מידע שימושי מלחמה על השבת (וארא) מתכוננים כראוי ויכולים לזכות ב200 שח!+בונוס של 70 שח על כל שבת שהצליח ונרשם להגרלה

טנקס

BOOL- גרפיקה וקופי מנצחים בצ'יק
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי

טנקס

מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
ההגרלה נעשתה ע"י https://closeapp.co.il/apps/pash/games/assets/imageShow/lottery.html

כולנו זכינו! ויש לנו זוכה בהגרלה!

@טלוש מחכה לפרטי חשבון בנק שלך אני עוברת לאישי
1705252007651.png

ממש עושה חשק להמשיך גם שבוע הבא בע"ה מי שרוצה לתרום שיצור קשר בפרטי/במייל של החתימה
שיעמוד לזכויות כל עם ישראל

הזכייה האמיתית זה הרוגע והשכר העצום לכל אחד
באמת השבת היה קשה אבל הצלחנו ובגדול
אשריינו!! בטוח זה עשה רעש בשמיים ושכל הזכויות של השבת שמורות ושומרות על עם ישראל תמיד

טלוש

משתמש מקצוען
ההגרלה נעשתה ע"י https://closeapp.co.il/apps/pash/games/assets/imageShow/lottery.html

כולנו זכינו! ויש לנו זוכה בהגרלה!

@טלוש מחכה לפרטי חשבון בנק שלך אני עוברת לאישי
צפה בקובץ המצורף 1550353

ממש עושה חשק להמשיך גם שבוע הבא בע"ה מי שרוצה לתרום שיצור קשר בפרטי/במייל של החתימה
שיעמוד לזכויות כל עם ישראל

הזכייה האמיתית זה הרוגע והשכר העצום לכל אחד
באמת השבת היה קשה אבל הצלחנו ובגדול
אשריינו!! בטוח זה עשה רעש בשמיים ושכל הזכויות של השבת שמורות ושומרות על עם ישראל תמיד
אין לי אישי, תוכלי לשלוח לי?

טנקס

מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה