מידע שימושי מלחמה על השבת (מקץ) מתכוננים כראוי ויכולים לזכות ב200 שח!

דפה

משתמש מקצוען
@טנקס
@דפה
מאיזה שעה שהדלקתי נרות אפשר להכנס להגרלה?
איפה את גרה?
מתי אתם נוהגים להדליק?
היית מוכנה חצי שעה לפני פלג?
זכינו ב"ה
ואפילו הדלקנו לפי י"ם (אנחנו מבני ברק)
הדלקת לפי הפלג של ירושלים?? אם כן לא זכית להדליק נרות שבת! ממש מקווה שלא.
אני מאמינה שהתכוונת לזמן הדלקת נרות של ירושלים.

יהודים יקרים, שימו לב חלילה לא להדליק מוקדם מידי.
זמן הדלקת נרות זה כארבעים דקות לפני השקיעה, למה להדליק קודם?????????????????? מה הסיבה?
שבו בנחת מחצות או ממתי שאתם רוצים תאמרו תהילים/שיר השירים/תנוחו/תשחקו, אבל נרות לא מדליקים ביום שישי, נרות מדליקים בערב שבת!!!!!
לא קשה לדעת מתי זמן הדלקת נרות, יש לנו לוח- אל תדליקו לפני הזמן.
אסור לפני פלג המנחה. ויש דעות שגם בפלג זה ממש לא מלכתחילה, אלא, רק בזמן)
מי שממש רוצה להדר את השבת, תוציאו מאוחר- לכל הדעות זה תוספת מהודרת.
כבר שיתפתי פה על אישה מהפורום ששיתפה לצערנו שהיא זכתה להדליק בחצות :(. וזה לא הסיפור היחיד...

Excel

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
לא יודעת אם זה בסדר
הדלקתי מאוד מאוחר (צריך להגיד את האמת....)
אבל נכנסתי לשבת ברוגע ובשמחה, אפילו שהיו לי על הראש 3 קטנטנים שלא ישנו!!!
וזה נדיר אצלי.....
אפילו בעלי, שכל יום שישי הוא לחוץ ועצבני, היה רגוע ושמח כל היום שישי!!

זה בסדר?

דפה

משתמש מקצוען
לא יודעת אם זה בסדר
הדלקתי מאוד מאוחר (צריך להגיד את האמת....)
אבל נכנסתי לשבת ברוגע ובשמחה, אפילו שהיו לי על הראש 3 קטנטנים שלא ישנו!!!
וזה נדיר אצלי.....
אפילו בעלי, שכל יום שישי הוא לחוץ ועצבני, היה רגוע ושמח כל היום שישי!!

זה בסדר?
אז זכית בענק!! וזה העיקר, להכניס את השבת ברוגע ובשמחה.
ספציפית להגרלה יש כללים ואם לא עמדת בהם אז א"א לצערי להיכנס להגרלה.
אבל בטוחה שהשבת תשיב לך בגדול.

דפה

משתמש מקצוען
ההגרלה נעשתה ע"י https://closeapp.co.il/apps/pash/games/assets/imageShow/lottery.html

כולנו זכינו! ויש לנו זוכה בהגרלה!
@מצפה לגואל מחכה לפרטי חשבון בנק שלך אני אעמוד איתך בקשר מאוחר יותר, כי אני צריכה לצאת כעת.

ממש עושה חשק להמשיך גם שבוע הבא בע"ה מי שרוצה לתרום שיצור קשר בפרטי/במייל של החתימה של @טנקס
שיעמוד לזכויות כל עם ישראל

הזכייה האמיתית זה הרוגע והשכר העצום לכל אחד
באמת השבת היה קשה אבל הצלחנו ובגדול
אשריינו!! בטוח זה עשה רעש בשמיים ושכל הזכויות של השבת שמורות ושומרות על עם ישראל תמיד

נננה

משתמש פעיל
גם אני לא הצלחתי להקדים מאוד לפי הכללים שפה אבל זה ממש מחזק לראות את ההיענות הגדולה ! מקווה להצליח שבת הבאה............

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה