לא, כאן יש את החלק הראשון של הטיול וההמשך בעז''ה יעלה בקרוב: https://www.hul-kasher.co.il/ארהב/

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  27  פעמים

לוח מודעות

למעלה