מנגינות לתקציר של חתונה

פרש

משתמש רשום
מי שיכול לעזור לי במנגינת רקע לתקציר של חתונה,
מנגינה בלי מילים, משהו מרגש ואולי בסוף שמח.:)
תודה.

riki-v

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
בד"כ שמים 2 שירים, הראשון שקט ומרגש לחופה, והשני לריקודים שיר סוחף ושמח, אבל למה בלי מילים?
יש את סדרת הדיסקים הניגון שבלב, שם יש הרבה אינסטרומנטליים, אם את רוצה משהו מסויים אוכל לשלוח לך.

פרש

משתמש רשום
הצלם דורש בלי מילים. אין לי את הדיסקים של הניגון שבלב, אשמח אם תוכלי לשלוח לי משהו מתאים.
תודה

riki-v

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
מה המייל?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמא

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה קְרָאתִיךָ חוּשָׁה לִּי הַאֲזִינָה קוֹלִי בְּקָרְאִי לָךְ:ב תִּכּוֹן תְּפִלָּתִי קְטֹרֶת לְפָנֶיךָ מַשְׂאַת כַּפַּי מִנְחַת עָרֶב:ג שִׁיתָה יְהוָה שָׁמְרָה לְפִי נִצְּרָה עַל דַּל שְׂפָתָי:ד אַל תַּט לִבִּי לְדָבָר רָע לְהִתְעוֹלֵל עֲלִלוֹת בְּרֶשַׁע אֶת אִישִׁים פֹּעֲלֵי אָוֶן וּבַל אֶלְחַם בְּמַנְעַמֵּיהֶם:ה יֶהֶלְמֵנִי צַדִּיק חֶסֶד וְיוֹכִיחֵנִי שֶׁמֶן רֹאשׁ אַל יָנִי רֹאשִׁי כִּי עוֹד וּתְפִלָּתִי בְּרָעוֹתֵיהֶם:ו נִשְׁמְטוּ בִידֵי סֶלַע שֹׁפְטֵיהֶם וְשָׁמְעוּ אֲמָרַי כִּי נָעֵמוּ:ז כְּמוֹ פֹלֵחַ וּבֹקֵעַ בָּאָרֶץ נִפְזְרוּ עֲצָמֵינוּ לְפִי שְׁאוֹל:ח כִּי אֵלֶיךָ יְהוִה אֲדֹנָי עֵינָי בְּכָה חָסִיתִי אַל תְּעַר נַפְשִׁי:ט שָׁמְרֵנִי מִידֵי פַח יָקְשׁוּ לִי וּמֹקְשׁוֹת פֹּעֲלֵי אָוֶן:י יִפְּלוּ בְמַכְמֹרָיו רְשָׁעִים יַחַד אָנֹכִי עַד אֶעֱבוֹר:
נקרא  5  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה