מלכודת לעכברים באמצע הלילה?????

chichichi

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
יש לכם רעיון מה לעשות עם עכבר בשעה כזו?

גיג

משתמש רשום
עיצוב גרפי
לתלות במקום תמונה של הצדיק רבי ישעיה מקרסטיר זיע"א.
בדוק ומנוסה.
מניסיון אישי זה עוזר מידי.

דפוס פוסטר

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אם החצוף לא נלכד, זה הזמן לקנות מלכודת קופסא ממתכת, לשים בפנים קצה מלפפון-2 ס"מ אחרונים של המלפפון, ולחכות מעט זמן עד שילכד.

bp1

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
יואו... גם לי היה הלילה עכבר בבית ברררר....

ברוך אתה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
ה' ירחם איפה אתם גרים?

זכוכית

משתמש פעיל
מנסיון של ההורים שלי (גרו במושב), אם העכבר לא גדול מידי, מלכודת דבק בד"כ יעילה יותר (מהמתכת כבר ברחו לנו כמה פעמים, לקחו את מה שהיה בפנים וברחו) אם הוא גדול הוא מצליח להתחמק מהדבק. לשים במלכודת במבה שלא נגעו בה בידיים (עם כפפות, מאריזה חדשה). יש משהו בריח של הבמבה שמזכיר להם את העכברה (עכבר נקבה) כך אמר לנו פעם איש מקצוע. רב הפעמים זה עבד ביעילות.

מוזיקאית

משתמש מקצוען
נכתב ע"י yber;n5095553:
מנסיון של ההורים שלי (גרו במושב), אם העכבר לא גדול מידי, מלכודת דבק בד"כ יעילה יותר (מהמתכת כבר ברחו לנו כמה פעמים, לקחו את מה שהיה בפנים וברחו) אם הוא גדול הוא מצליח להתחמק מהדבק. לשים במלכודת במבה שלא נגעו בה בידיים (עם כפפות, מאריזה חדשה). יש משהו בריח של הבמבה שמזכיר להם את העכברה (עכבר נקבה) כך אמר לנו פעם איש מקצוע. רב הפעמים זה עבד ביעילות.

שגרתי בדירת שכירות היה לנו עכבר,קנינו מלכודות דבק ושמנו בכמה מקומות,באחד הימים שנגשתי למקרר(אחד המלכודות היו ליד)ראיתי את העכבר דבוק ומנסה להמלט ללא הצלחה.(איכככסס)השאר כבר היה התפקיד של בעלי להוריד את העכבר לפח שם כבר חכתה חתולה לטרף.

נחמה רובין

ביצועיסטית בנשמה.
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אצלינו שבת אחת נלכד עכבר במלכודת דבק .
אבא שלי זרק את המלכודת מחוץ לבית,
(בכל אופן עכבר בבית כל השבת זה לא אפשרי (וגם מותר להוציא בשינוי))
אחרי שעתיים שמענו חתולה צורחת בחוץ,
היא אכלה את העכבר
אבל המלכודת נדבקה אליה...

התותח

משתמש פעיל
הנדסת תוכנה
אם אתם רוצים מלכודת עם רעיון פנטסטי וזול שעבד לי כבר מלא פעמים!!!
אז ככה - לוקחים בקבוק רגיל (פפסי וכדומ') ממלאים קצת שמן וסוגרים את הפקק ומערבבים חזק ולאחר מכן
פותחים ושמים איזה חתיכה של סויה או משהו כזה ומשכיבים את הבקבוק ושמים איזה סמרטוט או מגבת בשביל שהוא יוכל לטפס לבקבוק
וכל השאר ברור (פשוט שהעכבר ינסה לצאת הוא יחליק בעלייה) - אל דאגה העכבר יכנס דרך הפקק בקלות רבה (אולי לעכברוש זה לא יעבוד)
אני עשיתי את זה ובבוקר היה לי בבקבוק 7 עכברים רק נשאר לי לסגור את הפקק
בהצלחה

מרחבית

משתמש מקצוען
יש היום מלכודות מתכת טובות ויעילות.
במבה, אכן מושך אותם. (יש הממליצים דווקא של אוסם, כי אולי אחוז הבוטנים שם גבוה יותר, וזה מה שמושך אותם).
כדאי לשים את המלכודת לצד הקיר. הרבה פעמים זה המסלול של העכבר.
פעם השתמשנו במלכודת דבק. זה לא היה מספיק יעיל, וכשכן, היה קשה לראות את זה. לא נוגעים בזה יותר.
מלכודת מתכת היא כמו כלוב. אחרי שהעכבר נלכד, אנחנו לוקחים את המלכודת להרים, לשטח ריק ללא בתים, ומשחררים אותו לתוך הצמחים.

sarigold5

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י נחם;n5096517:
אצלינו שבת אחת נלכד עכבר במלכודת דבק .
אבא שלי זרק את המלכודת מחוץ לבית
אז כשהייתי ילדה נלכד עכבר במלכודת מתכת וכל הסעודה שמענו אותו מתרוצץ הלוך חזור... לי הלך התיאבון...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  18  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה