תקשורת מכשיר טלפון כשר Normande N1

well

משתמש פעיל
בינתיים אני מתלבט אם כדאי לקנות חתול בשק, עדיף לחכות כמה ימים שאנשים יביאו פידבק.

מבסוטה

משתמש פעיל
זה יקח לדעתי קצת יותר מכמה ימים...
בכמה הוא נותן לך את האסקולס 4 על 4?

watermelon

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אולי תפרט קצת על הפלאפון הזה?

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

יעקב בר.

משתמש חדש
אני עשיתי ניוד אחד לסלקום והוא נתן לי ב 280 את הגירסה החדשה ובלי ניוד הוא לוקח 370
זה חנות בביתר קוראים לזה בית האלקטרוניקה

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

A052

משתמש סופר מקצוען

rand

משתמש פעיל
אני משתמשת במכשיר. (קצת נגועה בדבר מסיבה מסויימת, גילוי נאות.)
אך בגדול, כל המכשירי דור 4 אותו מעבד, והתחרות היא בהתאמות שנעשו בנושאי קליטה, וגרסה.
במכשיר הזה מעבר לכך שבבסיס כמובן הכל מצוין שמיעה רמקול ומיקרופון, היתרון של המכשיר הזה שהוא פותח במקור עבור פלאפון ועבר מגוון בקרות והתאמות איכות שלהם, ובפרט בנושא הקליטה, שיש להם ורק להם מכשור מתקדם לבדוק זאת מראש. (זה לא קלישאתי, אני יודעת את זה בברור ממקור ראשון)
מעבר לכך, יש לו יתרון עצום ובלעדי, סוללה 3000 מ"א, בשימוש עדין זה מחזיק שבוע, ובשימוש מסיבי יכול להגיע ל-3 ימים. אך זה קצת מגדיל את המכשיר ומכביד. אבל הוא לא ממש פיל.. עדיין סביר וסביל.

הרב הגו-N

משתמש פעיל
העיצוב והממשק, סטייל גברים או נשים?
מותאם לפלאפון זה כולל גם את הנלוות כמו רמי לוי והשאר?

A052

משתמש סופר מקצוען
אני משתמשת במכשיר. (קצת נגועה בדבר מסיבה מסויימת, גילוי נאות.)
אך בגדול, כל המכשירי דור 4 אותו מעבד, והתחרות היא בהתאמות שנעשו בנושאי קליטה, וגרסה.
במכשיר הזה מעבר לכך שבבסיס כמובן הכל מצוין שמיעה רמקול ומיקרופון, היתרון של המכשיר הזה שהוא פותח במקור עבור פלאפון ועבר מגוון בקרות והתאמות איכות שלהם, ובפרט בנושא הקליטה, שיש להם ורק להם מכשור מתקדם לבדוק זאת מראש. (זה לא קלישאתי, אני יודעת את זה בברור ממקור ראשון)
מעבר לכך, יש לו יתרון עצום ובלעדי, סוללה 3000 מ"א, בשימוש עדין זה מחזיק שבוע, ובשימוש מסיבי יכול להגיע ל-3 ימים. אך זה קצת מגדיל את המכשיר ומכביד. אבל הוא לא ממש פיל.. עדיין סביר וסביל.
הוא מגיע עם מגן סיליקון?
גם בחנויות הפרטיות זה עם 5 שנות אחריות?
והיבואן זה פלאפון?

rand

משתמש פעיל
יש מגן סיליקון ומגן מסך כבר בערכה

פלאפון לא היבואן
פלאפון המזמינה וליוותה את תהליך הפיתוח

5 שנים אחריות לא נראה לי שקיים בחנויות אבל גם לא הייתי בונה על זה בפלאפון
עדיף תפוח אחד ביד מ-5 תפוחים על העץ

הגפן

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
קניתי את הפלאפון והתרשמתי ממכשיר נחמד ומרמת שמע גבוהה מאד.
מה שכן לדעתי הם צריכים לעשות לזה עדכון תוכנה בדחיפות.
לדוגמא:
המכשיר מגיע עם 6 צלצולים בלבד! ובלי אפשרות להכניס עוד צלצולים דרך הכרטיס, בוודאי שאין אפשרות לבחור צלצול מהכרטיס למס' מסוים.
אין אפשרות לראות את רשימת השירים\ההקלטות.
אין לוח עברי (רק זמני היום).
אין רשימה לבנה.
5 פרופילים בלבד.
3 שעוני מעוררים בלבד.
אין אפשרות לצפייה בכל היסטוריית השיחות יחד אלא רק בחלוקה לקטגוריות.
ועוד...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה