עזרה מלון ליטוב- דחוף

D

Deleted member 64624

אורח
הייתי בהנביאים,
ביום האחרון שהיינו הספק של האוכל לא הגיע ואכלנו לחמניות ריקות בלבד לארוחת בוקר....

יחסן

משתמש חדש
יש תמונות של החדרים שם?
הם אמרו בטלפון להכנס לאתר בוקינג אבל זה חסום בנתיב.
האם באמת נעים ונחמד שם.
במחיר הם פלוס מינוס כמו גלי צאנז ואחרים.

- אסתר -

משתמש פעיל
הנביאים- מקום ממש נחמד,
זה בוטיק, אז זה לא כמו מלון רגיל, קצת אנשים, שלוש קומות....
מבחינת ארוחת בוקר- היה דיי בשפע וטעים.
חדרים נחמדים, נקיים, לא ברמה מאד גבוהה, אבל נחמד
המיקום שלו ממש מושלם
הליכה ממש נחמדה לכותל(כשיורדים מהמלון- 5 דק' נמצאים ביפו- אזור המשביר)
זה מקום נחמד מאד, אנחנו אישית מאד נהננו(היה לנו שיקול שרצינו ירושלים)
השאלה מה הסטנדרט, למה רגילים (זה לא מלון ברמה גבוהה......)
אגב, יש כמה סוגי חדרים, זה גם משתנה במחיר משמעותי אני חושבת

יחסן

משתמש חדש
התקשרתי אליהם עכשיו וכבר תפוס הכל, מישהו סגר איתם את כל השבת.
איפה עוד יכול להיות מקום טוב בכשרות מהודרת לזוג?
גלי צאנז תפוס
צפורי בכפר תפוס
פרימה פאלאס תפוס
ואני לא רוצה לנסוע לגליל, זה ישרוף לי את כל היום שישי...

אוהב0ישראל

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אחרי כל ההמלצות החמות על המלון בנביאים (את של הכותל אינני מכיר)אני כמעט מפחד מלהגיב.
היינו שם לפני כשנתיים ואם משהו דרסטי לא השתנה, הרי שהמלון ברמה מאוד בינונית. ארוחת הבוקר בימי החול פחות מבינונית אפילו. לשם השוואה - אין מקום להשוות בינו לבין ארוחת בוקר בפרימה פאלאס או המלכים למשל.
החדרים שהיו פעם באמת יפים, עם קירות כבר מקולפים, שריטות ודהיות.
סה"כ נהנינו כי לא חיפשנו משהו ברמה הגבוהה ביותר. עלה לנו לארבע לילות בקיץ משהו כמו 1800 ש"ח שזה די סביר ללינה וארוחת בוקר, אבל קשה לתאר את המלון כפנינת היופי וכו'.

בלוק

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אנחנו היינו לאחרונה ומבחינת נקיון פשוט נורא קיבלנו חדר מטונף שיערות במיטה שירותים מלוכלים רצפה מלוכלכת
קראנו שלוש פעמים לצוות נקיון ועדין החדר היה לא נקי.
ובכלל באופן כללי רמת התחזוקה במלון לא משהו כלים לא מידי נקיים וכו'...

אימון באמונה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
היינו בשבת לפני כחודש ברחוב הנביאים. החדר היה נקי ומסודר.
האוכל היה בשפע ומאד טעים. היו איתנו עוד 2 קבוצות.
הצוות היה אדיב. ונענה לכל בקשה.
מאד נהנינו בשבת

שרה ל 123

משתמש פעיל
היינו בליטוב ליד הכותל ומאוד נהינו!
החדרים מעוצבים בגנון של העיר העתיקה, האוכל טעים אבל המבחר לא ענק, לובי קטן אבל נעים.
המלון לא ברמה גבוהה אבל יחסית למלונות אחרים בכשרות מהודרת היא ממש סבבה.
ממש פסיעה מהכותל שזה הפלוס הכי גדול!

ת. ב. ב.

משתמש פעיל
ממש נפגעתי ממה שכתבתם פה.... אין לי פה שום אינטרסים!!!! סה"כ אני אדם מתלהב, שלא מחפש רמת על או משהו כזה ואני מסתפקת במועט. אני גם משתדלת להיות אדם טוב. ואם התלהבתי, אז למה לא להמליץ בכל פה???? אם נהנתי, אז למה לא לשתף? לפעמים אנחנו זוכרים לדווח רק על הדברים הפחות טובים.... אני בכל אופן הייתי שם לא מזמן ובאמת הצוות שם היה מאוד אדיב, המקום היה נקי והואכל היה טעים ובשפע. כנראה שמשהו כן השתנה בשנים האחרונות.. כי אני לדוג' לא ראיתי שום קילוף בקירות או משהו כזה.......... תראו, הכל זה יחסי.. אם אתם רגילים לרמות לא יודעת מה, אז אולי זה באמת לא מתאים לכם. אבל אם אתם זוג ממוצע- זה יכול להיות ממש נחמד!!!

נערך לאחרונה ב:

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
ממש נפגעתי ממה שכתבתם פה.... אין לי פה שום אינטרסים!!!! סה"כ אני אדם מתלהב, שלא מחפש רמת על או משהו כזה ואני מסתפקת במועט. אני גם משתדלת להיות אדם טוב. ואם הלהבתי, אז למה לא להמליץ בכל פה???? אם נהנתי, אז למה לא לשתף? לפעמים אנחנו זוכרים לדווח רק על הדברים הפחות טובים.... אני בכל אופן הייתי שם לא מזמן ובאמת הצוות שם היה מאוד אדיב, המקום היה נקי והואכל היה טעים ובשפע. כנראה שמשהו כן השתנה בשנים האחרונות.. כי אני לדוג' לא ראיתי שום קילוף בקירות או משהו כזה.......... תראו, הכל זה יחסי.. אם אתם רגילים לרמות לא יודעת מה, אז אולי זה באמת לא מתאים לכם. אבל אם אתם זוג ממוצע- זה יכול להיות ממש נחמד!!!
את צודקת.
זה כנראה מאוד תלוי בנורמה שרגילים, בכל אופן הייתי שם בשנה האחרונה והחוות דעת שלי הפוכה משלך :)

אסתיס

משתמש מקצוען
מלון בוטיק הנביאים-ביכורים.
מציע אירוח גם למשפחות/זוגות (לאו דוקא יולדות)
כשרות נראה לי עד"ח,
מלון בוטיק קטן ונעים, נקי מאוד, אוכל מהמם ובשפע! אוירה נעימה ושקטה. מומלץ!
נמצא כ-200 מ' מלי טוב הנביאים..

פאני רז

משתמש צעיר
הייתי בנביאים לפני שנה, עלה לי 600 ללילה באמצע שבוע. החדר היה נקי ברמה נחמדה ולא יותר.
החדרים אמנם מעוצבים יפה, אבל כבר לא חדשים ומבריקים..
הארוחת בוקר היתה יחסית פשוטה למלונות אבל טריה וטעימה. כן המתנו ללחמניות שיגיעו..

לפי תגובות שראיתי, בשבתות המקום יותר מתוחזק. גם האוכל מושקע הרבה יותר בשבת.

- אסתר -

משתמש פעיל
אגב, אפשר לקבל בליטוב הנחה לאחר לידה(עד ארבעה חודשים אחרי)
רק בימות החול

איש עברי

משתמש מקצוען
מלון בוטיק הנביאים-ביכורים.
מציע אירוח גם למשפחות/זוגות (לאו דוקא יולדות)
כשרות נראה לי עד"ח,
מלון בוטיק קטן ונעים, נקי מאוד, אוכל מהמם ובשפע! אוירה נעימה ושקטה. מומלץ!
נמצא כ-200 מ' מלי טוב הנביאים..
הם כעת בהשגחת הרב רובין.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה