דרוש מידע מלמדים - איזו מתנה הייתם שמחים לקבל?

ופרצת

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה והפקת סרטים
אם יורשה לי להגיב - אינני מלמד - הבן שלי בחר לרב שלו שעון חול מזכוכית (אחרי ממעשה הסתבר שארכו רבע שעה) וצייר ציור על קנווס, והרב מאד התרגש. הוא אמר שמה שהוא קיבל - שימושי.

שלומי ברגר

משתמש פעיל
אם יורשה לי להגיב - אינני מלמד - הבן שלי בחר לרב שלו שעון חול מזכוכית (אחרי ממעשה הסתבר שארכו רבע שעה) וצייר ציור על קנווס, והרב מאד התרגש. הוא אמר שמה שהוא קיבל - שימושי.
אני מלמד כבר כמה שנים,
גם אם המלמד אומר שזה שימושי, הוא גם אמר שהילד שלך מצטיין הכיתה...
כמובן שאני לא מדבר על המתנה שלך, אני מדבר בכלליות.
שימושי למלמד זה לגמרי גם דברים לבית - אם המלמד אמור להנות מזה ולא יהיה לו דבר כזה בלעדיך.

efrarush

משתמש מקצוען
התשובה לשאלה משתנה מאדם לאדם, לא נראה לי שלכל המלמדים יש אותו טעם;)
אני יודעת שאצל מורות מקובל לשאול מה הן רוצות.
אם זה מקובל גם בגיזרת המלמדים אפשר פשוט לשאול אותם.
אם לא, אפשר להביא גיפטכארד שמתאים למימוש בהרבה חנויות.
לדעתי, אם סתם קונים מתנה בד"כ היא לא באמת שימושית או מוצאת חן בעיני המקבל, וגם אם מביאים פתק החלפה זה "תוקע" בחנות מסוימת.

הוא היה אומר

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
אני רוצה לקנות מתנות למלמדים לאות הערכה לסוף השנה. משהו אישי שישמח אותם?
(לא לבית או לילדים)
אם אתם בענין של מזומן - זה הכי טוב.
או לחילופין - גיפט כארד.
חסרון: לא משהו אישי לרב'ה.

אם אתם דווקא בענין של מתנה,
הכי טוב, זה משהו פרקטי מאד,
כמו מגבות איכותיוץ, שמיכות קיץ, מצעים, וכד'.
כמובן עם פתק החלפה.

הבריסקער הנודד

משתמש פעיל
או לחילופין - גיפט כארד.
אם מביאים גיפט כארד כדאי לשאל יש כאלה שיעדיפו משהו בסגנון של בסט שי שזה יותר לחנויות החרדיות שבעיר ויש שישמחו דווקא לקבל עבור החנויות הכלליות כמו תו הזהב\buy me

הבריסקער הנודד

משתמש פעיל

מטבע הדברים

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
תודה לכולם
בד"כ אני קונה משהו לבית או משחק מוצלח לילדים, שאגב מהאחרון תמיד קבלתי פידבקים טובים
אבל עכשיו רציתי משהו שיהיה שימושי יותר דווקא לו עצמו לכן שאלתי, לא קבלתי על זה תשובה, כנראה שאין..
מזומן אני לא אוהבת, בא והולך... בפורים כבר נותנים סכום משמעותי ועכשיו רציתי להשאיר שי משמח.

שלומי ברגר

משתמש פעיל
גולד כארד / תו הזהב הכי שימושי!!! (מניסיון של אשת מלמד:) )
סיכמת את הכל הכי ברור.
האשה נהנית מזה ולא המלמד!

כמלמד אני מעיד שאני כמעט לא נהנה מכל הכרטיסים למיניהם וכמעט לא מרגיש מזה הערכה (כי אני לא מרגיש את המתנה).
הכי תועלתי זה או מזומן (-עדיף ומורגש מאד) או משחק משמעותי לילדים.

שלומי ברגר

משתמש פעיל
מזומן אני לא אוהבת, בא והולך... בפורים כבר נותנים סכום משמעותי ועכשיו רציתי להשאיר שי משמח.
את לא אוהבת,
אבל הראש הגברי ובפרט מלמדים שעובדים קשה ולא מתוגמלים כספית מספיק, מאד מרגישים את זה וזה נשאר להם בראש להרבה זמן!

ארבע

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
סיכמת את הכל הכי ברור.
האשה נהנית מזה ולא המלמד!

כמלמד אני מעיד שאני כמעט לא נהנה מכל הכרטיסים למיניהם וכמעט לא מרגיש מזה הערכה (כי אני לא מרגיש את המתנה).
הכי תועלתי זה או מזומן (-עדיף ומורגש מאד) או משחק משמעותי לילדים.
הממ, למה הילדים עדיפים על הרעיה?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה