התייעצות מכשיר וייז של דרך המלך-בבקשה עזרתכם

פעמוני שלג

משתמש מקצוען
החסימה בסדר? האם מוצלח? יש דגם מומלץ?
הפער של המחיר מטורף! זה חשוד?
אשמח לעזרתכם
תודה!

המחזק

משתמש מקצוען
D I G I T A L
"לפעמים" קורה שכל הסינון נופל ונמחק והמכשיר פרוץ ועומד ואפשר לגלוש חופשי חופשי לכל הסירחון והטינופת הכי גדולים עד שמחליט בעל המכשיר (שעדיין נשאר לו מעט ירא"ש) שכדאי להחזיר את הסינון וצריך לכתת רגליו עד למרכז שרות שיחזירו לו את הסינון "שנעלם" ביום בהיר אחד כמו שהיה לאחרונה אצל אלפי מנויים בחודש כסליו תשפ'ב והרבה אנשים לא החזירו את הסינון ונשארו עם אינטרנט פתוח לגמרי ה"י בפרט שכשנעלם הסינון כולם דיווחו שהמכשיר שלהם "טס" לעומת האיטיות הגדולה כשהיה קיים הסינון

תמי פ

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
"לפעמים" קורה שכל הסינון נופל ונמחק והמכשיר פרוץ ועומד ואפשר לגלוש חופשי חופשי לכל הסירחון והטינופת הכי גדולים עד שמחליט בעל המכשיר (שעדיין נשאר לו מעט ירא"ש) שכדאי להחזיר את הסינון וצריך לכתת רגליו עד למרכז שרות שיחזירו לו את הסינון "שנעלם" ביום בהיר אחד כמו שהיה לאחרונה אצל אלפי מנויים בחודש כסליו תשפ'ב והרבה אנשים לא החזירו את הסינון ונשארו עם אינטרנט פתוח לגמרי ה"י בפרט שכשנעלם הסינון כולם דיווחו שהמכשיר שלהם "טס" לעומת האיטיות הגדולה כשהיה קיים הסינון
גם להדרן נפל הסינון פעם.

לי יש את המכשיר הזה, כחודשיים, לבינתים מעולה ומקסים, אין לי ילדים גדולים שיודעים להתעסק עם המכשיר וגם אני לא מבינה איך אפשר לנסות לפרוץ אותו- משתמשים לוויז וזהו.

במחיר שזה עולה זה עדיף על פני לרוץ כל פעם לשכור מגמח.

כן יש בזה משהו לא ברור- בחודש הקודם הגלישה נגמרה מאד מהר, שבקושי השתמשנו, מה שלקח את כל הגלישה זה מערכת ההפעלה, המוכר טען שכנראה לחצו על עידכונים (שלא רלונטים כמובן) וזה ביזבז את הג'יגה.

החודש הזה אני עוקבת על נתוני הגלישה כל הזמן, ואני שמה לב לדוג' שנותני הגלישה של הוויז יכולים לעלות (בקצת) גם אם לא השתמשתי בו- את זה עדין לא הצלחתי להבין, אם יש למישהו הסבר, אשמח!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  4  פעמים

לוח מודעות

למעלה