תקשורת מכשיר טלפון כשר Normande N1

הגפן

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
יש עוד באגים, למשל:
כשמדברים בשיחה רגילה הרמקול האחורי עובד (אמנם בשקט אבל במקומות שקטים אפשר לשמוע מבחוץ את תוכן השיחה)

משפחת כהן....

משתמש חדש
מהניסיון הקצר שלי, לא משהו בכלל.
כבר הספקתי להחליף.
אבל יתכן שזה רק פלאפון ספציפי.

בעל ניסיון

משתמש פעיל
גם לי היה כזה פלאפון, לא מומלץ כלל. חיכיתי כבר לרגע שהפלאפון ישבר כדי לקנות חדש.
על הצד השלילי:
1. שמיעה צורמנית מידי.
2. מכשיר כבד מאוד.
3. ממשק מרגיש מיושן.
4. פירוט שיחות רק בחלוקה לקטגוריות (ולא פירוט רגיל כמו כל פלאפון).
5. למרות שהסוללה היא 3000 מא"פ זה לא מורגש כלל, עקב המסך הענק שגוזל חלק ניכר מהבטריה.
6. מקשים דומים לשיאומי - ללא תחושה בין מקש למקש - מפריע מאוד כשרוצים להקיש 'בעל פה' על מקשי הטלפון, למשל כשמאזינים לקו כלשהו.
7. צלצולים מעטים מאוד ומיושנים.
8. דומה מאוד למכשיר לא כשר עם מקשים שמסתובב בשוק. הרבה שאלו אותי למה קניתי מכשיר לא כשר. מבאס.
על הצד החיובי:
1. פנס חזק מאוד.
2. נשבר מהר, ואז אפשר כבר לקנות חדש...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  1  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה