עזרה מלון ליטוב- דחוף

עושה חיל

משתמש פעיל
מי מכיר/ה או היה/תה שם לאחרונה?
ויודע/ת להגיד מה רמת החדרים, הנקיון, השירות וארוחת הבוקר?
תודה רבה!

חיוך

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
UX UI
D I G I T A L
גם אני אשמח לדעת,
על שניהם,
וגם מה רף המחירים ואיך מומלץ ליצור קשר ולהזמין.
וכן כל מידע שיכול להיות רלוונטי.

3524

משתמש מקצוען
לא הייתי במלון אבל אכלתי במסעדה שלהם. מסיבוב בלובי ובקומת הכניסה זה עושה רושם נעים.

אורחת לרגע

משתמש מקצוען
איך המחירים שלהם ?
איפה ממוקמים המלונות ?
האם זה מפחיד מבחינה בטחונית ?

נשר בתעופה

משתמש צעיר
תתקשרי אליהם תבררי מחיר
מבחינה ביטחונית
זה שמור מאד -מרחק נגיעה מהכותל
כל השמירה סביב הכותל כוללת גם את המלון.

ת. ב. ב.

משתמש פעיל
אני הייתי שם לפני שלושה שבועות בשבת. מילה אחת- חויה בלתי נשכחת!
החדרים יפים, הצוות אדיב, האוכל ביתי בשפע וטעים מאוד! אנחנו אישית העדפנו בכותל כי זה דקת הליכה מהכותל ורצינו לשהיות שם בשבת וכו' אבל נזכרנו מדי מאוחר.... אז היינו בהנביאים, ונהננו עד הגג.. (אנחנו אישית היינו בסוויטה, שהיא הייתה פשוטה יותר מהחדרים, אבל ראיתי את החדרים, הם ממש גדולים ויפים) הלכנו בערך שלושת רבעי שעה לכותל. בנחת, לא היינו רק חבורת צעירים.... ונהננו עד השמיים!!!!!!! קבלת שבת בכותל זה חוויה עוצמתית כ"כ שאי אפשר לתאר אותה במילים... פשוט צריך להיות שם בשביל להרגיש!!! שורה תחתונה- ממליצה בכל פה...
קצת מידע- המלון הוא מלון קטן יחסית. מלון חמים וביתי כזה -ומבחינתי, זה הפלוס פה. יש שם שלוש קומות, וחדר האוכל נמצא במינוס חצי. לובי קטן ויפה. רק קחו בחשבון שהם לא נותנים ממש סעודה בשישי צהריים, אלא בקבלה יש בורקסים, שניצלים, רוגלך וכו'.... כולם טעימים מאוד!!! אבל אנחנו משום מה חשבנו שכן נותנים, והיינו ממש מורעבים, אז יצאנו לקנות אוכל (כי הגענו מוקדם, והם נתנו את האוכל קצת יותר מאוחר) אז קחו בחשבון ותעירכו בהתאם. עוד נקודה- זה צמוד לביקור חולים, כך שיש פה ושם אמבולנסים, אבל אנחנו שמחנו, כי ידענו בוודואות שכל אמבולנס מביא איתו בשורה טובה....;););)......
העיקר שתהיה לכולנו שבת מקסימה ומרוממת!!!!

ת. ב. ב.

משתמש פעיל
וגם היינו בסויטה, כמו שהזכרתי, וזה היה מוצלח ביותר!!!!!!!!! כי ככה היינו ביחד כולנו, במקום להיות בחדרים נפרדים, וגם היה לנו שטח להסתובב... סלון מטבח וכו'....
תתקשרי למס' שם... הם יתנו לך את כל הפרטים... (אם חסרים לך עדיין כאלה...;););))

חינוך ברמה

משתמש רשום
הבד"ץ העדה החרדית פרסמה על הפסקת הכשרות מחמת ליקויים בתקני הכשרות.
שווה לברר אם אכן קיבלו תעודה מההכשר של הרב רובין

ת. ב. ב.

משתמש פעיל
תראו, הבד"ץ הם הכי מחמירים, ולכן הכשרות שלהם באמת הכי טובה... אבל יכול להיות שאלה היו לקויות שרובין הסתדרו איתם.. אבל, אני ניסיתי להיכנס עכשיו לאתר שלהם ולפני כן היתה חותמת של הבד"ץ בצד שמאל של המסך ועכשיו אין שום חותמת.. אז מי שמעוניין, יכול להתקשר אליהם ולשאול אותם אישית לגבי הכשרות שלהם... ;););)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  0  פעמים

לוח מודעות

למעלה